Liverpool
Liverpool
vs
Manchester City
Manchester City
Fotbal
Premier League
Začátek
10. 03. 2024 (16:45)
Nejlepší TIP
Oba týmy dají gól
1
2.93
0
3.79
2
2.28
počet gólů
v zápase
4

Liverpool vs. Manchester City: Přímý souboj o první příčku

Po čtvrtečním zápase v Praze čeká Liverpool ještě větší oříšek – pro body si přijede Manchester City. Souboj těchto anglických gigantů přitom zdaleka nebude jen běžný zápas Premier League.

Jedná se totiž o přímý souboj o první místo v tabulce. Vítěz tak možná za pár týdnů získá titul anglické ligy. Co na takový zápas vsadit napovíme čtenářům níže v preview.

Důležitá fakta

  • Druhé City dělí od prvního Liverpoolu jen jediný bod
  • Manchester City letos neprohrál ani jedno utkání
  • Liverpool stále trápí řada zraněných hráčů
  • Haaland dal ve 3 posledních zápasech 7 gólů
  • V 5 posledních vzájemných zápasech 3krát vyhrál Liverpool, zatímco City jen jednou

Oba kluby jsou v dobré formě, rozhodovat mohou dělat maličkosti

Jak už jsme naznačili výše, oba kluby jsou v té nejlepší formě, což jen potvrzuje jejich postavení v Premier League. V Evropě se City hladce dostalo do čtvrtfinále Ligy mistrů a ani Liverpool s postupem proti Spartě nemá velký problém.

Klopp má však pořád velice ztíženou situaci při sestavování soupisky. Mimo je stále asi 8 hráčů, dobrou zprávou však je pomalý návrat Salaha, který zasáhl už do zápasu na Letné. Jota, Thiago, Jones a další jsou však stále mimo hru.

Co vsadit na zápas Liverpool vs. City?

Vzhledem k formě a celkovým statistikám z posledních zápasů bude utkání Liverpoolu se City velice vyrovnané. Ačkoli bude Liverpool těžit z výhody domácího mužstva, ani zdaleka tato skutečnost nemůže vyvážit problémy se zraněnými hráči.

Pokud tedy chcete sázet na vítěze zápasu dle pravděpodobnosti, volte raději Manchester City. Ve skvělé formě je také stále hvězdný Haaland a sázka na jeho další trefu se rovněž jeví jako dobrý tip. My pak vybíráme o něco opatrnější sázku založenou právě na výsledcích a formě obou klubů z poslední doby. Z nabídky vybíráme, že oba týky dají gól v kurzu 1.48.