betano-sazkarska-mise-euro-sazka-zdarma
18. 3. 2024
2 min. čtení

Sázejte v Betanu a vyhrajte lístky na EURO

Sázková kancelář Betano nabízí možnost se zapojit do losování o dvě vstupenky na fotbalové EURO 2024. K tomu ale každý, kdo splní podmínky, získá i sázku zdarma v hodnotě 100 Kč!

Fotbalová mise o vstupenky

Aktuální sázkařské mise Betano platí po celý tento týden. Stačí si vsadit AKO tiket na libovolné fotbalové zápasy z tohoto týdne. Mise skončí v neděli 23:00. Pro splnění podmínek je třeba vsadit alespoň 1 000 Kč s kurzem minimálně 4. Každý tiket musí být za alespoň 100 Kč a obsahovat nejméně 3 tipy.

Odměnou za splnění těchto podmínek bude sázka zdarma 100 Kč bez ohledu na výsledky vašich tiketů. Navíc se každý hráč , který splní tuto misi, zapojí do losování o dvě vstupenky na EURO 2024.

Šťastné pondělí Betano

Kromě speciální sázkařské mise k příležitosti fotbalového mistrovství Evropy, je dnes k dispozici i klasická akce Šťastné pondělí. Opět stačí vsadit AKO tikety v hodnotě minimálně 20 Kč za každý na libovolná sportovní utkání. Celkem je třeba vsadit nejméně 100 Kč v kurzu 3 a s alespoň 2 tipy na sázku. Opět bez ohledu na výsledky tiketů získáte 50 Kč sázku zdarma!

Sázkovka Betano nabízí svým hráčům pravidelné bonusové akce rovněž jako stejnojmenné online casino. I zde je každý den k dispozici nová Vegas mise nabízející desítky free spinů. Všechny novinky ze světa online hraní se dozvíte právě zde na našem webu!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách