Fulham
Fulham
vs
Tottenham Hotspur
Tottenham
Fotbal
Premier League
Začátek
16. 03. 2024 (18:30)
Nejlepší TIP
Více než 3.0 branek
Betano
1
3.25
0
3.75
2
2.10
počet gólů
v zápase
4

Fulham vs. Tottenham: Kdo vyhraje netradiční bitvu o Londýn?

Londýnských derby je opravdu mnoho a jedním z nich je i zápas mezi Fulhamem a Tottenhamem. Málokdo přitom ví, že Fulham je vůbec nejstarší londýnský klub. Jak tento zápas Premier League dopadne a co na něj vsadit probereme níže v preview.

Důležitá fakta

  • Tottenham je v tabulce pátý s 53 body
  • Fulham zabírá 12. místo s 35 body
  • Spurs mají oproti TOP4 jeden zápas k dobru a výhrou se mezi nejlepší opět vrátí
  • V útoku Tottenhamu září Son, který se prosadil v minulém i předminulém utkání
  • Fulham porazil Spurs naposledy v roce 2013

Opravdu derby nemá favorita?

Staré pravidlo říká, že „derby nemá favorita“ a pokud jde o tento zápas, odpovídají tomu celkově vzato i kurzy. Ačkoli je Tottenham papírově i dle výsledků výrazně lepším týmem, bookmakeři to tak jasně vůbec nevidí. To však přináší hodnotné kurzy pro sázky!

Tottenham má relativně dobrou formu a z 5 posledních zápasů prohrál jen jeden. V posledním utkání navíc porazil 4:0 Aston Villu, se kterou bojuje o místo v TOP4. Právě s tímto klubem pak Fulham nedávno prohrál. K plusu však musíme nejstaršímu londýnskému celku přičíst výhry nad United nebo Brightonem.

Sázka na derby Fulham vs. Tottenham

V souboji těchto dvou „šunkových“ klubů favorizujeme hosty. Zajímavé jsou však i statistiky branek v nedávných zápasech obou týmů. V případě Fulhamu padly v posledních 5 zápasech vždy minimálně 3 branky a u Tottenhamu je pak situace ještě o něco gólovější.

Elegantně se tedy vyhýbáme sázkám na vítěze zápasu a vrháme se do sázek na počty gólů. Pokud však přesto chcete sázet na vítěze, volte raději Spurs, kteří mají silnější tým a dobrou formu. My z nabídky nejlepších sázkovek vybíráme over 3.0 branek v kurzu 1.83.