2. 1. 2021
2 min. čtení

Tip na basketbal | New Orleans vs Toronto (3.1.)

Dnes těsně po půlnoci nás čeká zápas New Orleans vs Toronto. Jedná se o jediný zápas NBA, na který se dnes, podle mých propočtů, vyplatí sázet. Můj tip zní: New Orleans AH-1,5.

New Orleans Pelicans mají bilanci 3/2 a úspěšnost 60%. New Orleans prohráli s Miami Heat a s Phoenix Suns, naopak slavili výhru nad Oklahomou City Thunders, San Antonio Spurs a právě nad Toronto Raptors.

Toronto Raptors mají bilanci 1/3 a úspěšnost 25%. Toronto slavilo zatím jedinou výhru a to nad New York Knicks, kteří rozhodně nepatří mezi nejlepší týmy. Naopak prohrálo se San Antonio Spurs, Philadelphia 76ers a právě s New Orleans Pelicans.

Abych se měl od čeho odpíchnout, musím zmínit, že ani jeden z týmů v NBA nenosí punc kvality. Osobně bych je přiřadil k průměru. Ovšem když se na čísla těchto týmů podíváme blíže, tak zjistíme, že Toronto Raptors je ve všech měřitelných statistikách o kousek horší (např. 103.9 vs 99.7 pts per poss). Hlavním důvodem je pravděpodobně malá výška všech hráčů, což se odráží třeba na nízké procentuální úspěšnosti doskoků, ve kterých jsou Pelicans o pořádný kus lepší.

Další statistiky najdete na stránkách Livesportu či na oficiálních stránkách NBA.

New Orleans vs Toronto – na co vsadit?

Poštěstilo se mi vidět všechny zápasy Toronta a mám pocit, že při skládání týmu podcenili výšku. Toronto sice pečlivě brání (což je také jediný důvod, proč v některých zápasech vyloženě nepropadávají), ale to je asi tak všechno. Rozdíl ve výšce je ve většině případů citelný a to se tak brzy nezmění. New Orleans Pelicans první vzájemný zápas vyhráli 99:113, navíc se jednalo o venkovní zápas. S domácí výhodou by Pelicans opět měli být v jasné výhodě.

new-orleans-vs-toronto-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách