26. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal: AEK vs Zorya (26.11.)

Už jenom pár hodin nás dělí od dalších zápasů Evropské ligy. Jedním z nich bude i klání AEK vs Zorya, které nám přinese velice důležitý souboj posledních dvou týmů tabulky. Jak na tento zápas sázet?

AEK v úvodních třech zápasech skupinové fáze Evropské ligy posbíral pouze 3 body a zapsal skóre 5:6. AEK najdeme na třetím místě tabulky s tím, že jediným týmem, který se mu doposud ve skupině podařilo porazit, byl právě tým Zorya.

Zorya má po třech zápasech na kontě 0 a celkové skóre 2:9. Zorya už ztratila pomyšlení na nějaké lepší umístění, ale určitě bude hrát alespoň kvůli finanční odměně.

To AEK je pořád ještě ve hře, protože Braga dnes bude hrát s Leicesterem a mohla by vyhrát (i když my si to nemyslíme, náš tip na výsledek je 2:1 pro Leicester). Nicméně kdyby to Braga dokázala, tak by AEK odskočila na rozdíl minimálně tří bodů. Když se jí to nepovede a AEK zároveň vyhraje, budou mít tyto týmy stejný počet bodů a do druhé fáze budou stát na stejné startovní čáře. AEK tak má obrovskou motivaci nejen finančního rázu.

Další statistiky najdete na stránkách výsledkového zpravodajství Livesport.

AEK vs Zorya – na co sázet?

Nejdůležitější pro tuto analýzu je první vzájemný zápas. Tento zápas, navíc hraný na půdě Zorye, AEK vyhrál vysoko 4:1. AEK v něm ukázal obrovské odhodlání a soustředění a přesně tohle jsou dvě vlastnosti, na které spoléháme i nyní. AEK bude hrát doma a své vítězství z venkovního zápasu by měl potvrdit.

AEK-vs-Zorya-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách