Manchester City
Manchester City
vs
Manchester United
Manchester United
Fotbal
Premier League
Začátek
03. 03. 2024 (16:30)
Nejlepší TIP
Výhra manchester City
Betano
1
1.28
0
6.20
2
9.25
počet gólů
v zápase
4

City vs. United: Manchesterské derby je zpět!

Kromě Sparty se Slavií se tuto neděli odehraje velké derby také v Premier League. V rámci 27. kola na sebe narazí Manchester City a Manchester United. Co od tohoto zápasu čekat a jaké se na něj vyplatí podat sázky napovíme všem čtenářům níže v preview!

Důležitá fakta

  • Manchester City v boji o titul ztrácí na první Liverpool jen 1 bod
  • Devils zlepšili své výkony a snaží se proniknout do TOP 5
  • 4 z 5 posledních manchesterských derby vyhráli Citizens
  • Do zápasu naskočí rozjetý Haaland, který dal v úterý Lutonu 5 gólů
  • V každém z 5 posledních derby padly minimálně 3 branky

Favoritem je již tradičně Manchester City

V posledních letech je role favorita a outsidera v manchesterském derby téměř vždy stejná. Manchester City vyhrál Premier League 5krát za posledních 6 sezon, zatímco United o titul zpravidla ani nebojuje.

Podobně vypovídající jsou také vzájemné zápasy a forma obou klubů. Citizens vyhráli 4 z 5 posledních vzájemných střetů. Navíc v nich Ďáblům nastříleli 16 gólů, tedy v průměru přes 3 branky na zápas.

Sázíme na zápas City vs. United

Důležitý bude v tomto duelu také rozdílový hráč Erling Haaland, který je navíc ve skvělé formě. V posledním zápase dal za City 5 branek proti Lutonu a dvakrát se prosadil také v minulém utkání s United. Sázka na to, že hvězdný norský útočník dá branku i tentokrát rozhodně není špatnou volbou.

Pokud jde o vítěze tohoto derby, tak se rozhodně přikláníme na stranu City. Dále je už prakticky pravidlem, že v tomto zápase vždy padnou alespoň tři branky. Rozšířená kurzová nabídka kvalitních sázkových kanceláří pak dovoluje tyto dvě sázky zkombinovat a vsadit vítěze zápasu Manchester City a více než 2.5 branek. Právě tuto sázku v kurzu 1.57 také přidáváme na tiket!