Leverkusen
Leverkusen
vs
Mohuč
Mohuč
Fotbal
Bundesliga
Začátek
23. 02. 2024 (20:30)
Nejlepší TIP
Handicap Leverkusen -1.5
Betano
1
1.24
0
6.10
2
12.50
počet gólů
v zápase
3

Leverkusen vs. Mohuč: Další etapa závodu o titul Bundesligy

Nové kolo německé Bundesligy vykopne v pátek večer zápas Leverkusenu proti Mohuči. Domácí aktuálně útočí na titul a vytváří si náskok na druhý Bayern Mnichov. Sezona se pomalu krátí a ve finálním součtu na jejím konci může hrát roli jakékoli zaváhání a ztráta bodů. Udrží si Schickův Leverkusen konstantní bodový zisk a jakou sázku na zápas podat?

Důležitá fakta

  • Leverkusen vede Bundesligu s náskokem 8 bodů na druhý Bayern
  • Mohuč zatím neúspěšně bojuje o udržení v lize
  • V minulém vzájemném zápase zvítězil Leverkusen 3:0
  • Z posledních 10 utkání vyhrál Mohuč jen jediné
  • V aktuální sezoně Leverkusen neprohrál žádný zápas
  • Do utkání pravděpodobně zasáhne i Patrik Schick

Kontext ligy a očekávání od zápasu

Bundesliga letos přináší opravdu skvělou podívanou plnou zvratů a nečekaných situací na které se navíc dá skvěle sázet. Boj o titul se výhradně odehrává mezi Bayernem Mnichov a Leverkusenem. Ten se nyní utká o další potřebné body s Mohučem, který se pohybuje přesně na opačné straně tabulky. Z hlediska výkonnosti je tedy situace více než jasná, Leverkusen je papírově i aktuální formou daleko lepší. V této sezoně byste navíc klub s lepší formou napříč evropskými soutěžemi hledali jen velice těžko. Na co však v tomto utkání vsadit?

Tipujeme zápas Leverkusenu vs. Mohuč

Bookmakeři vidí utkání relativně střízlivým pohledem a na domácí Leverkusen vypisují vcelku odpovídající kurz 1.24. Karty jsou zde totiž rozdány naprosto jasně. Kluby ze sestupových příček však občas mohou překvapit, nezbývá jim totiž než bojovat do posledních sil, a to o každý bod, který pro ně může znamenat vytouženou záchranu. Leverkusen se však o body dělit nebude a s formou kterou aktuálně má porazí svého soupeře pravděpodobně i rozdílem několika branek. Sázíme tedy asijský handicap -1.5 gólů na domácí v kurzu 1.70.