Bayern
Bayern Mnichov
vs
Dortmund
Dortmund
Fotbal
Bundesliga
Začátek
30. 03. 2024 (18:30)
Nejlepší TIP
Over 3.5 branek
Betano
1
1.44
0
5.30
2
6.10
počet gólů
v zápase
5

Bayern vs. Dortmund: Preview na největší zápas Bundesligy

V sobotu je v rámci 27. kola německé ligy naplánován megazápas mezi Bayernem Mnichov a Borussií Dortmund. Co od utkání za aktuálního stavu Bundesligy očekávat a jaký tip na něj vsadit napovíme všem našim čtenářům níže v novém preview.

Důležitá fakta

  • Německou ligu vede 8 kol před koncem o 10 bodů Leverkusen
  • Dortmund si těsně drží 4. příčku s 50 body
  • Bayern i Dormund v Lize mistrů postoupily do čtvrtfinále
  • Oba kluby mají dobrou formu a naposledy prohrály v únoru
  • Tabulce střelců s přehledem vévodí H. Kane s 31 zásahy

Bitva o titul zdaleka není u konce, Bayern ale potřebuje vyhrávat

Německá liga se letos zdaleka nevyvíjí dle tradičního scénáře. Na prvním místě je se 70 body Leverkusen a dlouhodobý král z Mnichova se ze svého trůnu začíná kácet. Na programu tohoto kola je navíc velký a těžký zápas Bayern Mnichov – Dortmund.

Oba kluby mají relativně dobrou formu a předchozí zaváhání se zdají být minulostí. Bayern navíc v Lize mistrů postoupil do čtvrtfinále přes Lazio a Dortmund přes PSV. Mnichov se tak utká s Arsenalem a Dortmund vyzve Atlético. Od postupu pak Bayern chytil fazonu a ve 2 posledních zápasech Bundesligy dal 13 branek!

Kdo je favoritem v zápase Bayern vs. Dortmund?

Vzhledem k výkonům na hřišti favorizují bookmakeři Bayern Mnichov, který navíc bude mít podporu domácího publika. Za své hovoří i statistiky z posledních 5 vzájemných zápasů. Hned 4krát vyhrál Bayer a jednou Borussia vybojovala remízu.

Ve všech těchto zápasech pak byly k vidění minimálně 4 branky! To je opravdu slušný počet, a právě této statistiky také využíváme pro náš tip. Sázku na více branek pak skvěle podporují i výkony Dortmundu a zejména Bayernu v posledních utkáních. Sázíme tedy over 3.5 branek v kurzu 1.65.