AC Monaco
Monako
vs
Paris Saint-Germain FC
PSG
Fotbal
Ligue 1
Začátek
01. 03. 2024 (21:00)
Nejlepší TIP
Oba týmy dají gól
Betano
1
3.25
0
3.85
2
2.07
počet gólů
v zápase
4

Monako vs. PSG: Tip na nejatraktivnější fotbal ve Francii!

Už 24. kolo Ligue 1 odstartuje v pátek možná vůbec nejzajímavějším zápasem ve Francii, a to střetem Monaka s PSG. Jaká jsou od tohoto utkání očekávání a na co v něm vsadit napovíme čtenářům v našem novém preview!

Důležitá fakta

  • PSG má na Monako z prvního místa náskok 14 bodů.
  • Monako doma z 11 ligových zápasů vyhrálo jen 6.
  • Poslední zápasy jsou vyrovnané – 2 výhry PSG, 2 výhry Monako a 1 remíza.
  • V těchto 5 minulých zápasech padlo celkem 18 branek!
  • Do zápasu naskočí Mbappé, Dembele, Ben Yedder nebo Minamino

PSG míří jasně za titulem Ligue 1

Aktuální situace ve francouzské lize je vcelku přehledná. První PSG má na druhou Brest náskok 11 bodů a na třetí Monako ještě o 2 body více. Titul by tedy měl připadnout stejně jako ve dvou posledních sezonách pařížskému celku.

Velice dobře vypadá také produktivita PSG – 54 gólů ve 23 zápasech. Na tom má samozřejmě velký podíl Mbappé, který se v lize postaral o 21 branek. Paříž si navíc zvyšuje sebevědomí i díky dobrým výkonům v Lize mistrů.

Dokáže Monako svého soka opět potrápit a co na zápas s PSG vsadit?

Monako je už několik let považováno za francouzskou fotbalovou špičku, přesto na kvality PSG nedosahuje. Ve vzájemných zápasech však často dokáže držet krok a ve dvou posledních hraných na jeho stadionu dokonce pařížský celek porazilo!

V těchto atraktivních utkáních si fanoušci už zvykli na větší počet branek a poutavý ofenzivní fotbal. Přesně to od zápasu Monako vs. PSG očekáváme i nyní. Sázíme tedy na kombinovanou sázku – oba týmy dají gól a počet branek větší než 2.5. Kurz najdete v hodnotě 1.72.