Loterie Všechno nebo nic od Sazky.

Všechno nebo nic

3 / 10
Doporučené
Ověřené
Rychlé výběry
Nízká cena tiketu
Pohádkový jackpot
Rychlé loterie
Mobilní aplikace
Systémová sázka
Jackpot
2.000.000
Cena tiketu
10
Další slosování
Platební metody
MastercardPayPalVISAGoogle PayApple PayBankovní převodPobočka

Kromě šesti minut okolo půlnoci, kdy probíhá technická přestávka, se loterie Všechno nebo nic nezastavuje! Slosování je každou minutu a vy tak máte více než tisíc šancí denně na to, abyste si ulovili jackpot dosahující až ke 2 000 000 korunám! Pojďte s námi zjistit víc o bleskurychlé loterii Všechno nebo nic od Sazky.

Jaký je princip hlavní hry loterie Všechno nebo nic od Sazky?

V hlavní a jediné hře loterie Všechno nebo nic jde doslova o to, co prozrazuje její název. V rámci sázenky si můžete vyplnit maximálně jeden sloupeček a do něj máte za úkol vybrat hned 11 čísel z celkem 22 možných (1 – 22). Princip hry pak spočívá v tom, abyste uhodli buď všechna vaše vsazená čísla, nebo žádná z nich. Zkrátka všechno nebo nic.
Ve chvíli, kdy se vám podaří správně trefit všech 11 vámi vsazených čísel, tak vyhráváte jackpot o stejné výši, jako ve chvíli, kdy neuhodnete ani jedno číslo správně.

Výherní tabulka hlavní hry loterie Všechno nebo nic

Výhry v loterii Všechno nebo nic jdou proti všem pravidlům, které byste čekali, my víme. Loterie Všechno nebo nic od Sazky vás totiž odměňuje jak za správně uhodnutá čísla, tak i za ta neuhodnutá. A vůbec nejlepší je, když netrefíte správně ani jedno, tak totiž můžete získat jackpot ve stejné výši, jako byste uhodli všech 11 čísel správně. Koneckonců – přesvědčte se sami v tabulce výher níže.

S výherními násobky operují loterie, které mají fixní jackpot. To znamená, že jackpot nenarůstá s každým slosováním, ale vždy stejně vysoký a odráží se od výše vašeho vkladu, která je u těchto loterií zpravidla pohyblivá. Výši vaší potenciální výhry si pak můžete jednoduše spočítat sami. Jde o výši vašeho vkladu vynásobenou výherním násobkem na příslušném výherním pořadí.
U loterie Všechno nebo nic může váš jackpot každou minutu sahat až ke 2 000 000 korun.

Tabulka výher v loterii Všechno nebo nic

Výherní pořadí Počet uhodnutých čísel Výherní násobek
1. výherní pořadí 11 nebo 0 10 000×
2. výherní pořadí 10 nebo 1 100×
3. výherní pořadí 9 nebo 2 20×
4. výherní pořadí 8 nebo 3
5. výherní pořadí 7 nebo 4

Cena hlavní hry loterie Všechno nebo nic

Loterie Všechno nebo nic vám dává možnost nakonfigurovat si sázenku, jak se vám jen zlíbí. Pojďte se námi podívat na to, z jakých vkladů máte na výběr.

Ceny hlavní hry loterie Všechno nebo nic:
Sloupeček v téhle loterii vás může přijít na…

  • 10 Kč, 20 Kč, 30 Kč, 40 Kč, 50 Kč,…, 200 Kč

Cena v téhle loterii začíná na 10 Kč a navyšuje se po desetikoruně až do 200 korun. Kdyby vás zaráželo, proč by někdo dobrovolně uzavíral sázku za co nejvyšší sumu, tak je to kvůli výherním násobkům ve výherní tabulce. Vaše potenciální výhra v loterii Všechno nebo nic je tvořena výší vašeho vkladu vynásobenou výherním násobkem na příslušném výherním pořadí. Znamená to tedy, že čím vyšší bude váš vklad, tím vyšší bude vaše výhra.

Kde si můžete vsadit sázenku do loterie Všechno nebo nic?

Vaší jedinou možností na uzavření sázek do loterie Všechno nebo nic je vytvoření sázky pomocí internetu. Slosování v této loterii je totiž příliš časté a rychlé a vy byste tak velmi pravděpodobně neměli ani šanci dojít na nejbližší prodejní místo Sazky.

Svou sázenku tedy můžete založit a odeslat online pomocí webu nebo aplikace Sazky. Tuhle variantu sázení máte vždycky po ruce, stačí mít zaregistrovaný a aktivní účet u Sazky a dostatek financí na něm – minimálně budete potřebovat 10 korun na jeden sloupeček, maximálně 200 Kč na sloupeček s maximálním vkladem. V případě, že nemáte dostatek kreditu ke hře, tak si jej budete muset dobít na prodejním místě nebo z pohodlí domova pomocí převodu z vaší karty. Pokud se rozhodnete sázet online pomocí aplikace, pak samozřejmě budete potřebovat i onu aplikaci, kterou si můžete jednoduše a zdarma stáhnout na Google play nebo App Store, v závislosti na značce (operačním systému) vašeho telefonu. V případě, že máte všechny potřebné věci po ruce, tak není nic jednoduššího než si vsadit. Z pohodlí vlastního gauče si můžete během pár kliknutí vyhledat na webu či v aplikaci loterii Všechno nebo nic, vyplnit sázenku a odeslat jí.

Slosování a uzavírání sázek u loterie Všechno nebo nic

Loterie Všechno nebo nic se losuje každých pět minut každého dne. Jedinou výjimkou, kdy se loterie nelosuje a nelze si jí ani vsadit je v rozmezí od 23:53 do 00:03, kdy probíhá technická přestávka.

Sázky do slosování se uzavírají do posledních momentů před slosováním, v případě, že si nestihnete vsadit na jedno slosování, tak bude vaše sázka automaticky zařazena do slosování následujícího. Celkem za den proběhne více než 1 000 slosování.
Každé slosování má své číslo a vy se tak nemusíte bát, že svou sázku „ztratíte“, díky očíslování vždy víte, na jaké slosování máte aktuálně vsazeno.

Kde a jak si vyzvednout svou výhru z loterie Všechno nebo nic od Sazky?

Vaše výhra se vám automaticky přičte na vaše hráčské konto. V případě větších obnosů, zpravidla u výher v hodnotě statisíců a milionů, může připsání chvíli trvat. Svou výhru si následně bez větších obtíží můžete převést na svůj bankovní účet, vybrat pomocí prodejních míst nebo sídla Sazky anebo využít na nákup dalších loterií a losů.

Podat tiket

Podobné loterie

Všechny loterie