USA
vs
Francie
Hokej
MS v hokeji 2024
Začátek
16. 05. 2024 (20:20)
Nejlepší TIP
Více než 5.5 branek
Betano
1
1.05
0
12.50
2
24
počet gólů
v zápase
7

USA vs. Francie: Zlepší americké hvězdy konečně své výkony?

Jedním z větších překvapení jsou na probíhajícím MS v hokeji 2024 výkony USA, a to rozhodně ne v dobrém smyslu. Nyní má však tento zaoceánský tým možnost vše napravit zápase USA vs. Francie. Zda se to povede a jaký tip na MS v hokeji 2024 vsadit probereme v preview.

Důležitá fakta

  • Tým USA v Ostravě zaostává, prohrál se Švédskem i Slovenskem a porazil jen Německo
  • Francie prohrála s Kazachstánem a jediný bod na turnaji uhrála s Lotyšskem
  • Dobře nevypadá ani skóre USA – 12:11, gólů však v jejich zápasech padá hodně
  • Nejproduktivnější hráči v dresu USA jsou Gaudreau a Pinto
  • Na minulém MS v hokeji vykleplo USA Francii 9:0

Amerika musí dohánět bodovou ztrátu z předchozích zápasů

Vstup na MS v hokeji 2024 nebyl dobrý ani pro Francouze ani pro Američany. USA hned první hrací den podlehlo 5:2 Švédsku a Francie 3:1 Kazachstánu. Hned v sobotu si USA zpravilo chuť výhrou 6:1 s Německem, avšak v pondělí podlehlo v prodloužení podceňovanému Slovensku. Francie pak rovněž prohrála v prodloužení, a to s Lotyšskem.

Trenér ani jednoho z týmů tedy zatím s výkony svého mužstva spokojený být nemůže. USA navíc bylo jedním z největších favoritů na zlaté placky. Nyní však bude muset dohánět body právě s týmy jako Francie. Nad tou je však papírově samozřejmě daleko silnější a další zádrhel by už přijít neměl. Nabízí se však otázka, jaký na tento zápas vybrat tip.

Sázíme na zápas MS v hokeji 2024: USA vs. Francie

Bookmakeři jednoznačně favorizují USA. Kurz 1.05 se však rozhodně sázet nevyplatí. Výhra Ameriky je opravdu velice pravděpodobná, a to i přes prohry se Švédskem a Slovenskem. NHL hvězdy jako Hudges, Jones, Gaudreau, Boldy a další zkrátka musí Francii roznést podobně jako před rokem.

Forma Francie je navíc velice pochybná. Ztráta s Kazachstánem může znamenat i případný sestup do IA třídy. Zmínit také musíme góly, které v zápasech USA padají ve velkém. V průměru na jeden zápas MS v hokeji 2024 jsme v případě Ameriky na hodnotě 7.67 gólů. V zápase USA vs. Francie tedy podáváme tip na over 5.5 branek v kurzu 1.63.