free-spiny-tipsport-chance-svaty-patrik
15. 3. 2024
2 min. čtení

Svatý Patrik přináší free spiny zdarma

I když se v České republice den svatého Patrika moc často neslaví, pro tuzemská online casina to znamená příležitost pro uspořádání speciální promo akce. Svátek připadá vždy na 17. března, což je tentokrát neděle. Některé bonusy si ale můžete užít už teď!

Free spiny bez podmínek v Betanu

Online casino Betano pro své hráče připravilo speciální akci už dnes! Po celý den je k dispozici hned 15 volných zatočení do hry Lucky Pot. V čtyřválcovém automatu na vás čekají šťastné čtyřlístky, leprikóni a také běžné karetní symboly. Veselá hra nabídne výplatnost až 98 %!

Nedělní zelené otočky

Symbolem dne svatého Patrika je bezpochyby zelená barva a čtyřlístky. Na neděli si proto přichystala online casina TipsportChance zajímavé akce plné free spinů. Od 8 hodin ráno bude k dispozici přesně 17 otoček do již zmíněné hry Lucky Pot.

Navíc ale casina nabídnou i free spiny za protočení. Pokud prosázíte alespoň 2 500 Kč na libovolných hrách, získáte celých 60 zatočení do hry Lucky Elements. Celý svátek svatého Patrika je o štěstí, tak kdy jindy vyzkoušet to své v oblíbených online casinech?

Všechny bonusy u nás vždy najdete v denním přehledu. Navíc pro vás stále připravujeme zajímavé články a nejnovější zajímavosti ze světa online hraní. Sledujte nás dál a nic už vám neuteče!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách