Real Sociedad
vs
real madrid
Real Madrid
Fotbal
LaLiga
Začátek
26. 04. 2024 (21:00)
Nejlepší TIP
Real Sociedad over 1.0 branek
Betano
1
2.65
0
3.20
2
2.77
počet gólů
v zápase
4

Sociedad vs. Real Madrid: Poslední krůčky k titulu La Ligy

Dalším mistrem La Ligy bude pravděpodobně Real Madrid, ten však stále potřebuje několik bodů nebo zaváhání Barcelony. Titul má však prakticky jistý, a to hlavně po vyhraném El Clásicu. Co vsadit v zápase Real Sociedad vs. Real Madrid probereme v preview.

Důležitá fakta

  • Real Madrid vede ligu o 11 bodů nad Barcelonou
  • Sociedad potřebuje v boji o účast v evropských pohárech každý bod
  • Bílý balet hraje v úterý semifinále Ligy mistrů proti Bayernu
  • Bellingham svádí těsný souboj o krále střelců španělské ligy
  • Real Madrid vyhrál v San Sebastianu jen 2 zápasy z 5 posledních

Souboj Realů zdaleka není tak jasný, jak se může zdát

O mistrovi španělské ligy je prakticky rozhodnuto, náskok Realu už Barcelona téměř nemůže dohnat. To však také znamená, že si Real může dovolit, některý z nadcházejících zápasů vypustit. To by pak trenér Ancelotti připustil právě v případě jako je tento, kdy Real za pár dnů bojuje v semifinále Ligy mistrů.

Pokud tedy madridský klub v pátek venku prohraje, nic moc se vlastně neděje, jelikož v celkovém ohledu na zbytek aktuální sezony není tento zápas nijak důležitý. Pro Sociedad je však rozhodně o co hrát, body v tabulce totiž znamenají šanci na postup do některé z evropských soutěží v další sezoně.

Co vsadit na zápas Real Sociedad vs. Real Madrid?

Jak už jsme naznačili výše, bezmyšlenkovité sázky na Madrid musí jít nyní rozhodně stranou. Ano, Bellinghem a spol. jsou v zápase papírově daleko silnější, a to po všech stránkách. Situace je však poněkud složitější.

Od tohoto duelu tedy čekáme relativně vyrovnaný průběh. Sociedad navíc v minulém zápase na své půdě dokázal Real 2:0 porazit. Tentokrát tedy sázíme na to, že dá proti Realu Madrid znovu více než 1.0 gólů v kurzu 1.65.