Liverpool
Liverpool
vs
Tottenham Hotspur
Tottenham
Fotbal
Premier League
Začátek
05. 05. 2024 (17:30)
Nejlepší TIP
Méně než 1.5 gólu v prvním poločase
Betano
1
1.45
0
5.30
2
5.70
počet gólů
v zápase
3

Liverpool vs. Tottenham: Bitva odpadlíků Premier League

O titul bojuje v Premier League už především Arsenal a Manchester City. Na vrchních pozicích jsou však i další kluby jako Liverpool a Tottenham, kteří se nyní utkají mezi sebou. Ani jeden z klubů nemá nejlepší formu a ve hře je stále kvalifikace do Ligy mistrů v příští sezoně. Vyznat se v zápase Liverpool vs. Tottenham pomůžeme všem v nové preview.

Důležitá fakta

  • Tottenham prohrál tři zápasy v řadě a s 60 body je pátý
  • Liverpool z 5 posledních zápasů v lize vyhrál jediný a je třetí
  • Spurs mají až 6 zraněných hráčů
  • Tottenham na Anfieldu vyhrál naposledy v roce 2011

Nelehká situace v kabině obou týmů

Situaci můžeme označit za kritickou v případě Liverpoolu i Tottenhamu, nedaří se ani jednou z těchto klubů. Reds zbytečně ztratili několik nedávných zápasů a sami se tak vyřadili z boje o titul. Tottenham kvůli několika nepovedeným výsledkům přišel o příčky zajišťující v další sezoně kvalifikaci do Ligy mistrů.

Spurs se nedaří doma ani venku a prohráli derby s Chelsea, Arsenalem a nevyhráli ani nad West Hamem. S tím však ztratil body i Liverpool, který rovněž prohrál své derby a to 2:0 s Evertonem. Zajímavé jsou také statistiky z posledních vzájemných zápasů, ke kterým se dostaneme níže.

Co vsadit na bitvu odpadlíků Liverpool vs. Tottenham

Pokud jde o výsledky z minulých vzájemných zápasů mezi těmito kluby, tak 2krát vyhrál Liverpool, dvakrát zápas skončil remízou a na podzim pak byl úspěšnější Tottenham. V každém z těchto zápasů padla alespoň jedna branka na obou stranách a o góly celkově nebyla nouze.

V průměru v zápase Liverpool vs. Tottenham padlo 3,8 branek. Sázka na více branek se tak jeví jako dobrou volbou, v posledních zápasech je však ofenziva obou týmů trochu z formy. Právě proto volíme i vzhledem k vysokému kurzu under 1.5 branek v prvním poločase v hodnotě 1.98.