SK Slavia Praha
Slavia Praha
vs
FC Baník Ostrava
Baník Ostrava
Fotbal
Fortuna liga
Začátek
04. 05. 2024 (18:00)
Nejlepší TIP
Více než 2.5 branek
Betano
1
1.32
0
5.40
2
9
počet gólů
v zápase
4

Slavia vs. Baník: Kdo vyhraje první zápas nadstavby?

Základní část Fortuna lig je minulostí. V následujících zápasech se rozehrají skutečné hry o trůny. Prvním utkáním letošní nadstavby o titul bude zápas Slavia vs. Baník. Sešívaní stále mají šanci na prvním místě vystřídat Spartu, bezpodmínečně však musí vyhrávat. Jestli se to povede i nad Baníkem a co v zápase vsadit napovíme v preview.

Důležitá fakta

  • Slavia ztrácí na první Spartu 4 body
  • Baník si těsně drží 4. místo zajišťující předkola Konferenční ligy
  • Sešívaní doma prohráli za celou sezonu jen jeden ligový zápas
  • Baník v Edenu prohrál 10krát v řadě

Dokáže Baník zlomit nelichotivou statistiku zápasů proti Slavii?

Zápasy Slavie s Baníkem jsou tradičně ozdobou ligy, a to i děním v hledišti. Na hřišti jsou však karty rozdány už několik let jednoznačně ve prospěch Sešívek. Ostrava nad Slavií nevyhrála už 6 let a na stadionu ve Vršovicích prohrála už 10krát v řadě!

Favoritem je tedy jasně Slavia, která má kromě této vzájemné statistiky také daleko lepší tým. V hlavní části získala o 27 bodů více a Baník porazila jak doma, tak venku. Vždy však rozdílem „pouze“ jedné branky.

Co vsadit na zápas Slavia vs. Baník?

Důležité jsou také hodnoty kurzů, na favorizovanou Slavii si vsadíte v kurzu 1.32. To tedy rozhodně není vysoká hodnota, Slavia navíc při konci sezony již tradičně zmatkuje. Prohrála s Plzní a nepříjemně si zavařila zápasem proti Olomouci, kde doma se štěstím dohnala alespoň remízu. Slavia sice je favorit a Baník pravděpodobně porazí, za kurz kolem 1.30 se však sázet nevyplatí.

Z nabídky je tedy třeba vybrat náhradní sázku. V 5 posledních zápasů Slavie padly v průměru 3 góly na zápas. V případě Baníku to bylo v průměru dokonce 5 gólů na jeden zápas! Poslední vzájemný duel mezi Slavií a Ostravou skončil 2:3. Není tedy o čem přemýšlet a z nabídky vybíráme over 2.5 gólůkurzu 1.55.