17. 1. 2021
2 min. čtení

Spustili jsme Telegram kanál Jaknasazeni, připojte se!

Máme pro vás skvělý vánoční dárek! Právě jsme spustili Telegram kanál Jaknasazeni, díky němuž můžete mít všechny zprávy z našeho webu okamžitě při ruce!

V našem Telegram kanálu dostanete informaci o každém nově vydaném článku a to v řádech milisekund, tedy okamžitě po jejich vydání. Díky tomu můžete včas chytat všechny zajímavé informace a tipy na sázení, které jsou náchylné k rychlému zastarávání.

Jak Telegram funguje?

Telegram je jednoduchá komunikační aplikace, kterou si můžete zdarma stáhnout do svého mobilu (AndroidiOS) nebo do počítače. Telegram funguje podobně jako Whatsapp nebo například Messenger. Telegram aplikace je k dispozici zdarma a na rozdíl od těchto aplikací je do jisté míry anonymní, tedy kvůli zisku informací nemusíte odtajňovat své telefonní číslo nebo například svoje kontakty.

Jak se přihlásit k našemu Telegram kanálu?

Stačí si stáhnout Telegram aplikaci do svého telefonu s Androidem či iOS, případně do počítače, a nainstalovat ji. Dále otevřete náš Telegram kanál a přihlásíte se k odběru.

Nakonec si zkontrolujte, že máte zapnuté upozornění na nové příspěvky (jak v celém Telegramu, tak u našeho kanálu). Jakmile vám na mobil / do počítače přijde oznámení o přidání nového článku, stačí si Telegram kanál Jaknasazeni otevřít, kliknout na příspěvek a budete přesměrováni přímo k dané informaci. V případě některých vybraných zpráv pak dostanete text přímo uvnitř zprávy (tzn. nebude nutné dál klikat na odkaz).

Náš Telegram je k dispozici zcela zdarma, už navždy. Kdybyste měli jakékoliv problémy s instalací, neváhejte nás kontaktovat tady v diskuzi, na našich Facebookových stránkách, ve Facebookové diskuzi nebo na e-mailu naší redakce. Rádi vám poradíme a vše pomůžeme vyladit k vaší maximální spokojenosti.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách