peaky-blinders-merkurxtip-novinka-bonus
24. 4. 2024
2 min. čtení

Peaky Blinders dorazili do MerkurXtip!

Patříte k fanouškům populárního seriálu Peaky Blinders neboli Gangy z Birminghamu, jak se pořad nazývá v českém vysílání? V tom případě by vám neměl ujít ani nový slot v online casinu MerkurXtip! Je kompletně inspirovaný tímto seriálem a nabídne i zajímavé bonusové funkce.

Speciální funkce na rozkaz Peaky Blinders

Online casino MerkurXtip rozšiřuje nabídku Pragmatic slotů a jedním z nich je hrací automat Peaky Blinders. Těšit se můžete na pět válců s dvaceti výherními liniemi. Specialitou jsou dva bonusové symboly, které můžete najít na posledním válci. Oba jsou inspirované věhlasným seriálem.

První bonus Shelby Betting Shop odkazuje na sázkovou kancelář rodinného gangu a odmění každý symbol s tváří jedné z postav výhrou. Druhá varianta se jmenuje By Order of the Peaker Blinders, která umožní respin válců. Po vyplacení aktuálních výherních linií se všechny obyčejné symboly dotočí, aby vznikl ještě větší zisk.

Další novinky v MerkurXtip

Právě jsme vám popsali, na co se můžete těšit v nové hře Peaky Blinders. To ale zdaleka není vše, co vás čeká v online casinu MerkurXtip. V nabídce se objevily i další novinky, a to například 40 Mega Slot, Coffee Magic, Lucky Clover nebo Big Joker.

Pokud chcete i nadále sledovat nejnovější bonusy a zajímavosti ze světa online casina, nezapomeňte na náš web. Stále pro vás připravujeme informace nejen pro online hraní, ale také kurzové sázeníloterie. Přejeme vám hodně štěstí do hry!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách