nizozemsko
Nizozemsko
vs
Anglie
Fotbal
EURO 2024
Začátek
10. 07. 2024 (21:00)
Nejlepší TIP
Výhra Nizozemsko bez remízy
Tipsport Casino Vegas
1
3.23
0
2.84
2
2.60
počet gólů
v zápase
3

Nizozemsko vs. Anglie: Kdo bude druhým finalistou EURO 2024?

Druhým semifinálovým zápasem EURO 2024 bude utkání Nizozemsko vs. Anglie. Kdo má z této dvojice větší šance na postup do finále a co na jejich zápas vsadit? Právě to bude hlavní otázka našeho nového preview.

Důležitá fakta

  • Anglie v play-off postoupila v prodloužení přes Slovensko a na penalty přes Švýcarsko
  • Nizozemci v play-off EURO 2024 porazili 3:0 Rumunsko a 2:1 Turecko
  • Angličané dávají v průměru na 1 zápas jen 1 branku
  • Nizozemci jsou daleko produktivnější a za 5 utkání na Euru dali již 12 gólů
  • Holanďan Gakpo je aktuálně nejproduktivnějším hráčem se 3 góly a 1 asistencí

Má Nizozemsko šanci na finále EURO 2024?

Nizozemci na ME ve fotbale rozhodně nezanechávají špatný dojem, ba naopak! Jedinou prohru zaznamenali ve skupině proti Rakousku (2:3). Remizovali s Francií a vyhráli s Polskem. V play-off měli relativně štěstí na los, po kterém nejprve vyřadili Rumunsko (3:0) a ve čtvrtfinále také Turecko (2:1). Dobře tedy vypadá hlavně holandský útok v čele s Gakpem nebo Depayem.

Anglie pak není zrovna nejsuverénnější, a to na turnaji stále nepotkala nikoho z velkých favoritů. Zahálí hlavně anglická ofenziva. Kane, Bellingham a spol. by ze zápasů se Slovenskem, Srbskem, Slovinskem nebo i Švýcarskem měli vytěžit více, než v průměru jen jednu branku na zápas a postupy v prodloužení, či po penaltách. Nizozemsko tedy rozhodně má šanci Anglii porazit!

Co vsadit na semifinále EURO 2024: Nizozemsko vs. Anglie?

Bookmakeři vypisují zajímavé kurzy, v nichž mírně favorizují Anglii. Z našeho hlediska to však není příliš logické. Anglická reprezentace rozhodně nepředvádí hru, jaká by se od tak nadupané soupisky dala očekávat. Šance na postup jsou naší optikou skutečně vyrovnané.

Vzhledem ke kurzům se tedy jednoznačně vyplácí sázet na Nizozemce. Jejich hodnota je daleko zajímavější. Pozor však na remízy, kterých je letos na Euru víc než dost. Volíme tedy výhru Nizozemska bez remízy v kurzu 2.15, který tentokrát nabízí Chance nebo Tipsport.