Sázková kancelář BetX patří k nejmladším sázkovkám u nás. Oficiální licenci od ministerstva získala společnost EVONA ELECTRONIC provozující sázkovou kancelář BetX poměrně nedávno. Na jejich webových stránkách naleznete tradiční sportovní sázky, stejně jako live sázky na aktuální události v jednotlivých zápasech a sportech.

V dnešní recenzi si postupně představíme dostupné bonusy u sázkové kanceláře BetX. Podíváme se blíže jak na registrační, tak vstupní bonus. Dále se budeme věnovat možnostem sázek, na jaké sporty, popřípadě ligy se dá u sázkovky sázet. Zhodnotíme dostupné platební metody, možnosti vkladů a výběrů, ověříme přítomnost mobilní aplikace a zda je možno na stránkách BetX sledovat live streamy z jednotlivých utkání či nikoliv. Na závěr vše zhodnotíme a přidáme výhody a nevýhody sázkové kanceláře BetX.

Bonusy

Registrační bonus

Co se týče sázkové kanceláře, tak společnost BetX svým novým uživatelům nenabízí standardní registrační bonus, což může být pro mnohé hráče zklamání. Situace ohledně bonusů se ale v poslední době i díky novele zákona dosti měnila, což znamená, že se v budoucnu můžeme u BetX dočkat možné změny a přidání registračního bonusu v rámci sportovních sázek.

Vstupní bonus

U tohoto typu bonusu se sázkovka BetX již nedistancuje a nabízí jej ve svém portfoliu bonusů. Vstupní bonus se dělí dle jednotlivých kategorií, které jsou u BetX k dostání, tzn.: najdeme zde vstupní bonus do sázkové kanceláře, do casina a rovněž do loterie. My se nyní budeme soustředit na vstupní bonus určen pro sázkovou kancelář. Pro jeho vyplacení platí několik základních pravidel. Postupně si je všechny představíme.

Výše vstupního bonusu

Vstupní bonus se odvíjí od výše vašeho peněžního vkladu na uživatelské konto. Minimální hodnota bonusu je 300 Kč, nejvyšší potom 50 000 kč.

Jak získat vstupní bonus

Proto, abyste měli nárok na čerpání vstupního bonusu musíte vsadit dvacetinásobek vašeho prvního vkladu na hráčské konto. Do tohoto součtu jsou započítávány tiketu typu AKO, do kterých se řadí kumulované sázky (složené minimálně ze 4 sázkových příležitostí). Tiket vám bude započítán pouze v případě, kdy je jeho kurz alespoň 1,45 a nesmí být předčasně vyplacen pomocí takzvaného Cashout.

Připsání bonusu na uživatelské konto

Po splnění výše uvedených podmínek vám bude postupně vyplacen vstupní bonus. Jeho vyplacení je rozděleno do čtyř částí.

  1. část je vyplacena po prosázení 5 násobku vašeho prvotního peněžního vkladu na hráčské konto.
  2. čtvrtina je vyplacena po prosázení 10 násobku vašeho prvotního peněžního vkladu na hráčské konto.
  3. část je vyplacena po prosázení 15 násobku vašeho prvotního peněžního vkladu na hráčské konto.
  4. čtvrtina je vyplacena po prosázení 20 násobku vašeho prvotního peněžního vkladu na hráčské konto.

Na vyplacení vstupního bonusu máte celkově 60 dnů od provedení vašeho prvního vkladu. Pokud na určité části v této lhůtě nedosáhnete, další (nesplněné) vyplacení následně propadá. Celé podmínky naleznete přímo na stránkách sázkové kanceláře BetX.

Jaké možnosti sázkovka nabízí

V sázkové kanceláři BetX je k dispozici široký výběr sportů a událostí, na které si můžete vsadit stylem pre-match sázek. Můžete si vsadit na fotbalové zápasy, tenisové turnaje, hokejové zápasy, basketbalové soutěže a mnoho dalších sportovních příležitostí. Kromě sportu mohou sázkaři také na různé netradiční události.

Kromě pre-match tedy předzápasových sázek mohou uživatelé sázet rovněž na live sázky. Tyto sázky se týkají právě hraných zápasů a utkání. BetX dále nabízí “last minute” nabídku, ve které se hráčům zobrazí události, které za chvíli začnou. V sekci nejsázenější jsou shrnuty, jak už název napovídá momentálně nejsázenější sportovní události.

betx sázky

Prematch sázky

Pre-match sázky jsou sázky, které se uzavírají před zahájením dané sportovního události. To znamená, že si můžete vsadit na výsledek utkání, pořadí v závodě nebo jiné možnosti před začátkem události.

Jednou z výhod pre-match sázek je skvělá dostupnost informací a statistik, které vám mohou pomoci při rozhodování. Před zahájením události je k dispozici mnoho údajů o týmech, hráčích nebo účastnících, které mohou hrát důležitou roli při tvorbě sázky. Můžete také využít různé strategie a analýzy před uzavřením předzápasové sázky.

Další výhodou pre-match sázek je to, že máte možnost a čas promyslet vaši sázku a důkladněji zvážit jednotlivé možnosti. Na rozdíl od live sázek, kde musíte rychle reagovat na události, které probíhají v reálném čase, máte při pre-match sázkách více času k tomu, abyste provedli vaše rozhodnutí.

Live sázky

Tato forma sázení přináší do sázení hry napínavé momenty, jelikož se kurzové změny dějí v reálném čase podle průběhu utkání / zápasů / události. Sázková kancelář BetX nabízí možnost sázet live na mnoho sportů a událostí, včetně fotbalu, tenisu, basketbalu, hokeje a dalších.

Live hraní nabízí skvělý způsob, jak si zpříjemnit sledování sportovních zápasů či událostí a zároveň mít možnost vyhrát u toho i nějaké peníze. Využívejte tuto formu sázení s rozvahou a bez emocí, abyste maximalizovali své šance na výhru.

Last minute nabídka

Nabídka “last minute” sázek je u BetX doplňující kategorií možných sázek. Nejedná se o nějaké nové sázky, nebo jiný druh sázek. V této kategorii máte možnost sázet na události a zápasy, které budou každým okamžikem zahájeny a rozehrány. Jedná se tedy o poslední šanci, jak si na danou událost můžete vsadit typech předzápasové sázky.

Nejsázenější

V kategorii sázek nejsázenější naleznete souhrn příležitostí, na které za poslední dobu vsadilo svůj tiket nejvíce uživatelů. Nabídka je přehledně rozdělena dle jednotlivých sportů, lig od nebližších po nejvzdálenější akce.

Na jaké sporty se dá sázet

U sázkové kanceláře BetX jde sázet na většinu standardně dostupných sportů. Kromě běžných letních a zimních sportů, mezi které se bezesportu řadí fotbal, basketbal, volejbal, hokej či bojové sporty MMA a box se uživatelé mohou těšit taktéž na nabídky kurzů v oblasti motorsportu, který není u všech sázkovek běžně dostupný. Celý výčet naleznete níže.

Dostupné sporty u BetX

Na jaké ligy se dá sázet

Podle jednotlivých sportů jsou v každém z něj dostupné vybrané ligy, na které si uživatelé BetX mohou vsadit. My jsme pro vás vybrali výčet nejzajímavějších z nich, které nalezneš níže. Všechny dostupné ligy můžeš najít na webovkách sázkovky v sekci sportovní sázky.

Dostupné ligy u BetX

Fotbal

Hokej

Tenis

Basketbal

Házená

Volejbal

MMA

Americký fotbal

Australský fotbal

Baseball

Box

Florbal

Kriket

Motorsport

Rugby

Stolní tenis

Šipky

Vodní pólo

Mobilní sázení

Mobilní aplikace společnost BetX pro své hráče bohužel nenabízí. To ale neznamená, že byste si nemohli vsadit u BetX ze svého mobilního telefonu. Pokud si budete chtít vsadit z vašeho smartphonu můžete využít totožné webové stránky, které jsou optimalizovány jak pro PC verzi, tak pro tablety a telefony. To znamená, že po otevření webové stránky se rozlišení přizpůsobí vašemu zařízení tak, ať je rozhraní stránky co nejvíce přívětivé.

Platební metody

Co se týče dostupných platebních metod u sázkové kanceláře BetX jich není mnoho. Pro vklad a výběr z vašeho účtu můžete buď to kreditní nebo debetní kartu anebo bankovní převod. K výběru peněžních prostředků z vašeho účtu můžete použít jedině bankovní převod. V tomto směru je nabídka oproti jiným sázkovým kancelář poměrně strohá.

Zákaznická podpora

Pokud budete chtít řešit nějaký problém nebo budete mít obyčejný dotaz ohledně sázek, kurzů či nějakých nesrovnalostí, můžete kontaktovat zákaznickou podporu od BetX. Zákaznická podpora u BetX disponuje vlastním chatem. Po jeho rozkliknutí budete vyzváni, abyste vyplnili své jméno, e-mail a telefon a zaslali svůj dotaz. BetX udává, že obvykle odpovídá do hodiny. Reakční doba bude samozřejmě odpovídat denní době, ve kterou se rozhodnete k odeslání vašeho dotazu. Všechny kontaktní způsoby naleznete uvedeny níže.

E-mailová adresa: info@bet-x.cz

Telefon: 800 900 890

EVONA ELECTRONIC, spol. s.r.o.

Jak probíhá registrace

Registrace u sázkové kanceláře BetX probíhá podobně, jako u jiných sázkových kancelářích. Budete ji schopni provést zcela online z pohodlí vašeho domova. Ze všeho nejdříve najeďte na webové stránky sázkové kanceláře BetX. Na úvodní stránce v pravém horním rohu najděte tlačítko zaregistrovat a klikněte na něj.

registrace BetX

Po otevření registračního formuláře budete vyzváni k vyplnění základních informací, mezi které patří uživatelské jméno, heslo, e-mail a váš telefon. Pokud máte promo kód, můžete jej zde rovněž vložit. Posléze po Vás bude vyžadována volba metody ověření, zda ručně, pomocí bankovního ID nebo zda-li se budete chtít ověřit jako terminálový hráč. Na základě toho bude následovat verifikace vašich údajů. Po verifikaci budete moci začít používat váš herní účet k sázení.

Co najdeme po přihlášení do sázkovky v menu

Po přihlášení do vašeho účtu u sázkové kanceláře BetX naleznete na úvodní stránce několik dalších stránek, mezi které patří: sportovní sázky, live sázky, číselné loterie, vegas, naše terminály, bonusy, promo akce a výsledky losování.

BetX uvodni stranka

Sportovní sázky

V záložce sportovní sázky naleznete všechny aktuálně dostupné sázky a vypsané kurzy. Sázky se dělí podle sportů, od fotbalu přes basketbal až po šipky. Další dělení přichází v podobě národností a jednotlivých lig. Sázet můžete na klasické výsledky zápasů, či přesný výsledek.

Live sázky

Sekce live sázek nabízí uživatelům sázet na právě probíhající události. Díky těmto sázkám můžete na sportovní akce a utkání sázet přímo během jejich průběhu. To vám dává možnost reagovat přímo na reálné dění na hřišti. Kurzy pro live sázky se v průběhu zápasu mění podle toho, jak se mění šance na změnu výsledku.

Číselné loterie

BetX nabízí svým uživatelům rovněž vlastní loterii, kterou naleznete v sekci číselné loterie. Na výběr máte ze čtyř různých loterií: Caramba 35, Caramba 40, eKeno a xKeno. U BetX se losuje každé tři minuty. Pokud se chcete o loteriích dozvědět více, navštivte naší sekci loterie, která se jim věnuje více dopodrobna.

Vegas

Další záložkou na úvodní stránce je Vegas. Jak už název napovídá, jedná se o sekci věnovanou online casinu. V online casinu BetX budete mít možnost zahrát si pořádnou porci hracích automatů nebo například online ruletu. Naleznete zde hrací automaty od těchto poskytovatelů: evona, techbet, kajot, synot, egaming, amusnet, apollo games a big win.

vegas

Naše terminály

V sekci naše terminály jsou k dispozici všechny provozovny, ve kterých si můžete podat sázenku fyzicky, kterou si online vygenerujete ve vašem účtu na webu sázkové kanceláře BetX. K snadnějšímu vyhledávání můžete využít filtr pro kraj a město.

Bonusy a Promo akce

Zde naleznete všechny aktuálně dostupné bonusy nejen pro sázkovou kancelář ale rovněž pro online casino a loterii od BetX. Kromě dlouhodobých bonusů v sekci bonusy naleznete i aktuální akce.

Výsledky losování

Ve výsledcích losování můžete nalézt výsledky tahů všech dostupných loterií u BetX, ať už se jedná o Carambu či Keno. Každý z výsledků loterie má své číslo kola, čas losování, výsledky a jackpotová čísla.

Další možnosti

Cashout

BetX u svých tiketů nezaostává oproti konkurenci a taktéž nabízí cashout u AKO sázek. Pokud máte u tohoto typu sázky alespoň jednu příležitost výherní, můžete si nechat vyplatit částečnou výhru ihned, k čemuž slouží právě funkce cashout.

Výhody sázkové kanceláře BetX

Nevýhody sázkové kanceláře BetX

Tipy a triky

Věrnostní program

BetX má věrnostní program, který je určený pro ty, kteří pravidelně sázejí u této sázkové kanceláře. V rámci věrnostního programu získávají uživatelé různé výhody a odměny, jako například bonusy na sázení, speciální nabídky na vybrané události nebo VIP služby. Čím více sázíte, tím více bodů získáváte a tím vyšší úrovně věrnostního programu můžete dosáhnout.

Kromě toho máte možnost sbírat body za doporučení nových uživatelů nebo za účast v různých soutěžích a akcích pořádaných sázkovou kanceláří BetX. Věrnostní program BetX je zaměřen na to, aby odměnil své stálé zákazníky za jejich loajalitu a za jejich aktivitu.

Závěrečné hodnocení sázkové kanceláře

BetX je sázková kancelář, která nabízí úctyhodnou porci sázkových možností a bonusů pro své zákazníky. Jejich webová stránka je přehledná a snadno použitelná, což usnadňuje uživatelům orientaci během sázení. K dispozici je také mobilní verze webu pro sázení z telefonu. Naopak mobilní aplikace sázková kancelář nenabízí.

Sázkovka vlastní oficiální licenci od ministerstva, takže se nemusíte bát věrohodnosti. Kromě předzápasových sázek si budete moci vsadit i na live sázky. Nevýhodou může být pro některé uživatele menší nabídka platebních metod pro vklad a výběr z hráčského účtu.

Celkově však můžeme BetX doporučit jako velmi dobrou sázkovou kancelář pro sázkaře, kteří hledají spolehlivou sázkovou kancelář se solidní nabídkou sázek a bonusů.

Casino BetX

Kromě sázkové kanceláře nabízí společnost BetX licenci na provozování online casina, které u nich nese název Vegas. V online casinu máte možnost si zahrát tradiční hrací automaty či ruletu. Casino BetX se může pyšnit jedinečnou nabídkou, neboť jako jediné online casino nabízí hrací automaty od společnosti Evona, která casino i vlastní. Kromě těchto her si zde budete moci zahrát i tradičně dostupné automaty od jiných poskytovatelů jako jsou Kajot, Synot či Techbet.

Loterie BetX

Aby toho nebylo málo, tak se u BetX rozhodli, že se rovnou vrhnou i na provoz vlastní loterie. Nabídka loterie rozhodně není chudá. Na výběr je celkem z šesti různých variant, mezi které patří: Caramba 40, Caramba 35, e Keno, X Keno, Caramba a KENO.

loterie betx

MerkurXtip patří k online sázkovým kancelářím, které nabízí standardní sázkařské příležitosti na nejrůznější sportovní události. Dočkáte se sázek na bez mála 20 různých sportů: jmenovat můžeme například fotbal, tenis, basketbal, hokeje či šipky nebo kriket. Díky modernímu a uživatelsky přívětivému online prostředí budete moci pohodlně sázet z pohodlí domova nebo z mobilního zařízení kdykoli a odkudkoli.

S MerkurXtip můžete sledovat živé přenosy sportovních událostí a využívat různé bonusové nabídky a akce, které tato sázková platforma pravidelně poskytuje. Také si můžete vyzkoušet své sázkařské dovednosti a zažít napínavé sázení při live sázkách na vaše oblíbené sportovní akce po celém světě. S MerkurXtip bude vaše sázení rozhodně zábavné.

Registrační a vstupní bonus

Registrační bonus

MerkurXTip nabízí svým novým zákazníkům atraktivní registrační bonus. Stačí, abyste se jednoduše zaregistrovali na webové stránce sázkové kanceláře a splnit podmínky pro získání bonusu. Po ověření účtu a prvním vkladu dostanete bonus ve výši 200 Kč, který můžete využít při sázení na různé druhy sportů a událostí.

Vstupní bonus

Kromě toho si můžete u MerkurXTipu vychutnat i vstupní bonus, který je určen pro nové sázkaře. Po provedení první sázky získáte bonusovou částku na váš herní účet až ve výši 10 000 kč. Tento bonus můžete využít k dalším sázkám a zvýšit tak své šance na výhru. Nezapomeňte využít vstupní bonus a vsaďte si na své oblíbené sázky s extra penězi od MerkurXTip.

bonus za vklad

Jaké možnosti sázkovka nabízí

Společnost MerkuXTip nabízí širokou škálu sázkových možností, včetně:

– Klasické sázky na výsledek sportovních událostí, jako jsou fotbalové zápasy, tenisová utkání nebo zápasy v MMA.

– Live sázky, které umožňují sázet na události v reálném čase (během průběhu zápasu).

– Sázky na e-sporty, jako jsou virtuální fotbalové zápasy, dostihy nebo cyklistické závody.

– Sázení na speciální sázky, mezi které patří počet vstřelených a obdržených gólů, karty, rohy a další specifické události v rámci sportovních utkání.

– Sázet na politické události nebo třeba na výsledky voleb.

Na jaké sporty se dá sázet

U MerkurXTip lze sázet na řadu různých sportů, včetně fotbalu, hokeje, tenisu, basketbalu, házené, volejbalu, boxu, cyklistiky či atletiky. Zákazníci mohou využít různé typy sázek, jako jsou klasické sázky na výhru, sázky na počet gólů, handicapové sázky nebo sázky na celkový počet bodů v zápase.

merkurxtip live sazeni

Dostupné sporty

Na jaké ligy se dá sázet

U sázkové kanceláři MerkurXTip budete moci sázet na četnou řadu sportovních lig a soutěží po celém světě. Mezi nejoblíbenější ligy, na které je možné sázet, patří například:

– Fotbal: Premier League, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1

– Hokej: NHL, KHL, Extraliga

– Tenis: Grand Slam turnaje, ATP a WTA turnaje

– Basketbal: NBA, Euroliga

– MMA: UFC, PFL

– Cyklistika: Tour de France, Giro d’Italia, Vuelta a España

– Tenis: ATP, IFT, Challenger

– Baseball: MLB, NCAA

– Házená: Copa del Rey, LNH Proligue, Handboldligaen

– Volejbal: SuperLega, Bundesliga, Extraliga, Ligue A

– Florbal: F-Liiga, Superligan, Unihockey Prime League,

– e-Sport: League Of Legends, Dota2, CS2

– Šipky: Premier League

– Stolní tenis: TT Cup, TT Elite Series

– Ragby: NRL, European Rugby Champions Cup, European Challenge Cup

– Kriket: Indian Premier League

Sázejte na své oblíbené týmy nebo hráče a sledujte, jak se vám daří v sázkových předpovědích.

Streamy

V sázkové kanceláři MerkurXTip lze sledovat livestreamy ze sportovních akcí, na které je možno sázet. Čím větší popularitu a sledovanost daný sport či vybraná událost má, tím je větší pravděpodobnost, že z ní bude dostupný i živý přenos.

Pro sledování streamů je třeba mít založený herní účet u MerkurXTip a mít na účtu alespoň minimální částku peněz. Streamy jsou dostupné v sekci “Live sázky” na webových stránkách MerkurXTip a jsou k dispozici pouze registrovaným uživatelům, kteří splňují podmínky sázkové kanceláře.

Livestreamy jsou přístupné pro všechny ligy a soutěže v daných sportech, a to jak z České republiky, tak ze zahraničí. Sázková kancelář tímto způsobem umožňuje sledovat zápasy v reálném čase a v kombinaci se sázkovými možnostmi nabízí uživatelům intenzivnější zážitek ze sázení.

Mobilní sázení

Sázková kancelář MerkurXtip má pro své uživatele nachystanou optimalizovanou webovou stránku. Webová stránka je plně přizpůsobená pro použití na mobilních zařízení. Mobilní aplikaci jako takovou však sázková kancelář MerkurXtip nenabízí. Nicméně na mobilním zařízení nemusíte nutně používat aplikaci. Vše, co naleznete v desktopové verzi budete mít k dostání i v mobilním prostředí. Pokud tedy raději, než přes počítač sázíte skrze telefon, u MerkurXtip to bude možné.

Platební metody

U sázkové kanceláře MerkurXTip lze využít několik různých platebních metod pro vklad a výběr finančních prostředků. Mezi dostupné platební metody patří:

– Kreditní/debetní karta (VISA, MasterCard)

– Bankovní převod

– Elektronická peněženka (Skrill)

– Paysafecard

Každá z těchto platebních metod má své výhody a nevýhody. V následující tabulce jsou uvedeny podrobnější informace o každé z těchto platebních metod:

Platební metoda Poplatky Doba zpracování Minimální vklad Maximální vklad
Kreditní/ debetní karta 0 % Okamžitě 100 Kč 500 000 Kč
Bankovní převod 0 % 1-3 pracovní dny 100 Kč 500 000 Kč
Skrill 1-2 % Okamžitě 100 Kč 50 000 Kč
Paysafecard 0 % Okamžitě 100 Kč 50 000 Kč

Díky této tabulce můžete snadno porovnat jednotlivé platební metody a vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Rychlost výběrů

Výběry peněz z online sázkové kanceláře MerkurXTip se provádějí obdobně jako kdekoliv jinde. Požadavek na výběr lze provést prostřednictvím uživatelského účtu na webových stránkách sázkové kanceláře.

Požadovaná částka je okamžitě odečtena z vašeho herního účtu a převedena na vaši bankovní kartu, bankovní účet nebo jinou, vámi zvolenou, platební platformu. Výběry jsou provedeny do několika pracovních dnů, ale rychlost zpracování se může lišit v závislosti na vámi zvoleném platebním způsobu a dobu, ve kterou se k transakci odhodláte.

Způsob výběru Limity výběru Doba zpracování výběru
Kreditní / debetní karta 100 Kč – 500 000 Kč Do 1 pracovního dne
Bankovní převod 100 Kč – 500 000 Kč Do 1 pracovního dne
Skrill 100 Kč – 500 000 Kč Do 1 pracovního dne
Paysafecard 100 Kč – 500 000 Kč Do 1 pracovního dne

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora u sázkové kanceláře MerkurXtip je k dispozici každý den od 8 hodin ráno do 22 hodiny večer. Zákazníci mohou podporu kontaktovat prostřednictvím emailu, případně telefonem. Online chat, který je u většiny sázkových kanceláří samozřejmostí u MerkurXtip budete hledat marně. Zástupci sázkovky na druhou stranu jednají velmi pohotově i skrze e-mail, aby zodpověděli vaše dotazy, poskytli vám potřebné informace nebo vám pomohli s řešením případných problémů.

Jak probíhá registrace

Pokud máte zájem o sázení sázkové společnosti MerkurXtip, můžete si vytvořit nový účet jednoduše a rychle online. Pro registraci u MerkurXtip stačí navštívit jejich webové stránky a kliknout na tlačítko “Registrace”. Poté vyplňte formulář s vašimi osobními údaji, vytvořte si uživatelské jméno a heslo a potvrďte svou registraci. Po ověření účtu můžete začít sázet a využívat všechny služby, které tato společnost nabízí.

Co najdeme po přihlášení do sázkovky v menu

Po přihlášení do sázkovky MerkurXTip se na úvodní stránce obvykle objeví aktuální nabídky sázkových příležitostí, bonusy a speciální akce pro registrované uživatele. V menu naleznete následující záložky:

merkurxtip uvodni obrazovka

Sportovní sázky

Zde můžete najít aktuální nabídky sázek na různé sportovní události, od fotbalu, hokeje a basketbalu po tenis, golf a další sporty. V této sekci se nachází nejširší nabídka sázek na různé sportovní události z celého světa. Uživatelé zde mohou najít různé typy sázek, jako jsou klasické výsledky zápasů, handicap, přesný výsledek a mnoho dalších.

Live sázky

Tato sekce nabízí možnost sázet na probíhající sportovní události v reálném čase. Live sázky umožňují uživatelům sázet během samotného průběhu zápasu nebo události a reagovat tak na aktuální dění na hřišti či v hale. Nabízí se zde rychlá odezva a možnost získání atraktivních kurzů.

Casino

Sekce sázkovky, kde si můžete zahrát různé kasinové hry, jako jsou automaty, ruleta, blackjack a další. V kasinu si uživatelé mohou vychutnat širokou škálu her od různých poskytovatelů softwaru a získat atraktivní bonusy a odměny.

Další možnosti

Cash out

Tato funkce umožňuje hráčům uzavřít svou sázku před koncem události a získat tak část své sázky zpět. To je užitečné, pokud se vám zdá, že vaše sázka nemusí dopadnout podle plánu.

Věrnostní program

MerkurXTip má speciální věrnostní program pro své stálé zákazníky, kteří mohou sbírat body a získávat různé bonusy a odměny.

Tip dne

Denně aktualizovaná sekce “Tip dne” vám může poskytnout tipy od profesionálních sázkařů, které mohou být užitečné při vašich sázkách.

Denní speciály

Kromě všech výše uvedených funkcí MerkurXTip pravidelně nabízí různé denní speciály, jako jsou zvýšené kurzy, bonusy nebo soutěže.

Výhody sázkové kanceláře MerkurXTip

– Široká nabídka sportovních událostí a sázkových možností

– Moderní a uživatelsky přívětivé webové stránky včetně přizpůsobení pro mobilní zařízení

– Živé přenosy sportovních událostí a statistiky pro lepší rozhodování

– Rychlé a efektivní zpracování vkladů a výher

– Bonusy a speciální akce pro registrované uživatele

– Profesionální zákaznická podpora dostupná po většinu dne

Nevýhody sázkové kanceláře MerkurXTip

– Kurzy nabízené MerkurXTip mohou být často nižší než u jiných sázkových kanceláří, což může snižovat potenciální výši vaší výhry

– Sázková kancelář MerkurXTIP má omezené platební možnosti, což může být nevýhodou pro zákazníky, kteří preferují vybrané platební metody

– Chybí mobilní aplikace, dostupná pouze mobilní verze webových stránek MerkurXTip

Tipy a triky

– Sledujte aktuální akce a bonusy, které nabízí MerkurXTip, abyste mohli využít výhodných nabídek.

– Před vsazením si udělejte analýzu a studujte statistiky týmů, abyste měli lepší představu o pravděpodobném výsledku zápasu.

– Využijte možnost live sázení, abyste mohli vsadit na zápasy, které sledujete v reálném čase.

– Nenechte se unést emocemi a vsaďte s rozumem, abyste minimalizovali riziko ztráty peněz.

– Využijte možnost cash out, abyste mohli uzavřít sázku před koncem zápasu a vyhnout se tak možné ztrátě.

– Sledujte tipy a analýzy od odborníků na sázky, abyste měli lepší povědomí o tom, na co vsadit.

– Nezapomeňte pravidelně kontrolovat své sázky a sledovat svůj bankroll, abyste měli přehled o tom, kolik jste vsadili a jaké máte zisky či ztráty.

Závěrečné hodnocení sázkové kanceláře

MerkurXTip je sázková kancelář, která nabízí širokou škálu sázkových možností na různé sportovní události. Jejich webová stránka je přehledná a snadno použitelná, což zlepšuje celkový uživatelský zážitek. Jedním z potenciálních negativ může být omezená nabídka bonusů a propagačních akcí pro nové i stávající zákazníky. Celkově lze konstatovat, že MerkurXTip je solidní volbou pro sázení na různé sportovní události. Nicméně nedosahuje úrovně některých konkurenčních sázkových kanceláří, jako jsou Tipsport či Fortuna.

MerkurXTip Casino

Casino MerkurXTip nabízí pořádnou porci her a hracích automatů od předních poskytovatelů her, jako jsou například NetEnt, Microgaming, Play’n GO a mnoho dalších. Hrací automaty patří mezi nejoblíbenějších hry v casinu MerkurXTip, zejména potom: Book of Dead, Starburst, Gonzo’s Quest a mnoho dalších.

merkurxtip casino

Sázková kancelář iForbet patří mezi společnosti, které vám přináší možnost sázet na různé sportovní akce. Díky široké nabídce sportovních událostí a atraktivních kurzů si budete moci vybrat z velkého počtu nejrůznějších sázek. iForbet se pyšní dlouholetou tradicí a kvalitním zákaznickým servisem, což mu zajišťuje stabilní postavení na trhu. Kromě klasických kurzových sázek nabízí iForbet také live sázení, sázení na e-sporty a krom toho i casinové hry, čímž uspokojuje potřeby i náročnějších hráčů.

Registrační a vstupní bonus

Registrační bonus

V současné době sázková kancelář iForbet nabízí novým zákazníkům bonus za registraci o hodnotě 100 Kč. Další bonusy pro sázkovou kancelář iForbet momentálně nenabízí. Vstupní bonus zde tedy nehledejte. Ostatní bonusy na vás čekají v případě, že byste se vydali do prostředí online casina, jež je u této společnosti rovněž v nabídce.

iforbet bonusy

Jaké možnosti sázkovka nabízí

IForbet svým zákazníkům nabízí mnoho zajímavých sázek včetně tradičních sázek na vítěze zápasu. Dále je možné sázek rovnět na:

Tato online sázková kancelář poskytuje sázky u většiny sportů, včetně fotbalu, tenisu, basketbalu a hokeje. Krom toho iForbet nabízí live sázky, které umožňují sázet na zápasy a události v průběhu jejich konání. Nabízí také sázky na politické události, reality show či jiné netradiční události.

Na jaké sporty se dá sázet

Na webových stránkách sázkové kanceláře iFortbet můžete sázet na většinu běžných sportů, mezi které patří: fotbal, tenis, basketbal, lední hokej či baseball. Seznam všech sportů naleznete uvedený zde:

Výpis sportů

– Fotbal

– Hokej

– Tenis

– Basketbal

– Házená

– Volejbal

– Australský fotbal

– Badminton

– Baseball

– Box

– Florbal

– Futsal

– Gaelic fotbal

– Kriket

– Rugby

– Snooker

– Šipky

– Vodní pólo

Na jaké ligy se dá sázet

Společnost iForbet umožňuje svým uživatelům sázení na fotbalové ligy včetně nejprestižnějších evropských soutěží jako je například Premier League, La Liga, Serie A či Bundesliga. Kromě toho je možné sázet také na fotbalové ligy po celém světě, nebo na jiné ligové sporty jako je basketbal, hokej či baseball. Z hokeje můžeme jmenovat například zámořskou NHL a ruskou KHL. Co se týče tenisu, tak jsou k dostání zejména ATP a WTA Tour. Nechybí ani golfová PGA Tour či basketbalová NBA. Seznam nejznámějších dostupných lig u jednotlivých sportů naleznete zde:

Fotbal

– Premier League

– La Liga

– Serie A

– Bundesliga

– Ligue 1

– Champions League

– Europa League

Hokej

– NHL

– KHL

– Extraliga

– SHL

– Liiga

Tenis

– ATP Tour

– WTA Tour

– Grand Slam turnaje

Basketbal

– NBA

– Euroleague

– NBL

– ACB

Baseball

– MLB

– NPB

– KBO

Ragby

– Six Nations

– Super Rugby

– Premiership Rugby

MMA

– UFC

– Bellator

Golf

– PGA Tour

– European Tour

– Ryder Cup

Cyklistika

– Tour de France

– Giro d’Italia

– Vuelta a España

Biatlon

– Světový pohár v biatlonu

– Mistrovství světa v biatlonu

Házená

– Bundesliga

– Liga Asobal

– SM Liiga

– Extraliga

Volejbal

– Superliga

– VolleyLigaen

– Ligue A

– SuperLega

Šipky

– Modus Online Live League

– Premier League

Streamy

U sázkové kanceláře iForbet je rovněž možné sledovat live streamy sportovních událostí. Pro sledování streamů bude zapotřebí, abyste měli aktivovaný svůj hráčský účet na stránkách sázkové kanceláře a měli na něm alespoň minimální zůstatek. Sledování streamů je pro registrované uživatele, kteří splňují výše zmíněné podmínky, zcela zdarma.

Na webovkách iForbetu lze sledovat live streamy z fotbalu, tenisu, basketballu, hokeje, nebo volejbalu. Streamy jsou dostupné z lig a turnajů po celém světě, včetně evropských lig, mezinárodních turnajů a soutěží z kontinentů mimo evropu.

Streamy nabízejí uživatelům možnost sledovat události naživo, a tak lépe sledovat průběhy zápasů a výsledky svých sázek. Zároveň je to ideální způsob, jak si užít sportovní zápas či turnaj přímo z pohodlí vašeho domova.

Mobilní sázení

Co se týče mobilního prostředí a sázení v něm, tak zde vás musíme zklamat. iForbet bohužel nenabízí svým uživatelům mobilní aplikaci. To znamená, že uživatelé sice nemohou sázet prostřednictvím mobilní aplikace, ale stále mohou přistupovat ke svému účtu a sázet prostřednictvím mobilní verze webových stránek.

Mobilní verze webové stránky iForbet je optimalizována pro mobilní zařízení a umožňuje svým uživatelům pohodlně sázet nebo hrát casinové hry přímo na svém mobilním telefonu či tabletu. Uživatelé mohou prostřednictvím mobilní verze webových stránek provádět jak vklady, tak výběry nebo sledovat průběh a aktuální výsledky live sázení. Využívat můžete zkrátka všechny dostupné funkce, které naleznete na desktopové verzi jejich webovek.

mobilní sázení forbet

Platební metody

iForbet nabízí svým uživatelům ověřené platebních metody, abyste mohli bezpečně provádět vklady a výběry peněz ze svých účtů. Mezi dostupné platební metody patří klasické bankovní převody, platební karty Visa a Mastercard, elektronické peněženky Skrill a Neteller, platby prostřednictvím Paysafecard, ale také možnosti využití mobilních plateb nebo kryptoměn. Všechny dostupné metody naleznete uvedené níže.

– Bankovní převod

– Platební karta Visa/Mastercard

– Skrill

– Neteller

– Paysafecard

– Mobilní platby

– Kryptoměny

Rychlost výběrů

Rychlost výběrů je u sázkové kanceláře iForbet závislý na vybraném způsobu platby. Společnost nabízí několik možností pro výběr finančních prostředků z účtu hráče:

– Bankovní převod

– Kreditní/debetní karta

– Online peněženky (Skrill, Neteller)

Každá z těchto možností má odlišnou rychlost zpracování výběru a může být spojená s poplatky, minimálními a maximální limity. Je důležité vzít v úvahu tyto informace při výběru platební metody pro získání finančních prostředků z účtu u sázkové kanceláře iForbet.

Informace ohledně výběrů a rychlostí výběrů u iForbet:

Platební metoda Rychlost zpracování Poplatky Limit výběru
Bankovní převod 2-5 pracovních dnů zdarma min. 10 Kč
Kreditní a debetní karta 3-5 pracovních dnů zdarma bez limitu
Online peněženky okamžitě zdarma bez limitu

 

Zákaznická podpora – jak ji kontaktovat + kontakty atd.

Zákaznická podpora společnosti iForbet je stejně jako u jiných sázkových společností na vysoké úrovni. Jejich tým poradců je k dispozici ve všední dny od 8 do 22 hodin a o víkendech a svátcích v čase 16 až 22 hodin, a to jak na e-mailu, tak v live chatu.

Cílem iForbetu je zajistit, aby jejich zákazníci měli vždy pocit, že jsou v dobrých rukou a že jejich potřeby jsou nejvyšší prioritou. Krom toho se na stránkách nachází rozsáhlá online nápověda, kde můžete nalézt odpovědi na často kladené otázky. Navíc společnost pravidelně aktualizuje uživatelské průvodce a návody, aby zajistila, že jejich uživatelé vždy dokážou plně využít všech funkcí sázkové kanceláře.

V případě kontaktu můžete zvolit live chat, který je dostupný přímo na samotných webových stránkách iForbetu. Další možností je poslat daný požadavek e-mailem na adresu podpora@iforbet.cz. Poslední možností je telefonické spojení. Pokud se rozhodnete z nějakého důvodu využít telefonní hovor, tak volejte na číslo +420 724 747 427.

zákaznická podpora iforbet

Jak probíhá registrace

Registrace u sázkové kanceláře iForbet probíhá běžnou formou. Zájemce musí vyplnit registrační formulář, do kterého se dostanete po kliknutí na tlačítko registrace v pravém horním rohu úvodní stránky. Při registraci po vás budou vyžadovány základní osobní údaje jako jméno, adresa, datum narození, státní příslušnost a kontaktní údaje. Rovněž musíte při registraci k účasti na hazardních hrách souhlasit s herními plány a obchodními podmínkami týkajících se dané tématiky. Krom toho udělujete i souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Dále je nutné si vytvořit uživatelské jméno a heslo pro přístup k účtu. Po potvrzení registračního formuláře obdrží nový uživatel e-mail s ověřovacím odkazem a kódem, který je potřeba zadat pro aktivaci účtu. Po úspěšné registraci je uživatelům umožněno provádět sázky a využívat další služby poskytované sázkovou kanceláří iForbet.

Co najdeme v menu po přihlášení do sázkovky

Celé menu webu iForbet je navrženo tak, aby hráčům poskytovalo přehledný souhrn všech možností týkající se jejich sázení a her. Každá záložka má své specifické využití a nabízí různé možnosti zábavy a výher. Po přihlášení do vašeho účtu naleznete v menu následující záložky.

úvodní menu forbet

Úvodní stránka

Na úvodní stránce jsou zobrazené veškeré novinky, akce a důležité informace pro uživatele. Zároveň slouží jako rozcestník pro všechny další podmenu a cesty na zbylé stránky iForbetu.

Sportovní sázky

Záložka sportovní sázky slouží k uzavírání sázek na různé sportovní události jako je fotbal, tenis, basketbal apod. Můžete si vybírat z různých lig a turnajů. Sázet lze na různé druhy sázek jako vítězství či remíza týmu, počet vstřelených nebo obdržených gólů, který z týmů vstřelí první branku, výsledek poločasu a spoustu dalších.

Live sázky

Tato záložka vám umožňuje sázet na probíhající zápasy v reálném čase. Můžete zde sledovat průběh zápasů a reagovat na aktuální události sázením na jejich změnu v průběhu zápasu. Vsadit si můžete například na to, kdo vstřelí příští gól, vyhraje příští set, kolik gólů v daném poločase padne atd.

Casino

Záložka casino vás zavede do sekce kasinových her, kde můžete hrát různé druhy stolních her jako je blackjack či ruleta, nebo si zahrát na výherních automatech. Na výběr je ze známých herních titulů, mezi které patří např.: Bonus Joker, Midnight Fruits 81, Slot birds.

Výhody sázkové kanceláře iForbet

Jednoduché prostředí – iForbet má uživatelsky přívětivou webovou stránku a mobilní aplikaci, která umožňuje hráčům sázet pohodlně a rychle přímo ze svého telefonu.

Bezpečnost – iForbet je důvěryhodná sázková kancelář s oficiální licencí, což znamená, že hráči mohou sázet bez jakýchkoliv obav z jejich serióznosti.

Zákaznická podpora – iForbet poskytuje profesionální zákaznickou podporu, která je k dispozici pro uživatele po většinu dne a je tak schopna velmi rychle reagovat na vaše dotazy a problémy.

Nevýhody sázkové kanceláře iForbet

Výběr sázek: iForbet nenabízí tak velký výběr příležitostí ke vsazení jako např. sázkové kanceláře Tipsport či Fortuna.

Možnosti platby: Někteří uživatelé mohou mít problémy s platbami na iForbet, protože sázková kancelář nabízí lehce omezenější výběr platebních metod.

Tipy a triky

– Využijte bonusy a nabídky pro nové hráče – iForbet nabízí různé bonusy a akce pro nové hráče, které vám mohou pomoci získat odměny při zakládání vašeho účtu.

– Sledujte aktuální události a výsledky – abyste byli úspěšní v sázení, je důležité sledovat aktuální události a výsledky, abyste byli informováni o tom, co se děje ve světě sportu.

– Využijte možnosti live sázek – iForbet nabízí možnost sázet na události v reálném čase, což vám umožní reagovat na změny v průběhu zápasu a zvýšit své šance na výhru.

– Nenechte se unést emocemi – sázení může být velmi emocionální záležitostí. Je důležité zachovat chladnou hlavu a nerozhodovat se impulsivně. Uvážené rozhodnutí vám může ušetřit spoustu peněz.

– Naučte se spravovat své finance – abyste byli úspěšní ve světě sázení, je důležité mít dobře promyšlený plán, jak spravovat své finance a nepřekročit své limity. Buďte disciplinovaní a neberte na sebe zbytečné riziko, které by vás mohlo mrzet.

Závěrečné hodnocení sázkovky

Sázková kancelář iForbet patří mezi středně velké online sázkové společnosti nabízející solidní porci sázek na různé sporty a události. Sázky jsou dostupné jak prostřednictvím webové stránky, tak i v mobilní aplikaci. Co se týče nabízených kurzů, iForbet se pohybuje v průměru trhu až lehce nad ním, což může být pro některé sázkaře zajímavé. Nabízí také různé bonusy a promoakce pro nové i stávající zákazníky.

Jedním z negativních bodů sázkové kanceláře iForbet je možná menší nabídka sázek ve srovnání s většími konkurenty. Také by mohla zlepšit své uživatelské rozhraní a zpřehlednit jej. Nicméně i tak můžeme iForbet označit za solidní sázkovou kanceláří pro nové a nenáročné sázkaře. Pro náročnější sázkaře, kteří hledají širší nabídku sázek a lepší kurzy, by se mohlo vyplatit navštívit větší sázkovou kancelář.

Celkově iForbet poskytuje uživatelům kvalitní služby pro online sázení a kasinové hry jak prostřednictvím desktopové verze webové stránky, tak i prostřednictvím mobilní verze pro mobilní zařízení.

Casino iForbet

iForbet casino nabízí běžně dostupné hry od klasických stolních her po moderní video hrací automaty. Zahrajete si vybrané hry od vývojářských společností Apollo games a E-gaming. Hrací automaty můžete filtrovat podle počtu válců na 3 válcové, 4 válcové a 5 válcové. Celkově lze říci, že iForbet casino je skvělou volbou pro ty, kteří hledají skvělou zábavu a možnost, jak vyhrát pěkné peníze. Pokud se chceš o casinu dozvědět více, navštiv naši recenzi.

Betano je sázková kancelář, která je na poměry českého trhu hodně netradiční. Betano nabízí zajímavé možnosti sázení, některé další poměrně běžné možnosti ji ovšem citelně chybí. Do malého rybníčka českých sázkových kanceláří však Betano přináší svěží vítr, který vám rozproudí adrenalin v krvi.

Betano stojí na pomezí inovací a tradičního zobrazení. Nabízí sice kurzy v (českém) decimálním formátu, ale zobrazování kurzů je spíše po způsobu asijských sázkovek. Na tento způsob prezentování nabídky je proto třeba si zvyknout.

V Betanu můžete objevit sázkové možnosti, které jsou v českém prostředí naprostou raritou. Jedná se například o sázku na třígólový náskok v hokeji nebo dvougólový náskok ve fotbalu, kde berete sázku okamžitě poté, co tým tohoto gólového rozdílu dosáhne. Bez ohledu na konečný výsledek zápasu.

Protože Betano vypisuje některé kurzy s obrovským předstihem a protože často míří i do velmi malých sportovních odvětví a lig, dají se v jeho nabídce najít velmi výhodné kurzy. Betano je proto ráj pro ziskové sázkaře, ale i začátečníky, kteří by se chtěli naučit sázet se ziskem.

Betano není obyčejná sázková kancelář a to je její hlavní předností. Jestliže jste už znudění klasickými českými sázkovkami a hledáte něco nového a neokoukaného, Betano vás jistě pohltí.

Online sázková kancelář SazkaBet patří do portfolia společnosti Sazka, největšího a nejznámějšího poskytovatele hazardních her v České republice. Sazka má bohaté zkušenosti na poli sázení a proto ji můžeme zařadit mezi TOP sázkové kanceláře.

Charakteristickým prvkem SazkaBet je jedinečná nabídka sázkových příležitostí. I když celkový počet sportů a lig není zase tak velký, Sazka tento nedostatek kompenzuje některými unikátními sázkovými příležitostmi.

Sázení v SazkaBet je velmi intuitivní a jednoduchý, práce s tiketem je celkem hravá. Kromě přehledného lobby na SazkaBet nalezneš Sazka TV, tedy sportovní streamy zdarma. Ačkoliv nabídka streamů není tak rozsáhlá jako u konkurenčních sázkovek, stále je na co se dívat.

SazkaBet je příjemná česká sázkovka, která má k dispozici jedinečný design. V SazkaBet si můžete vsadit i přes mobilní aplikaci, což je příjemné. SazkaBet máme rádi, sami v ní sázíme. A také proto vám ji doporučujeme.

Sázková kancelář Tipsport patří k nejdéle působícím společnostem v oblasti sportovního sázení u nás. Což odpovídá i její pozici na trhu, velikosti jejich nabídky a oblíbenosti u uživatelů. Společnost se může pyšnit největší komunitou sázkařů. Není se ani čemu divit, neboť oficiální licenci pro provoz sázkové kanceláře získal Tipsport již v roce 1991. Milníkem pro sázkovku byl rok 2009, kdy se společnost přesunula i na pole online sázení.

Sázkovka nabízí novým uživatelům zajímavé registrační a vstupní bonusy. Oba vám v dnešním článku přiblížíme. Nechybí ani optimalizovaná mobilní aplikace pro ještě větší pohodlí samotných hráčů, kteří tak mohou mít všechny své sázky na jednom místě a ihned po ruce. Samozřejmostí jsou live streamy ze sportovních událostí pro registrované uživatele.

Bonusy

Nabízené bonusy od sázkových kanceláří představují pro nové uživatele možnost, jak získat peněžní odměny a uvítací bonusy v podobě peněz na sportovní sázky. U Tipsportu se setkáte s registračním bonusem i vstupním bonusem.

Tipsport bonusy

Registrační bonus

Bonus za registraci ve výši 300 Kč má Tipsport připravený pro všechny nové uživatele, kteří dokončí úspěšně svou registraci. Aby vám byl bonus vyplacený, budete si muset založit nový účet a poté jej verifikovat. Jakmile ověříte svou identitu a přidáte bankovní údaje, bude váš účet verifikován a následně vám bude připsán registrační bonus.

Vstupní bonus

Druhým typem bonusu, který na vás čeká krátce po vytvoření účtu je vstupní bonus. Vstupní bonus se váže k vašemu prvnímu peněžnímu vkladu. Podle výše vašeho prvního vkladu máte možnost získat odpovídající částku, vyplacenou jako vstupní bonus. Maximální výše vstupního bonusu činí 50 000 Kč. Proto, aby vám byl vyplacen, musíte prosázet určité množství peněz za předem dané období. Detaily ohledně bonusu uvádíme níže.

Detaily vstupního bonusu

Vstupní bonus přichází do hry v okamžik, kdy na svůj uživatelský účet vložíte svůj první vklad. Tento vklad ovlivní to, na jakou výši vstupního bonusu můžete dosáhnout. Vstupní bonus se totiž rovná 100 % hodnotě vašeho prvního vkladu, a to až do výše 50 000 Kč. Pokud ovšem vložíte například 2 000 Kč, tak můžete v rámci vstupního bonusu získat opět pouze 2 000 Kč.

Abyste odměnou ve výši vašeho vkladu získali nazpět, budete muset prosázet mnohem více. Na stránkách Tipsportu můžete v sekci Bonusy nalézt jednoduchý nástroj na výpočet toho, kolik budete muset prosázet na tiketech s daným minimálním kurzem. My jsme pro vás připravili jednoduchou tabulku, kde uvádíme několik částek pro názornou ukázku.

První vklad Minimální kurz tiketu Denní součet sázek Nutno prosázet
100 Kč 1.50 Max. 500 Kč 1 000 Kč
500 Kč 1.50 Max. 500 Kč 5 000 Kč
1 000 Kč 1.50 Max. 500 Kč 10 000 Kč
5 000 Kč 2.00 Max. 2 500 Kč 70 000 Kč
10 000 Kč 4.00 Max. 25 000 Kč 160 000 Kč
20 000 Kč 4.00 Max. 25 000 Kč 320 000 Kč
50 000 Kč 4.00 Max. 25 000 Kč 800 000 Kč

Jaké možnosti sázkovka Tipsport nabízí

U Tipsportu máte k dispozici obsáhlou nabídku sportů, lig, potažmo společenských událostí, na které si můžete vsadit stylem pre-match sázek. Ze sportů jsou kromě běžných (fotbal, hokej, basketbal, volejbal) dostupné i méně běžné, jako např. vodní pólo, šipky či esport.

Sázet lze na jednotlivé zápasy, turnaje či speciální klání. Kromě sportu mohou sázkaři sázet také na různé společenské události z ekonomické či politické sféry nebo také na počasí. Kromě pre-match sázek mohou uživatelé sázet rovněž na live sázky. Tyto sázky se týkají právě hraných zápasů a utkání.

Pre-match sázky

V sázkové kanceláři Tipsport je možné najít různé formy pre-match sázek, jako jsou sázky na výsledek, počet gólů, body, první vstřelený gól a mnoho dalších. Každý sázkař si může vybrat typ sázky, který mu nejlépe vyhovuje, a využít své znalosti a strategie k tomu, aby dosáhl vítězné sázky.

Celkově jsou pre-match sázky oblíbenou možností pro mnoho sázkařů, kteří preferují tradiční sázení před zahájením dané události. Sázkaři mají možnost sledovat vybrané utkání a na základě toho si udělat důkladnou analýzu před tím, než se rozhodnou, na co si vsadí. Pre-match sázky jsou tak skvělou příležitostí pro sázkaře, kteří chtějí své sázky pečlivě promyslet a využít své znalosti a strategie k dosažení úspěchu.

Live sázky

Live sázky si získaly velkou popularitu díky svému vzrušujícímu charakteru a možnosti sledovat živě vybrané klání a sázet na něj, které se právě odehrává. Sázková kancelář Tipsport poskytuje svým sázkařům nejrůznější live sázky, jako jsou například sázky na vítěze zápasu, na to, jak dopadne právě hraná třetina či poločas, počet vstřelených gólů o půli, počet uhraných bodů atd.

Díky live sázkám mají sázkaři možnost taktizovat a měnit své sázky v průběhu zápasu podle toho, jak se věci vyvíjí. K tomu vám navíc sázkovka nabízí jedinečnou možnost, jak své úsudky v live sázkách provést co nejlépe, a to díky Tipsport TV, kde můžete sledovat živé přenosy.

Na jaké sporty se dá u Tipsportu sázet

Sázková kancelář Tipsport nabízí drtivou většinu standardně dostupných sportů. Krom toho nabízí i sporty, které u ostatních sázkových kanceláří budete hledat stěží. Nabídka dostupných sportů se během roku může měnit, záleží na daném období, ve kterém budete chtít podat svou sázku.

K dostání jsou běžné sporty jako fotbal, basketbal, volejbal, hokej či bojové sporty MMA, box. Uživatelé se rovněž mohou těšit na nabídku kurzů v oblasti motorsportu. Vsadit si u Tipsportu můžete i na esportové akce jako Dota, Valorant či Counter Strike. Výčet dostupných sportovních odvětví naleznete v přiloženém seznamu.

Dostupné sporty

Na jaké ligy se dá u Tipsportu sázet

Podle jednotlivých sportů jsou v každém z něj dostupné vybrané ligy, na které si uživatelé Tipsportu mohou vsadit. My jsme pro vás vybrali výčet nejzajímavějších z nich a naleznete je v souhrnu níže. Všechny dostupné ligy najdete na webových stránkách sázkové kanceláře v sekci sportovní sázky.

Dostupné ligy

Fotbal

Lední hokej

Tenis

Basketbal

Stolní tenis

Esporty

Americký fotbal

Australský fotbal

Baseball

Bojové sporty

Box

Cyklistika

Dostihy

Florbal

Futsal

Golf

Házená

Kriket

Motorsport

Rugby

Snooker

Squash

Šachy

Šipky

Vodní pólo

Volejbal

Společenské sázky

Kromě sportovních sázek si uživatelé na Tipsportu mohou vsadit taktéž na různé společenské akce. V nabídce jsou sázky z oblasti financí, politiky či zábavy. V těchto kategoriích si můžete tipnout, jak dopadnou volby, zábavní soutěže či zda porostou nebo naopak klesnou ceny komodit a devizové kurzy.

Finance

Politika

Společenské sázky

Zábava

Streamy

Přímé přenosy neboli streamy jsou u Tipsportu samozřejmostí. Všechny vysílané zápasy a akce naleznete v sekci Tipsport TV, která byla na webu i v mobilní aplikaci vytvořena pouze pro tyto účely. Čili pokud se ptáte, zda můžete přenosy z akcí sledovat i ve vaší mobilní aplikaci, odpověď zní ano.

Sportovní streamy můžete sledovat, pokud splníte všechny podmínky. Zaprvé musíte být registrován a být přihlášen na svém účtu u sázkové kanceláře. Dále Tipsport vyžaduje, abyste v rámci předcházejících 30 dnů vsadili v součtu alespoň 30 korun. Přičemž pokud nejste vášnivý sázkaři, ale sázíte pouze příležitostně a rozhodli jste se například, že chcete vsadit na live událost, kterou byste chtěli zároveň i sledovat, tak ihned po vsazené částce se vám ve vašem účtu zpřístupní na nadcházejících 30 dní všechny živé přenosy.

Tipsport TV

Tipsport TV je online platforma na webových stránkách sázkové kanceláře Tipsport, která nabízí svým uživatelům možnost sledovat live streamy na svých zařízeních odkudkoliv. Na Tipsport TV můžete sledovat živé přenosy ze všech dostupných sportovních událostí, krom fotbal a hokej, taktéž z bojových sportů, motorsportu či volejbalu.

Tipsport TV

Díky live streamům na Tipsport TV si můžete užít akční sportovní zážitky přímo z pohodlí svého domova nebo z práce. Navíc máte možnost sledovat live přenosy na různých zařízeních, jako jsou notebooky, chytré telefony nebo tablety.

Tipsport TV vám také umožňuje sledovat živé přenosy z různých světových lig a turnajů, což vám umožní zůstat v obraze až do posledního okamžiku. Takže pokud hledáte spolehlivý způsob, jak sledovat sportovní události online, pak je Tipsport TV tou pravou volbou. Stačí se zaregistrovat, splnit minimální sázku a začít sledovat své oblíbené live streamy hned teď!

Streamy zdarma

Ihned po založení účtu má pro vás Tipsport další netradiční bonus, který se pojí právě se sledováním streamu zcela zdarma. Pro nové zákazníky má totiž připravené zkušební sledování zdarma. To znamená, že pokud nevíte, zda sledování jako jednu z nabízených možností využijete či nikoliv, není nic jednoduššího než si to vyzkoušet.

Mobilní sázení

Tipsport se ve směru mobilního sázení snaží nic nezanedbat a svým uživatelům přinášet kvalitní a optimalizovanou mobilní aplikaci pro co nejpohodlnější pocit ze sázení. V mobilní aplikaci naleznete totožnou nabídku funkcí a záložek, jako je tomu ve webové verzi sázkové kanceláře. Aplikace je společná pro sázení i online Vegas casino.

Mobilní aplikace Tipsport

Mobilní aplikaci naleznete ke stažení přímo na stránkách sázkové kanceláře. Dostupné jsou verze pro oba hlavní operační systémy, jak pro Android, tak pro iOS. Další možností, jak si stáhnout aplikaci do svého telefonu je z obchodu s aplikacemi ve vašem smartphonu.

Hlavní výhodu mobilní aplikace ocení zajisté všichni aktivní a pravidelně hrající uživatelé, má totiž skoro poloviční spotřebu dat. Nižší je i díky optimalizaci aplikace spotřeba vaší baterie. Když to shrneme, tak můžeme říci, že mobilní aplikace bude zatěžovat méně vaše zařízení než v případě použití webového prohlížeče.

Platební metody

Společnost Tipsport svým uživatelům umožňuje využít vícero platebních metod k převodu peněz na jejich účet anebo naopak z účtu. Na výběr budete mít z bankovního převodu, internetových peněženek Paypal a Skrill a dále online platbou, platební kartou, pomocí Paysafecard či přímo na některé z poboček Tipsportu. Postupně si představíme všechny metody a uvedeme si k nim klíčové informace, které budete potřebovat vědět před jejich použitím.

Bankovní převod

V případě bankovního převodu můžeme mluvit o jedné z nejvíce používaných platebních metod pro vklad finančních prostředků na váš hrací účet. Výhodou použití bankovního převodu je, že po vás nebudou vyžadovány žádné citlivé údaje. Jednoduše si ze svého bankovního účtu převedete požadovanou částku do svého Tipsport účtu. Nevýhodou, s kterou musíte při zvolení bankovního převodu počítat, je, že nedojde k okamžité transakci. Zpravidla si na převod z účtu na účet budete muset alespoň jeden den počkat.

Internetové peněženky

Internetové peněženky v posledních letech patří k hojně využívaným platebním metodám v oblasti online převodu peněz, ať už v rámci herního průmyslu tak v případě sázkových kanceláří. Tipsport nabízí dvě z nich: Paypal a Skrill. Hlavní výhodou převodu peněz skrze internetové peněženky je omezení přístupu k citlivým údajům, které nejsou při převodu s koncovým příjemcem sdíleny. Další nespornou výhodou je rychlost převodu. V případě vkladu se můžete spolehnout na takzvané okamžité vklady. U výběrů se můžete rovněž těšit na rychlý přesun vašich financí. Výběr sice není okamžitý, ale oproti jiným metodám vám zajistí převod během pár hodin.

Online platba

Další variantou, kterou můžete využít při převodu svých financí na herní účet, je online platba. Tuto variantu oceníte v případě, že chcete mít své peníze na účtu okamžitě. Jedná se stejně jako v případě platební karty o platební transakci z bankovního účtu. Abys mohl online platbu využít, budeš potřebovat účet u některé z uvedených bank: Česká spořitelna, ČSOB, Era, Fio banka, Komerční banka, mBank, Moneta, Sberbank, Raiffeisenbank či UniCredit.

Platební karta

Platební karty patří k oblíbeným metodám při vytváření pokynů k převodu peněz. Mezi nabízenými platebními metodami patří k nejrozšířenějším z nich a využít jej lze rovněž u Tipsportu. Převod z karet bývá velmi rychlý, své peníze budete mít na herním účtu za několik minut. Tipsport podporuje platební karty VISA, Maestro a Mastercard.

Paysafecard

Metoda Paysafecard vám umožní takřka anonymní vklad. Paysafecard funguje na principu dárkové kartičky, kterou můžete využít stejně jako při nákupu ve vybraných obchodních řetězcích. Podle hodnoty Paysafecard nahrajete danou výši na váš Tipsport účet. K platbě slouží platební brána vytvořena speciálně na použití Paysafecard. Dobrá zpráva je, že tato metoda umožňuje již nějakou dobu kromě vkladu i výběr. Při výběru budete muset na peníze chvíli čekat, u vkladu se jedná o okamžitou transakci.

Na pobočce Tipsportu

Jelikož má Tipsport své pobočky po celé republice, nabízí svým klientům vklad a výběr peněz ze svého účtu přímo na pobočce. Vklady a výběru uskutečněné na pobočkách probíhají v reálném čase čili ihned po provedení je transakce přijata. Aby byl provoz pobočky reálný a výběry uskutečnitelné, setkáte se s omezením z hlediska maximální výše výběru a vkladu, který činí 5 000 Kč za 24 hodin.

Rychlost vkladu a výběrů

Rychlost vkladu a výběru z vašeho účtu vedeného u společnosti Tipsport se odráží na druhu použité platební metody, kterou kromě času omezuje ještě maximální a minimální výše výběru. Rozdíly mezi jednotlivými platebními metodami naleznete v přehledných souhrnech pod textem.

Vklady podle platební metody

Platební metoda Poplatek za převod Čas zpracování Min. a Max. vklad
Bankovní převod 0 1-3 pracovní dny Bez omezení
Platební karty 0 Ihned 100 Kč – 999 999 Kč
Skrill 0 Ihned 1 000 Kč – 50 000 Kč
ČSOB 0 Ihned 10 Kč – bez limitu
Česká Spořitelna 0 Ihned 10 Kč – 999 999 Kč
Era 0 Ihned 10 Kč – bez limitu
Paysafecard 5 % Ihned 3 Kč – 24 000 Kč
Raiffeisenbank 0 Ihned 3 Kč – 999 999 Kč
Moneta 0 Ihned 3 Kč – 999 999 Kč
Sberbank 0 Ihned 3 Kč – 999 999 Kč
Unicredit 0 Ihned 3 Kč – 999 999 Kč
Fio bank 0 Ihned 10 Kč – 999 999 Kč
GE Money bank 0 Ihned 10 Kč – 999 999 Kč
mBank 0 Ihned 10 Kč – 999 999 Kč
Vklad na pobočce 0 Ihned 0 Kč – 5 000 Kč

Výběry podle platební metody

Platební metoda Poplatek za převod Čas zpracování Min. a Max. vklad
Bankovní převod 0 1-3 pracovní dny 100 Kč – 1 000 000 Kč
Skrill 0 1-3 pracovní dny 1 000 Kč – 30 000 Kč
Výběr na pobočce 0 Ihned 100 Kč – 5 000 Kč

Zákaznická podpora

Zákaznický support společnosti Tipsport nabízí všechny možnosti kontaktu. Podpora je k dispozici každý den od 8:00 do 2:00 hodin. Mezi nabízenými možnostmi, jak zákaznickou podporu kontaktovat, naleznete telefonickou podporu na čísle + 420 311 633 118, která funguje v časech od 8:00 do 22:00 hodin. Během celé doby můžete podporu kontaktovat rovněž e-mailem na podpora@tipsport.cz. Další variantou je online chat dostupný přímo na stránkách Tipsportu, anebo použití kontaktního formuláře, který lze vyplnit v oblasti podpory na https://www.tipsport.cz/podpora.

Tipsport podpora

Jak probíhá registrace v Tipsportu

Registrace u Tipsportu zvládnete během pár kroků. Pro splnění úspěšné registrace musíte vyplnit formulář s osobními informace. Následně budete vyzváni k ověření emailu a telefonu. Nakonec, aby vaše registrace byla považována za dokončenou, musíte účet ověřit. Ověření účtu provedete po doplnění zbývajících osobních údajů a vložením vašeho účtu. Bez toho nebude Váš účet ověřen. Detailní postup, jak provést registraci naleznete v samostatném návodu.

Co najdeme po přihlášení do sázkovky v menu

Účet u Tipsport Vegas casina je sjednocen s účtem pro sázkovou kancelář. V kolonce můj účet naleznete jednotlivé úkony. Můj účet se nachází v pravém horním rohu webové stránky. Po rozkliknutí budete mít na výběr z těchto úkonů:

Můj účet

V záložce můj účet máte možnost změnit osobní údaje, jako jsou: jméno, heslo, adresa, tel. číslo. Návod na to, jak se přihlásit ke svému účtu naleznete zde.

Vklady a výplaty

Podkategorie vklady a výplaty vám nabízí spravovat finance na vašem hráčském účtu. Pokud budete chtít vybrat, nebo naopak vložit peníze, lze to provést právě zde. Krom vkladu a výběru zde můžete rovněž přidat další platební metodu.

Moje tikety

Sekce moje tikety shromažďuje všechny vámi zadaných tiketech. Najdete zde podané, vyhodnocené a čekající tikety. Pro přehlednější orientaci a snadnější hledání mezi všemi tikety je možné použít filtry: podle data podání, typu tiketu, soutěže či stavu.

Moje sázky

V kategorii moje sázky naleznete všechny vaše vsazené sázky. Stejně jako v případě sekce tiketů, i zde si můžete vyhledávání usnadnit pomocí filtrů jako je datum podání nebo podle sportů.

Úspěšnost příležitostí

Tato sekce je svým způsobem velmi ojedinělá, neboť ji v jiných sázkovkách standardně nenaleznete. Tipsport pro své uživatele připravil přehlednou statistiku se zobrazením vyhodnocení úspěšnosti všech vašich vsazených příležitostí. Díky tomuto vyhodnocení se můžeš podívat na své dosavadní výsledky sázení, pokusit se najít souvislosti a do budoucna se díky této statistice a výsledkům ještě zlepšit.

Historie transakcí

Historie transakcí shromažďuje informace o všech transakcích na vašem hráčském účtu. V této sekci naleznete, kolik a kdy jste vsadili, vybrali či vyhráli peněžních prostředků. Pokud se budete chtít podívat, zda vám byl připsán bonus, případně zjistit kolik z celkového bonusu jste již obdrželi, naleznete rovněž v této záložce.

Soukromé zprávy

V záložce soukromé zprávy máte k dispozici vaše komunikace s ostatními uživateli. Dopisovat si krom s uživateli z Tipsportu můžete i ze Chance. Archivace zpráv je samozřejmostí, takže nemusíte mít obavu, že byste o své komunikace přišly.

Sebeomezující opatření

Pod menu s názvem sebeomezující opatření je tady pro ty uživatele, kteří si chtějí na určitou chvílí dát pauzu od sázení či hraní v casinu. Na výběr máte z pauzy o délce 3 hodin, 6 hodin, 12 hodin nebo 24 hodin. Jakmile pauzu potvrdíte stisknutím oranžového tlačítka dát si pauzu, není možné ji zrušit. Budete muset počkat, až daná doba uplyne.

Nastavení

Tato část patří jednoznačně k nejobsáhlejší z nabízených pod kategorií v menu. V nastavení vás čeká nabídka přizpůsobení všech různých oblastí na Tipsportu.  V nabídce naleznete nastavení informačních kanálů, informací týkajících se vašeho veřejného profilu, tiketů, fóra, sledování ze strany komunity či hodnocení blogů. Pokud využíváte účet na Tipsportu často, určitě neváhejte a věnujte nastavení pozornost. Může vám to velmi zpříjemnit váš čas strávený v aplikaci či na webových stránkách v prohlížeči.

Odhlásit

Záložka odhlásit slouží k jedinému účelu, kterým je bezpečné odhlášení z Tipsportu. Potom co se odhlásíte budete muset opětovně zadat vaše přihlašovací údaje včetně hesla. Odhlášením zamezíte nepovolenému použití vašeho účtu.

Všechny další možnosti

Cash out

Cash out je služba, kterou nabízejí vybrané online sázkové kanceláře včetně Tipsportu. Tato služba hráčům umožňuje uzavřít sázky před skončením události a vybrat si zisk nebo minimalizovat ztrátu. Tato funkce je obvykle k dispozici na vybraných sázkách a její dostupnost může záviset na aktuálních podmínkách události a typu vsazeného tiketu. Cash out je založen na pravděpodobnosti výsledku a aktuálních kurzech. Může být využit k zajištění zisku nebo minimalizaci ztráty před skončením sázky.

Seznam streamů

Seznam dostupných přenosů naleznete v sekci Tipsport TV. Jejich výčet bývá uveden zpravidla pro dva následující dny dopředu. K vyhledání vašeho oblíbeného sportu či sportovní akce můžete využít filtrování podle druhu sportu nebo doby, ve které se bude daná událost konat.

Pravidelné streamy

Live streamů, kterých můžete u Tipsportu sledovat je opravdu celá řada. K dostání jsou živé přenosy z nejvyšší české i slovenské hokejové soutěže. Krom nich také česká liga šipek, populární Oktagon ze série MMA bojových zápasů nebo zahraniční události, ať už z fotbalu, hokeje či jiných méně oblíbených sportů.

Tipsport komunita sázkařů

V případě Tipsportu se jako uživatelé můžete těšit krom samotného sázení a hraní ještě mnoha doplňujících služeb. Jednou takovou je i Největší komunita sázkařů. Jedná se v podstatě o sociální síť pro sázkaře, a to nejen z Tipsportu, ale rovněž i z Chance. Dalo by se říct, že v tomto ohledu je Tipsport daleko napřed před ostatními konkurenty a o své uživatele opravdu dbá nadstandardní nabídkou.

V rámci komunity sázkařů můžete komunikovat s ostatními uživateli, kteří mají svůj účet u Tipsportu nebo Chance. K dispozici naleznete soukromé konverzace, možnosti sdílení svých tiketů, číst případně reagovat na blogy a sportovní analýzy ostatních hráčů. Taktéž se můžete účastnit turnajů a soutěží, v kterých lze získat nové zkušenosti.

Pokud byste chtěli svůj sázkařský um snad sdílet i v tomto ohledu máte na Tipsportu možnost. Blogy nebo sportovní analýzy vám umožní zveřejnit váš tip, potažmo danou analýzu. V případě úspěchu na vás čeká odměna v podobě bonusových netů, které lze použít na další sázení.

Tipsport analýzy

Sportovní analýzy u Tipsportu uživatelům nabízí způsob, kterým se mohou podělit o svůj úsudek o výsledku utkání či některé z událostí s ostatními uživateli. Analýzu může napsat každý, kdo si na danou událost vsadí tiket o hodnotě minimálně 30 Kč a to 30 minut předem. Když bude vaše analýza úspěšná a inspiruje se jí dostatečný počet sázkařů, budete od Tipsportu finančně odměněni.

Tipsport analyzy

Pokud dle vaší analýzy podá svůj tiket alespoň 10 dalších hráčů, Tipsport vás odmění v podobě výplaty v bonusových netech. Kolik za danou analýzu obdržíte záleží na celkovém objemu prosázených peněz z vaší analýzy.

Krom toho nemusíte analýzy pouze tvořit, smíte se nimi též inspirovat. Jestli nevíte, na co momentálně vsadit a chtěli byste se nechat inspirovat, není nic jednoduššího než se skočit podívat do sekce se sportovními analýzami. V nich si vybrat událost, která se vám zamlouvá a vsadit. Jak si vsadit podle analýzy se dozvíš v jednom z našich návodů. Návod máme i pro ty z vás, kteří přemýšlí o sepsání vlastní analýzy a neví, jak na to.

Tipsport Blogy

V případě Tipsport blogů se jedná o podobnou záležitost, jako je tomu u sportovních analýz. Stejně jako u analýz, můžete za čtený blog získat odměnu v podobě netů, které následně lze použít při podání tiketů na místo normálních peněz.

Tipsport Blogy

Blogy vám nabídnou šanci přečíst si názory jiných z Tipsport komunity na daná témata. Můžete se zde nechat inspirovat, či se dozvědět něco zajímavého. Ke snazšímu hledání máte možnost využít jednotlivé filtry, abyste se mohli podívat pouze na to, co vás právě zajímá.

Tipsport tiket aréna

V kategorii věnující s tiket aréně naleznete všechny odeslané tikety do arény. Váš tiket do arény pošlete při zadávání tiketu tlačítkem poslat tiket do arény. Pokud se chcete inspirovat tiketem někoho druhého, kdo tiket do arény taktéž poslal, tak i tuto funkci zde najdete. Díky tomu můžete nalézt inspiraci u někoho, kdo se v zaslaných tiketech nachází na špici žebříčku, který naleznete na pravé straně sekce.

Tipsport soutěže

V sekci soutěže naleznete všechny aktuálně vypsané soutěže, do kterých se v Tipsportu můžete přihlásit. V těchto soutěžích budete soupeřit s ostatními hráči. Turnaje obsahují kvalifikace do skupinových kol, samotné skupinové fáze a pokud se vám poštěstí postoupit ze skupiny utkáte se s těmi nejlepšími ve vyřazovací fázi. Pro vítěze jsou přichystány odměny v podobě netů, které můžete následně využít při podání tiketu na místo reálných peněz.

Tip liga

Tip liga vám nabídne ligové prostředí, ve kterém budete sbírat body za správné tipy. Když se vám podaří posbírat dostatek bodů na to, abyste ve své lize skončili na špici, čeká vás postup do vyšší ligy. Ve vyšší lize se celý proces opakuje, s tím rozdílem, že se potkáte se soupeři, kteří byli stejně jako vy úspěšní čili postoupit výše bude zase o něco složitější. Za umístění v tip lize jsou vypláceny odměny v podobě netů, bonusových peněz určených k sázení.

Pyramida

Cílem pyramidy je vyšplhat díky svým tiketům až na samotný vrchol a shrábnout sladký milion, který v této soutěži čeká na vítěze. Pravidla jsou jednoduché: všechno nebo nic. Vyhrává pouze jeden vyvolený. Jestliže vsadíte tiket, který bude úspěšný postupuje dále. V opačném případě na vás čeká vyřazení.

Tip cup

Tip cup nabízí uživatelům soutěž situovanou do podoby turnaje. Souboj s ostatními je zde uskutečněn jeden na jednoho. Jestli že vyhrajte, čeká na vás další kolo a pokud budete ve svém tažení úspěšní a dostanete se až do samotného finále, čekají na vás odměny ve výši až 200 tisíc korun, samozřejmě v netech.

Výhody sázkové kanceláře Tipsport

Nevýhody sázkové kanceláře Tipsport

Tipy a triky

Černý režim

Pro hraní zejména v nočních hodinách nabízí Tipsport na svých stránkách takzvaný černý režim. Jeho zvolení můžete provést v pravém horním rohu. Na výběr máte tedy celkově z bílého nebo černého režimu.

Tipsport výsledky

Výsledky sázek a jejich vyhodnocení fungují u Tipsportu automaticky. Jakmile se přihlásíte ke svému účtu a najedete do sekce tiketů, uvidíte, jestli byl váš tiket úspěšný či nikoliv. V případě výhry vám vyhrané sázky budou automaticky připsány na hráčské konto.

Jestli nehledáte přímo akce, na které jste vsadili a chcete zjistit výsledky událostí pro ověření vašeho nerealizovaného tipu, naleznete všechny výsledky ve stejnojmenné sekci výsledky.

Závěrečné hodnocení sázkové kanceláře Tipsport

Sázková kancelář Tipsport za sebou má v světě sázení již dlouho historii. V rámci let se její služby neustále vyvíjejí, čemuž odpovídá i množství dostupných funkcí a celková kvalita zpracování. Tipsport patří k tomu nejlepšímu na trhu, a to nejen u nás, ale celkově. Tipsport se může pyšnit opravdu početnou sítí kamenných poboček a velkou porcí uživatelů, kteří v rámci Tipsportu vytvářejí svou vlastní sázkařskou komunitu.

Pestrou nabídku předzápasových sázek v oblastech jednotlivých sportů doplňují sázky na společenské události. V případě Live sázení máte k dispozici nespočet živých přenosů v sekci Tipsport TV, díky kterým bude vaše live sázení ještě větší zábavou s možností sledovat aktuální dění a vývoj zápasu.

Tipsport nezaostává ani v případě mobilní aplikace, jenž má kvalitní technické zpracování a její prostředí je řádně optimalizováno. Při pohybu v aplikaci vás čeká plynulé prostředí bez technických problémů. V rámci komunity máte možnost se zapojit do psaní sportovních analýz či blogů. Pokud bude vaše analýza či blog úspěšný, čeká vás odměna v podobě netů.

Díky všem těmto dostupným funkcím a kvalitnímu zpracování hodnotíme sázkovou kancelář Tipsport na výbornou. Její působení na trhu nutí konkurenty zlepšovat svou nabídku služeb, aby se jim vyrovnali. Jestli patříte k aktivním sázkařům, můžeme sázkovou kancelář Tipsport jedině doporučit!

Tipsport Vegas

Tipsport samozřejmě vlastní od Ministerstva financí oficiální licenci umožňující kromě provozování sázkové kanceláře rovněž provoz online casina. V Tipsport casinu zvaném Vegas můžete narazit na vybrané hrací automaty z řad 81, Megaways, Jackpotové či automaty zaměřené na určité témata jako: fantasy, dobrodružné, ovocné či sezónní. Tipsport casino disponuje rovněž mobilní aplikací, díky které si budeš moci jednotlivé hry zahrát i na svém smartphonu.

Vegas

Loterie Korunka

Tipsport se může pyšnit i svou vlastní loterií. Jedná se o loterii Korunka, ve které si můžete v případě výhry odnést přes 20 milionů korun. Loterie se losuje dvakrát denně, vždy v 14:00 a 18:00. V loterii je na výběr celkem z 7 typů her mezi které patří například Šestka, HopTrop, Kombi či Korunka za 20 kč. Losuje se celkem 6 výherních míčků z 49. Jaké typy her loterie nabízí, kde můžete zjistit výsledky či jaká je pravděpodobnost výhry se dozvíte v samostatném článku v sekci loterie.

Loterie Korunka

Vítejte v sázkové kanceláři Chance. Jedná se o místo, kde se každý sportovní moment stává novou příležitostí pro výhru. Chance je třetí největší sázkovou kanceláří na českém trhu a zároveň sesterskou společností Tipsportu. Jako taková nabízí mnohaleté zkušenosti se sázením, přetavené ve spoustu zajímavých funkcí a možností. A samozřejmě také zázemí stabilní společnosti.

U Chance je zapálení pro sport cítit na každém kroku. Sázkovka nabízí pestrou paletu sázkových kurzů na desítky sportů a lig po celém světě. Bez ohledu na to, jaký sport máte rádi, v Chanci ho pravděpodobně najdete.

Abyste mohli vášeň pro sázení prožívat ještě intenzivněji, v Chanci máte připravenou Chance TV. Chance TV vám přináší sportovní streamy zdarma. V nabídce Chance TV najdete i exkluzivní živé přenosy z Tipsport Extraligy, Chance ligy nebo Oktagonu.

Sázková kancelář Chance nabízí i mnoho zajímavých funkcí, díky nimž můžete svoje sázení pozvednout na vyšší úroveň. K dispozici je předčasné vyplacení tiketu, uzavření sázkové příležitosti nebo mix tikety, které vám umožní dát si na jeden tiket prematch i live sázky.

Stejně jako mateřská sázkovka Tipsport nabízí Chance komunitu sázkařů. Tyto komunity jsou propojené v jednu velkou komunitu, takže i v Chanci můžete procházet tipy na sázení (Tikety), Analýzy nebo Blogy.

Chance je nejen sázková kancelář, ale také komunita, kde má každý z vás prostor pro výhru, sdílení a zlepšování svých sázkových zkušeností. Chance je prostor pro všechny, kteří hledají více než obyčejné sportovní sázení.

Sázková kancelář Fortuna patří mezi nejstarší sázkovky v České republice. Fortuna je vysoce spolehlivá a najdete v ní také online casino a číselné loterie.

Fortuna svým zákazníkům přináší možnost sázení na spoustu různých lig a sportů. Vedle populárních sportů v její nabídce najdete sázky na méně běžné disciplíny jako je futsal, plážový fotbal či plochou dráhu. A nechybí ani široká škála e-sportů. Zajímavostí jsou také sázky na události z politiky, ekonomiky nebo společenského života.

Pro fanoušky českého fotbalu má Fortuna v nabídce živé přenosy z Fortuna:Ligy a Fortuna Národní Ligy, které jsou doplňovány streamy z dalších sportů a lig. Tyto streamy jsou dostupné zdarma každému sázkaři, který si u Fortuny v posledních 7 dnech vsadil za alespoň 10 Kč.

Nováčci ve Fortuně sázkové kanceláři najdou Školu sázení a všichni sázkaři mohou využívat výhodné kurzy pro ako sázky a další zvýhodnění, která jsou poskytována nárazově.

Velkou výhodou u Fortuny jsou rychlé výběry. Žádosti o výběry podané do 13:00 hodin jsou obvykle na účtu ještě ten samý den. A k výběru lze navíc využít kamenné pobočky Fortuny, kde peníze ze svého herního konta můžete vybírat prakticky non-stop.

Fortuna je jednou z nejlepších sázkových kanceláří pro příležitostné sázkaře a fanoušky. Svými službami předčí většinu dalších českých sázkovek.

Synottip sázková kancelář je na českém trhu známá od roku 1997, kdy obdržela licenci k provozování kurzových sázek a později také online casina. Synottip má zázemí stabilní společnosti a vlastní českou licenci pro provozování hazardní her na území České republiky a proto je sázením u ní zcela bezpečné.

Sázková kancelář Synottip nabízí standardní prostředí s možností snadného a intuitivního výběru/sestavování sázek. Zkušení sázkaři zde nalezou známé lobby, díky němuž se budou cítit jako doma.

Vedle sázení na sport Synottip nabízí také služby online casina a online pokeru. Jedná se o jedinou sázkovou kancelář na českém trhu, která má takovou nabídku.

Synottip je sázková kancelář s mnohaletými zkušenostmi a zázemím stabilní společnosti, proto je sázení v ní maximálně bezpečné.