16. 9. 2022
17 min. čtení

SportBreak sázkové poradenství | sázkové servisy pod drobnohledem

Prodej tipů je poměrně kontroverzní téma. Situace na poli sázkových servisů je vlivem absence jakékoliv regulace ze strany úřadů zcela neutěšená. Vyskytuje se zde velká spousta podvodníků, kteří lidem slibují hory doly, aby pak v lepším případě s jejich penězi zmizeli, nebo v tom horším případě dodávali tipy, kvůli nimž přicházejí o další stokoruny a tisícikoruny. Naštěstí existuje řešení v podobě sázkových verifikací. Jednou z takových verifikací (a jedinou profesionální verifikací na českém trhu) je SportBreak.

V tomto článku si prozradíme všechny důležité informace o sázkové verifikaci SportBreak včetně návodu, podle čeho byste měli vybírat sázkový servis, jak byste měli sledovat jeho tipy, abyste přitom byli co nejefektivnější a další triky, které vám pomohou být s touto službou úspěšní. Na konci článku vás potom čeká také celkové hodnocení sázkového poradenství SportBreak včetně uživatelské recenze.

Co to je SportBreak?

SportBreak je v současné chvíli jediný plně profesionální verifikační server v České republice. Sázkové servisy na tomto serveru vkládají své tipy. SportBreak je následně vyhodnocuje, aby jejich výsledky byly skutečně průkazné. Servisy tak nemohou přikrášlovat statistiky a ani jinak manipulovat se svými výsledky, co se týče například počtu podávaných tipů měsíčně, nebo sportů, kterým se servis věnuje.

SportBreak je dále místo, které sdružuje sázkaře, kteří chtějí využívat služeb sázkových servisů. Sázkaři mají přístup k přesným statistikám sázkových servisů a skrze verifikační server mohou tipy zakoupit. Sázkové poradenství SportBreak tedy funguje jako tržiště. Na tomto tržišti se setkávají sázkaři a sázkové servisy, a lidé ze SportBreak se přitom snaží zajistit, aby obchody mezi nimi probíhaly podle přesně daných regulí. Zákazníci se tak mohou vyhnout sázkovým podvodům a ještě odebírat tipy ve velmi pohodlném prostředí. Sázkové servisy pak získávají potvrzení o své solventnosti a navíc také potenciální zákazníky, kteří si koupí jejich tipy.

Proč používat SportBreak?

Hlavní důvod pro používání SportBreak je verifikace tipů. SportBreak schraňuje všechny uveřejněné tipy sázkových servisů a dbá na jejich správné vyhodnocení. Díky tomu si sázkaři mohou být jisti, že je nikdo nebalamutí zfalšovanými výsledky, ale že sázkové servisy dosahují přesně takových výsledků, jaké jsou uvedeny.

Díky pečlivému zaznamenávání tipů pak zákazníci získávají přehled o všech důležitých náležitostech jednotlivých sázkových servisů, jako například:

 • ROI
 • Počet výher / proher / voidů
 • Průměrný vklad
 • Průměrný kurz
 • Celkový profit
 • Počet tipů
 • Nejčastěji tipované sporty
 • Nejčastěji používané sázkové kanceláře
 • Zisk v jednotlivých sportech
 • Graf ziskovosti ve dnech / měsících
 • Historie všech uveřejněných tipů

Díky těmto informacím si pak mohou jednoduše zhodnotit, zdali se jim sázkový servis vyplatí.

zakladni-grafy-sazkovych-servisu-sportbreak

Jaké výhody má SportBreak?

Největší výhodou SportBreak je samozřejmě již zmiňovaná sázková verifikace. Díky SportBreak mají tipaři přehled o skutečných výsledcích sázkových servisů a mohou se tak zbavit veškerých pochybností.

Skrze SportBreak lze tipy také rychle a bezpečně zakoupit. Zakoupené tipy se následně zobrazují přímo ve webovém rozhraní, nebo chodí do e-mailu či na telefon. E-maily i notifikace jsou velmi rychlé a tak o novém tipu víte prakticky ihned po jeho uveřejnění, aniž byste přitom museli sedět celý den na počítači.

Další obrovskou výhodou sázkového poradenství SportBreak je profesionální přístup. SportBreak se vždycky snaží vycházet vstříc svým zákazníkům, o čemž svědčí třeba i fakt, že provozuje zákaznickou podporu, která je k dispozici non-stop (tedy 24/7).

Jak vypadá nákup tipů a odebírání tipů u SportBreak?

Nákup tipů u SportBreak je velmi snadný. Na serveru se stačí zaregistrovat a ve výpisu sázkových servisů si potom vybrat správný balíček. Po zaplacení balíčku vám tipy začnou chodit do mailu (případně do Telegram kanálu, pakliže si ho nastavíte).

tipy-v-emailu-sportbreak

Všechny aktivní tipy vidíte také na svém účtu, po kliknutí na položku „Moje tipy“ (druhá shora). Pakliže máte předplaceno více servisů, nebo sledujete servis, který podává více tipů, můžete k výběru tipů používat několik filtrů (vybraný servis, sport, kurz, vklad a sázková kancelář). To vám pomůže dostat se k vybranému tipu rychleji.

Mezi podáním tipu sázkovým servisem a odeslání tipu na váš e-mail je pouze několik sekund. Dobu pro příjem tipu přitom výrazně zkrátíte připojením do Telegram kanálu. V obou případech chodí také notifikace – v Telegramu automaticky, v e-mailu, pakliže si je nastavíte ve vybrané aplikaci.

tipy-v-telegramu-sportbreak

SportBreak – uživatelská recenze

Pro potřeby uživatelské recenze SportBreak jsem si vybrala sázkový servis „Profit Tips“. Tento sázkový servis byl v době psaní tohoto textu na prvním místě ve výpisu nabízených sázkových poradenství, kromě toho se mi potom zalíbil také velkým počtem podávaných tipů a faktem, že většina jeho tipů míří na jednu sázkovku – Tipsport.

Z mých zkušeností s dalšími verifikačními servery jsem se trošku obávala, jak to bude se zasíláním tipů do e-mailu, ale nevyskytl se žádný problém. E-maily mají jen drobnou prodlevu a navíc nepadají do spamu, takže tipy máte k dispozici rychle a pohodlně.

Ještě o něco rychlejší je zasílání tipů do mobilu, které sázkové poradenství SportBreak řeší přes komunikační aplikaci Telegram. Přes Telegram máte tip k dispozici prakticky hned. Nastavení Telegram kanálu SportBreaku je intuitivní a taktéž velmi rychlé. Pakliže si navíc s informačními technologiemi moc nerozumíte, SportBreak vám s tímto procesem pomůže skrze návod a také video:

Videa, návody a nejrůznější praktické rady jsou nedílnou součástí SportBreak. Díky těmto informacím si tak služby verifikačního serveru mohou užít prakticky všichni lidi bez rozdílu věku nebo zkušeností s počítačem. Pokud se navíc vyskytne nějaký problém, zákaznická podpora je k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

SportBreak – užitečné tipy k nákupu sázkových servisů

Sázkové poradenství SportBreak je celkově příjemné a bezpečné prostředí pro nákup tipů na sázení, nicméně existují způsoby, jak si pobyt tak ještě více zpříjemnit a jak dosáhnout na ještě lepší výsledky. Dali jsme několik takových tipů dohromady. Tady je máte:

 • Vybírejte pouze prověřené sázkové servisy
 • Zvolte si servis s garancí zisku
 • Požádejte podporu o slevu
 • Spočítejte si, zdali se vám sázkový servis vyplatí

Vybírejte si pouze prověřené sázkové servisy

Na SportBreak tipy v současné chvíli verifikuje několik stovek sázkových servisů. Najdou se mezi nimi servisy s naprosto fantastickými čísly, některé tyto servisy dokonce díky skvělé formě „proskočí“ na první stránku ve výpisu nejlepších sázkových servisů, obecně však platí, že byste měli stát spíše při zemi a vybírat si mezi servisy s delší historií.

Na našem serveru uvádíme pro prokázání skutečných schopností sázkového servisu hranici alespoň 500 zaznamenaných tipů. V případě, že sázkový servis má verifikaci i na jiných serverech (tzn. má prokazatelnou historii) nebo má na SportBreak více servisů, které dohromady dají právě již zmiňovaných 500 tipů (například Betting-girl), toto logicky neplatí. V ostatních případech se však držte při zemi.

Zvolte si servis s garancí zisku

Garance zisku na SportBreak znamená, že pokud sázkový servis v daném měsíci (či třech měsících) nedosáhne zisku, bude vám členství automaticky prodlouženo o stejně dlouhou dobu. Garance zisku není důležitá ani tak pro to, abyste případně získali členství na další měsíc zdarma, jako spíš pro to, že garance zisku naznačuje, že dané sázkové poradenství si je jisté svými výsledky a neměl by s ním tudíž být žádný problém. Servisy s garancí zisku poznáte podle této ikonky:

Požádejte podporu o slevu

Pakliže se chystáte nakupovat balíček tipů od sázkového servisu, který na serveru provozuje více sázkových poradenství, potom si u zákaznické podpory můžete zkusit požádat o slevu. Některé sázkové servisy toto přímo garantují (například sázkový servis od Betting-girl), u jiných to potom můžete alespoň zkusit.

Spočítejte si, zdali se vám sázkový servis vyplatí

Jak jsme vás informovali v předešlém článku, ani pokud si vyberete sázkový servis s verifikací, nemusíte mít vyhráno. Do hry vstupuje také samotné ROI sázkového servisu, počet tipů, které servis poskytuje, a samozřejmě také cena sázkového servisu a výška vašeho bankrollu. Podle všech těchto proměnných lze určit, zdali po zakoupení sázkového servisu a poctivém sázení tipů budete na konci měsíci v plus.

SportBreak – hodnocení

SportBreak je jedinou plně profesionální sázkovou verifikací na českém trhu. Svými službami přitom hravě překonává všechny světoznámé verifikační servery, jako je například Blogabet nebo Pyckio (asi i proto se SportBreak brzy chystá vstoupit i na mezinárodní trh). SportBreak je maximálně věrohodný a poskytuje všechny potřebné služby v té nejvyšší kvalitě. Pakliže si nevystačíte s tipy zdarma (třeba i na našich stránkách) a chystáte se tipy na sázení nakupovat, měli byste začít právě zde. Díky sázkovému poradenství SportBreak vás nikdo neoklame.

 vypis-servisu-sportbreak

Jak si vybrat nejlepší sázkový servis?

Pečlivý výběr sázkového servisu na SportBreak je klíčový pro dosažení požadovaných výsledků. Abyste při sledování tipů sázkových servisů mohli být úspěšní, doporučujeme vám, abyste se řídili těmito zásadami:

Vybírejte sázkové servisy pouze s delší historií

Jak bylo řečeno výše, sázkový servis by měl mít historii alespoň 500 tipů, aby jeho výsledky byly skutečně prokazatelné.

Nesledujte pouze ROI

Návratnost sázkového servisu je sice důležitá, nicméně nejedná se o jedinou důležitou informaci. Mezi další potřebné informace patří:

 • Velikost trhu, na který se sází
 • Používané sázkové kanceláře

Velikost trhu, na který se sází

Některé sázkové servisy mají neuvěřitelně vysoké ROI, ale ve výsledku můžete přijít na to, že vy s tímto sázkovým servisem nedokážete být úspěšní, protože se tento sázkový servis zaměřuje na velmi malé trhy. V takovém případě se stává, že než se k vám daný tip dostane, jeho kurz výrazně klesne a vy již nejste schopni vsadit s výhodou.

Některé sázkové servisy nabízejí sice nižší ROI, ale protože se zaměřují na sázení na velké trhy, poskytnou vám možnost vsadit s výhodou i s odstupem času. Mezi tyto sázkové servisy patří například Betting-girl – US Sporty, Betting-girl – VIP, Accos a podobně.

Informace o sázených tipech najdete přímo v historii daného sázkového servisu (na konci stránky). Mezi malé trhy obecně patří sázení na počet rohů, faulů, počet žlutých karet, v tenise potom na počet es, v hokeji na počet vyloučení a podobně. Dále platí, že čím menší sport nebo liga je, tím jsou kurzy méně stabilní (a bookmakeři chyby rychle opraví).

Používané sázkové kanceláře

Existují sázkové servisy, které se soustředí pouze na využívání chyb jedné jediné sázkovky, vedle toho pak existují sázkové servisy, které svou pozornost zaměřují na větší počet sázkovek. Abyste s takovými sázkovými servisy mohli být úspěšní také, měli byste mít k dispozici stejné sázkové kanceláře, jaké dané servisy používají. Jedině tak můžete zaručit, že budete sázet za stejnou cenu / kurz.

Kde hledat všechny potřebné statistiky?

Všechny statistiky potřebné pro rozhodování o zakoupení balíčku tipů najdete po rozkliknutí vybraného sázkového servisu. V detailu vás přivítá krátké představení servisu, v němž se dozvíte něco o provozovateli servisu, případně o sázených sportech, ligách nebo doporučeném bankroll managementu. Následují informace o počtu aktivních tipů a dále o nejčastěji sázených sportech.

Pod základním shrnutím najdete lištu, ve které se nachází počet podaných tipů (z toho výhry / prohry / voidy), průměrnou výšku sázky, průměrný kurz podávaných tipů, celkový zisk, úspěšnost tipů a také ROI (neboli zhodnocení / návratnost investic). Na začátku tohoto řádku je potom údaj o počtu ocenění Servis dne a Servis měsíce.

Další důležitou položkou je trojice kruhových grafů. Z nich se dozvíte nejčastěji sázené sporty, nejčastěji používané sázkové kanceláře a přehled zisku v daném sportu. Pod kruhovými grafy naleznete klasické grafiky, v nichž vidíte vývoj zisku v měsíci a daném dni.

Ve spodní části výpisu servisu se nachází shrnutí výsledků v jednotlivých měsících (včetně počtu tipů, ROI a celkového zisku). Poslední položku tvoří seznam všech podaných tipů. Tento seznam vám může pomoci v konečném rozhodování, protože z něj přesně vyčtete sázkové zvyky daného servisu (například jaké ligy, či sázkové příležitosti jsou využívány nejčastěji).

Tip: Mnoho důležitých informací se o sázkovém servisu dozvíte ještě před rozkliknutím daného balíčku. Ve výpisu sázkových servisů najdete ikonky, podle nichž můžete na první pohled odhalit:

 • Ověřené sázkové servisy
 • Servisy s výbornou aktuální formou
 • Servisy, které jsou 3 a více měsíců v zisku
 • Servisy s garancí zisku
 • Nové servisy
 • Jazyk servisu

Čím více ikonek daný servis má, tím úspěšnější a bezpečnější bude. Zvláštní pozornost přitom doporučujeme věnovat servisům s garancí zisku. Tyto sázkové servisy nabízejí prodloužení členství v případě, že v daném období (měsíc / tři měsíce) nedosáhnou zisku.

Tipy pro sledování (podávání) tipů na verifikační platformě SportBreak

Pakliže si vyberte správný sázkový servis, stále nemáte vyhráno. Nyní je třeba zajistit, abyste dokázali podávat co nejvíce tipů vybraného sázkového servisu a to navíc za přesně danou částku a přesně danou cenu (tedy kurz).

Protože víme, že sledování tipů sázkových servisů nemusí být snadné, připravili jsme pro vás několik tipů a triků pro co nejefektivnější sledování sázkových servisů. Tipy jsou určené pro sledování tipů a triků na serveru SportBreak, některé z nich však lze využít všeobecně pro všechny sázkové verifikace, či pro všechny sledované sázkové servisy mimo verifikační platformu (což vám silně nedoporučujeme).

 1. Odebírejte tipy skrze Telegram
 2. Podávejte tipy co nejrychleji
 3. Dodržujte správný bankroll management
 4. Řekněte si o slevu v případě nákupu více balíčků

Odebírejte tipy skrze Telegram

Sázkové poradenství SportBreak rozesílá tipy skrze e-mail a dále skrze komunikační aplikaci Telegram. Obě tyto možnosti fungují dobře, nicméně tipy zasílané prostřednictvím Telegramu jsou u vás rychleji. A to jistě oceníte v případě, že tipy chcete sázet, co nejrychleji (viz následující bod).

Podávejte tipy co nejrychleji

Ziskové sázení je o podávání tipů za správné ceny, tedy kurzy. A protože výhodné kurzy se směrem k začátku zápasu snižují a stávají se tak nevýhodnými, měli byste sázku podat co nejrychleji. V takovém případě vám přitom pomůže jak odebírání tipů na Telegramu (o tom jsme si psali výše), tak schopnost rychle najít tip v dané sázkovce.

Pakliže to se sázením myslíte vážně, doporučujeme vám mít jednotlivé sázkové kanceláře neustále otevřené – ať na mobilu, tak v počítači. Dále vám potom může pomoci nevyhledávat zápasy podle jednotlivých sportů a lig, ale název zápasu vepsat do políčka pro vyhledávání. Po vepsání několika prvních písmen vám vyjedou možnosti. Potom už stačí kliknout pouze na správný zápas a jste přesně na místě, kde být potřebujete.

Rychlé vyhledávání přesného tipu na počítači vám umožní také zkratka Ctrl + F. Touto zkratkou v počítači vyvoláte okno pro vyhledávání, kam můžete zanést přesné instrukce.

Dodržujte správný bankroll management

Existují sázkové servisy, které na každý tip sázejí stejně velkou sázku. Vedle toho však existují sázkové servisy, které s rizikem pracují trošku důmyslněji. Proto byste se měli řídit zásadami správného bankroll managementu a k tomu dodržovat správnou výšku sázky určenou vybraným sázkovým servisem. Pokud nevíte, jak u vybraného sázkového servisu pracovat s bankrollem (a není to napsané ani v popisku daného servisu), potom vzneste dotaz na zákaznickou podporu.

Řekněte si o slevu v případě nákupu více balíčků

Pokud se chystáte na nákup více balíčků od jednoho sázkaře (například Betting-girl), potom si zkuste vyjednat slevu u zákaznické podpory. Ve většině případů budete úspěšní.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách