Chelsea
Chelsea
vs
Manchester United
Manchester United
Fotbal
Premier League
Začátek
04. 04. 2024 (21:15)
Nejlepší TIP
Neprohra Manchester United
Betano
1
2.02
0
4
2
3.25
počet gólů
v zápase
2

Chelsea vs. United: Tradiční souboj anglické Premier League

Chelsea ani United letošní sezonu rozhodně nemohou označit za vydařenou. Tyto dva kluby se spolu nyní střetnou v ligovém zápase Premier League. Který z odpadlíků bude v tomto duelu lepší a na co v něm vsadit probereme v novém preview.

Důležitá fakta

  • Manchester United je v tabulce 6. s 48 body
  • Chelsea si drží střed Premier League se 40 body
  • United má jednu z nejhorších produktivit v celé anglické lize (40 branek)
  • Oba kluby se v posledních zápasech zvedají a daří se jim lépe
  • Chelsea v Premier League porazila United naposledy v roce 2017

Špatně čitelný souboj dvou odpadlíků – Chelsea vs. Manchester United

Londýnská Chelsea letos ambice na boj o první příčky a postup do evropských pohárů zahodila už na podzim. Trenér Pochettino se nyní navíc musí potýkat až se 9 zraněnými hráči. Výsledky Blues potom dlouhodobě zapadají do anglického průměru. To je však na tým, který má podobnou hodnotu jako City nebo Arsenal velice špatný výsledek.

Manchester United v mnoha ohledech nezažívá o moc lepší sezonu. Potupné vyřazení z Ligy mistrů a neúspěchy v Anglii nesou špatně i fanoušci. Problém klubu je pak produktivita. Jen 40 branek ve 29 ligových zápasů je na Anglii opravdu málo. Na druhou stranu má však ten Hagův tým dobře zvládnutou obranou hru. United letos v lize inkasovali jen 40krát.

Jakou sázku na modro-červený anglický souboj vybrat?

Z hlediska výkonů a aktuální situace v klubu se nám jako trochu lepší jeví United. Chelsea však bude do karet hrát domácí prostředí, na Ďábli však z dlouhodobého hlediska hrát zkrátka neumí. Nejen vzájemné, ale i poslední zápasy Chelsea i United také často končí remízami. Vzhledem k vypsaným kurzům a marodce Blues tedy vybíráme neprohru United v kurzu 1.86.