30. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal: Belgie vs Švýcarsko (1.12.)

Zápas Belgie vs Švýcarsko se odehraje v rámci kvalifikace žen na Euro. V tomto zápase volíme remízu a to hlavně kvůli prosté postupové matematice.

Švýcarsko má 19 bodů a po 7 zápasech je na prvním místě tabulky. Švýcarsko vyhrálo 6 zápasů, zbylý zápas remizovalo. Švýcarsko má celkové skóre 20:2.

Belgie má 18 bodů a po 7 zápasech je na druhém místě tabulky. Belgie vyhrála 6 zápasů, zbylý zápas prohrála. Prohra přišla právě ve vzájemném zápase se Švýcarskem. Belgie má celkové skóre 33:5.

Švýcarsku k výhře skupiny stačí, aby tento zápas neprohrálo. Belgie by v případě výhry šla před Švýcarsko, ale nemusí se zase snažit. Skupina H, do které tyhle dva týmy patří, je totiž bodově hodně nadstandardní. První dva týmy v ní byly neúměrnými favority a tudíž Belgie v případě remízy na Euro postoupí z prvního místa tabulky druhých týmů.

Další statistiky najdete na stránkách výsledkového zpravodajství Livesport.

Belgie vs Švýcarsko – na co sázet?

Belgie první vzájemný zápas prohrála, ale to hrála venku. Nyní bude hrát doma a navíc s vědomím velice jasných matematických výpočtů. Remíza je výhodná pro oba týmy, nevidíme důvod, proč by se jeden z nich měl hnát dopředu. Vzhledem k tomu tipujeme remízu. Kurz na remízu je nejvýhodnější u Sazkatbet (3,50).

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách