Loterie Trojka od Fortuny.

Trojka

8.5 / 10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
5.000
Cena tiketu
20
Další slosování
Platební metody
MastercardPayPalVISAApple PayBankovní převodPobočka

Máme pro vás všechny informace o loterii Trojka od Fortuny. Pojďte se s námi podívat na princip hry, pravděpodobnost výhry i samotné ceny, které vás v loterii čekají. V řádcích níže naleznete podrobnosti i o slosování, ceně loterie a mnohem více!

Jaký je princip loterie Trojka od Fortuny?

V loterii Trojka vás čeká jedna množina čísel. V této nabídce čísel vás čeká výběr od 1 do 21 a jde o čísla hlavní hry. Princip vyplnění sázenky je pak jednoduchý – pro správně vyplněný sloupeček si musíte z přichystané množiny vybrat a zaškrtnout tři čísla. Samozřejmě, stejně jako u ostatních loterií, tak i u Trojky platí pravidlo, že se ve vašem výběru čísla nesmí opakovat.

Loterie Trojka vám nenabízí žádnou vedlejší hru. Místo ní však u Fortuny můžete nalézt „sesterskou loterii“ s názvem 3 z 21, která tu doplňkovou hru lehce nahrazuje. Loterie 3 z 21 a Trojka od Fortuny spolu totiž sdílí pravidla, herní čísla, slosování i výsledky. Víceméně jediný rozdíl mezi těmito loteriemi nastává ve výši vkladu a při porovnání výherních tabulek.

trojka_sazenka_fortuna

Výherní tabulka loterie Trojka

Kromě principu hry si však prozradíme i výhry, které vás v téhle loterii mohou potkat. Dobrá zpráva je, že loterie Trojka vás odměňuje už za jedno uhádnuté číslo a to návratem vaše vkladu – tedy výhrou ve výši jednonásobku vašeho vkladu.

Výherní tabulka loterie Trojka je opět plná výherních násobků. S výherními násobky operují loterie, které mají fixní jackpot. To znamená, že jackpot nenarůstá s každým slosováním, ale vždy stejně vysoký a odráží se od výše vašeho vkladu, která je u těchto loterií zpravidla pohyblivá. Výši vaší potenciální výhry si pak můžete jednoduše spočítat sami. Jde o výši vašeho vkladu vynásobenou výherním násobkem na příslušném výherním pořadí.
U loterie Trojka od Fortuny se vaše potenciální výhra, při vsazení 20 Kč, bude pohybovat mezi 20 a 5 000 korunami.

Tabulka výher v loterii Trojka

Výherní pořadí Trojky Počet uhodnutých čísel Výherní násobek Výhra při vkladu 20 Kč
1. výherní pořadí 3 250× 5 000 Kč
2. výherní pořadí 2 100 Kč
3. výherní pořadí 1 20 Kč

Sesterská loterie 3 z 21

Jak už jsme si pověděli v prvním odstavci této loterie, tak Trojka od Fortuny bohužel nenabízí žádnou doplňkovou hru, místo ní nabízí svou sesterskou loterii s názvem 3 z 21 od Fortuny.
„Sesterské“ jsou loterie Trojka a 3 z 21, protože se obě hry vyhodnocují z jedněch výsledků, sdílí pravidla a mnohem víc. Jediné, co loterie odlišuje je sázenka, kterou si musíte koupit do loterií zvlášť, výherní tabulka a výše maximální a minimální sázky na jedno slosování.

Výherní tabulka sesterské loterie 3 z 21

A když už jsme si ve zkratce představili loterii 3 z 21 a její vztah k loterii Trojce, tak vám tady rovnou necháme i výherní tabulku loterie 3 z 21, ať máte informace kompletní. Koneckonců, loterie Trojka stejně nenabízí žádnou doplňkovou hru a s touto sesterskou loterií sdílí tolik stejného, že se prakticky jedná o jednu a tu samou loterii.

Výherní tabulka loterie 3 z 21 se od výherní tabulky loterie Trojky liší na první pohled. Loterie 3 z 21 vám totiž nenabízí žádné odstupňované výhry, u této loterie buď vyhrajete, nebo ne. Pro výhru tak musíte trefit všechna vámi vsazená čísla, pokud správně trefíte méně čísel, než kolik jste si vsadili, tak nevyhráváte nic. Ani výši svého vkladu zpět.

Tabulka výher loterie 3 z 21

Počet vsazených čísel Výherní násobky
Počet uhodnutých čísel 1 2 3
1

2

3

× ×
× 55×     ×
× × 1 000×

Cena loterie Trojka od Fortuny

Ceny v loterii Trojka jsou naprosto nekomplikované. Nemáte totiž k dispozici žádnou vedlejší hru, která by cenu sázenky navyšovala a v rámci jedné sázenky si můžete vyplnit maximálně jeden sloupeček, který vás vyjde na 20 korun.

Kde si můžete vsadit sázenku Trojky?

Ve chvíli, kdy se rozhodnete, že byste si rádi vsadili sázenku do Trojky, tak máte dvě možnosti, jak to udělat.

První možností je vsadit si na prodejním místě Fortuny. Pokud si nejste jisti, kde se nachází nejbližší pobočka Fortuny, tak se stačí mrknout na web společnosti, kde vás čeká mapa poboček. Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro vsazení fyzické sázenky na prodejním místě, tak stačí na jedno z takových míst dojít a oslovit obsluhu s tím, že byste si rádi vsadili Trojku. Obsluha je proškolená a ráda vám poradí a pomůže, takže pokud budete mít jakýkoli dotaz, obraťte se na ni.

Druhou možností je vsadit si sázenku online pomocí webu Fortuny. Tuhle variantu sázení máte vždycky po ruce, stačí mít zaregistrovaný a aktivní účet u Fortuny a dostatek financí na něm – budete potřebovat právě 20 korun na jeden sloupeček. V případě, že nemáte dostatek kreditu ke hře, tak si jej budete muset dobít na prodejním místě nebo z pohodlí domova pomocí převodu z vaší karty. Z pohodlí vlastního gauče si pak můžete během pár kliknutí vyplnit sázenku Trojky a odeslat jí.

Slosování a uzavírání sázek u loterie Trojka

Loterie Trojka od Fortuny se losuje dvakrát denně. Konkrétně slosování probíhá v 15:00 a 18:00 každý den. O víkendech a svátcích probíhá pouze jedno slosování a to v 18:00.
Poslední sázky do této loterie přitom Fortuna přijímá do posledních minut před slosováním. Sázky tak můžete uzavírat víceméně kdykoli, když totiž nestihnete jedno slosování, tak se vaše sázka automaticky zapíše na slosování následující.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie Trojka?

U Fortuny si můžete svou výhru vybrat třemi možnostmi:

  • Převodem na svůj bankovní účet
  • Výběrem na pobočce pomocí hráčského účtu
  • Vyzvednutí výhry z fyzické sázenky

Při převodu peněz na bankovní účet u Fortuny je minimální částka pro výběr nastavena na 10 Kč, přičemž maximální limit pro výběr/převod peněz stanovený není. Postup pro výběr je přitom jednoduchý, stačí, abyste se přihlásili do svého hráčského účtu, vybrali možnost “Žádost o výběr”, zvolili platební metodu a částku, kterou si chcete vybrat a potvrdili svou volbu žlutým tlačítkem „Vybrat“. Peníze vám cobydup přistanou na účet.

Pokud upřednostňujete hotovost, tak si můžete výhru vybrat na pobočce Fortuny. Postup je podobný jako u převodu na účet. Nejdřív se přihlaste do svého účtu, klikněte na možnost “Výběr na pobočce”, vyplňte požadovanou částku, kterou byste si rádi vybrali. Pak vyčkejte na SMS s kódem, který budete muset předložit na pobočce spolu s vaší přezdívkou – jen tak vám budou moci hotovost vydat. U výher nad 30 tisíc korun je nutné se nejdříve telefonicky domluvit s danou pobočkou a u výher nad 100 000 korun se budete muset osobně dostavit do sídla Fortuny.

V případě, že jste si vsadili fyzickou sázenku, tak vaší jedinou možností je vzít své potvrzení o sázce a dojít si na jednu z poboček Fortuny. Výhra do 30 tisíc vám bude obsluhou vyplacena rovnou. Pokud jste vyhráli vyšší výhru, pak bude nutné zavolat na vámi vybranou pobočku a domluvit se. V případě, že jde o výhru vyšší než 100 000 korun, tak budete muset opět osobně dorazit do sídla Fortuny a vyzvednout si vaši výhru tam.

Podat tiket

Podobné loterie

Všechny loterie