Karlos Vémola
vs
Attila Végh
MMA
Oktagon MMA
Začátek
08. 06. 2024 (20:00)
Nejlepší TIP
Výhra Karlos Vémola
Tipsport
1
2.08
0
2
1.75

Vémola vs. Végh 2: Kdo vyhraje odvetu století?

Dlouho očekávaný MMA zápas Vémola vs. Végh je konečně tady! Na velkolepém turnaji Oktagon 58 na největším fotbalovém stadionu v Česku se po pěti letech uskuteční odveta těchto legendárních zápasníků. Který z nich nakonec vyhraje a co na zápas vsadit? Právě to probereme v novém preview.

Důležitá fakta

  • První zápas Vémola vs. Végh vyhrál na KO v prvním kole Attila Végh
  • Karlos Vémola aktuálně drží pás polotěžké váhy, ve které zápas proběhne
  • Attila Végh od výhry nad Vémolou nenastoupil ani do jednoho MMA zápasu
  • Terminátor stihl od porážky s Véghem 11 zápasů v MMA
  • Vémola od zápasu století porazil Mikuláška, Lohorého, Iliče nebo za 7 sekund Langera

Odveta století je po pěti letech konečně tady!

Dvě nejzvučnější jména české a slovenské domácí MMA scény se opět potkají v kleci! Zatímco Vémola od porážky v roce 2019 pravidelně zápasil, Attila Végh se v kleci pod pravidly MMA neukázal ani jednou. To se však v sobotu večer změní a v sázce je i ukončení kariéry. Tlak je v tomto případě především na Terminátora.

Ten si do zápasu ponese opasek šampiona polotěžké váhy, který získal po 7sekundovém souboji s Langerem. Toho ukončil nejrychlejším KO Oktagonu po 7 sekundách. V dalším zápase ve střední váze však sám na KO podlehl Pirátovi Krištofičovi. Podobné problémy Végh řešit vůbec nemusí, protože v posledních letech nezápasil.

Co vsadit na hlavní zápas Oktagon 58: Vémola vs. Végh 2?

Hlavním rozdílem mezi oběma zápasníky je tedy zápasnické tempo. V tom má navrch rozhodně Vémola. Végh se na fight samozřejmě připravuje, realita v kleci se však natrénovat nedá. Vzhledem k polotěžké váhové kategorii pak neočekáváme zásadní problémy ani ve shazování do limitu 93 kilogramů.

Právě nepříjemné hubnutí Vémolovi v posledních zápasech už příliš nevonělo. Bookmakeři pak většinou kurzy vypisují vyrovnané, ale najdou se i příležitosti k surebetům! Vzhledem k výše zmíněným faktům z nabídky vybíráme výhru Karlose Vémoly v hodnotě 2.08.