real madrid
Real Madrid
vs
Bayern
Bayern Mnichov
Fotbal
Liga mistrů
Začátek
08. 05. 2024 (21:00)
Nejlepší TIP
Více než 2.5 branek
Betano
1
1.88
0
3.95
2
3.80
počet gólů
v zápase
4

Real Madrid vs. Bayern: Kdo se stane druhým finalistou LM?

Ve druhém utkání semifinále Ligy mistrů se setkal Real Madrid s Bayernem Mnichov. První zápas v Německu skončil po atraktivním zápase remízou 2:2 a náš tip byl jasně výherní. O postupujícím do finále ve Wembley se tedy rozhodne až v Madridu. Kdo má do finále blíž a co na odvetu vsadit napovíme v preview.

Důležitá fakta

  • První zápas v Mnichově skončil nerozhodně 2:2
  • Real Madrid získal o víkendu titul španělské LaLigy
  • Bayern může nepovedenou sezonu napravit právě postupem do finále Ligy mistrů
  • V minulém utkání se dvakrát prosadil Vinícius Júnior
  • Mnichov o víkendu prohrál 3:1 se Stuttgartem

Co ukázal první zápas a náš výherní tip?

První utkání hrané v Německu skončilo nerozhodně 2:2. Naše sázka na tip, že oba týmy dají gól a zároveň padne více než 2.5 branek tedy s přehledem vyšel. Utkání nejprve otevřel Vinícius, aby si krátce po začátku druhého poločasu vedení vzali zpět góly Saného a Kanea domácí. V 83. minutě se však o slovo opět přihlásil Vinícius a srovnal na konečných 2:2.

Dle statistik zápas o něco lépe sedl domácím. Real však exceloval v produktivitě a takticky navázal na utkání s Manchesterem City. O víkendu pak hráčům z Madridu přibylo sebevědomí, když získali ligový titul. Bayern naopak prohrál 3:1 se Stuttgartem. V zápase však šetřil síly na odvetu semifinále Champions League.

Sázíme na semifinále Ligy mistrů: Real Madrid vs. Bayern

Pokud jde o šance na postup, tak ty jsou dle bookmakerů i odborníků celkem jasně nakloněny na stranu Realu. Bayern však ukázal, že se Španěly dokáže držet krok a finále Ligy mistrů potřebuje možná ještě víc než Bílý balet. Herně se však zdá být ve větší pohodě právě madridský celek.

My se však budeme držet sázky na více branek, kterou jsme modifikovali i pro použití v úvodním zápase. Odveta se pravděpodobně ponese v podobném duchu. Zpomalit Viníciuse, Bellinghema, Kaneanebo či Saného snad ani nejde. Z nabídky tedy vybíráme over 2.5 gólů v kurzu 1.60.