Patrik Kincl
vs
Piotr Wawrzyniak
MMA
Oktagon MMA
Začátek
02. 03. 2024 (23:45)
Nejlepší TIP
Výhra Patrik Kincl
Tipsport
1
1.41
0
45
2
2.68

Obhájí Kincl Oktagon titul? Preview zápasu o titul

V sobotu 2. března se v Ostravě uskuteční další galavečer Oktagon MMA s číslovkou 54. Kromě startu další sezony Ligy mistrů v MMA nazvané Tipsport Gamechanger se můžeme těšit také na zápas o titul ve střední váze.

V něm se proti sobě postaví držitel opasku Patrik Kincl a prozatímní šampion Piotr Wawrzyniak. Na co v zápase MMA vsadit? To se dozvíte níže v preview!

Důležitá fakta

  • Kincl titul střední váhy získal poté, co porazil Karlose Vémolu
  • Wawrzyniak svůj dočasný triumf vybojoval, když na TKO ukončil Čepa
  • Titulový zápas proběhne ve formátu 5 kol po 5 minutách
  • Kincl má oproti svému soupeři o 20 profesionálních zápasů více

Jak zvládne Kincl návrat do klece?

Patrik Kincl je tabulkově nejlepším zápasníkem, kterého Oktagon má. Jedná se o světovou #46 a nastoupí už do své 3. titulové obhajoby. Jeho souboj s Karlosem Vémolou byl nejsledovanějším zápasem Oktagonu v historii.

Vše pro Kincla navíc mělo sladkou tečku, jelikož zápas s přehledem na body vyhrál. Následovalo však zranění a do titulového souboje s Čepem jako náhrada naskočil Polák Wawrzyniak, který duel vyhrál.

Co vsadit na Oktagon titulový zápas?

V titulových zápasech je velice důležitá především taktika. Jde zde opravdu o hodně a zápas se může protáhnout až na 25 minut čistého času. V tomto ohledu byste jen těžko hledali lepšího taktika a fightera s větším „fight IQ“, než je Patrik Kincl.

Polák může být nebezpečný hlavně prvních okamžicích zápasu, kdy pravděpodobně rozjede tvrdé údery a půjde po ukončení jako v zápase s Čepem. Kincl si však prosadí svoji hru a díky zkušenostem a špičkové taktické připravenosti zápas vyhraje. Vsadit si na něj můžete v kurzu 1.42.