26. 12. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal | Ben Guerdane vs Esperance Tunis (27.12.)

V posledních zápasech domácího týmu se vyrojila velká spousta remíz, ovšem remízy jsou v tomto případě znakem slabosti, protože přišly i proti velmi slabým týmům (například proti Slimane). Zápas Ben Guerdane vs Esperance Tunis má jasného favorita a tím jsou hosté.

Ben Guerdane má 5 bodů ze 3 zápasů a je na 5. místě. Esperance Tunis má 7 bodů ze 3 zápasů a je na 3. místě.

Výsledky ze tří zápasů nejsou moc vypovídající, proto se mrkneme ještě na výsledky z minulé sezóny. V ní Esperance Tunis bralo titul, když v rámci 26 zápasů na konto nastřádalo 62 bodů. Esperance Tunis v minulé sezóně neprohrálo jediný zápas.

Ben Guerdane v minulé sezóně skončilo na 7. místě, když nasbíralo 34 bodů. To je o rovných 28 bodů méně než jeho aktuální soupeř. Ben Guardane nevíc mělo záporné skóre 26:31 a v rámci 26 zápasů posbíralo 8 proher. Kdo jiný by ho měl porazit, než právě lídr soutěže?

Esperance Tunis v této sezóně už má za sebou výhry nad US Tataouine a Monastirem, což jsou celkem slušné zářezy.

Další statistiky najdete na Livesportu.

Ben Guerdane vs Esperance Tunis – na co vsadit?

V tomto zápase doporučuji vsadit na výhru hostů. Někdo namítne, že v poslední době se v zápasech těchto týmů vyskytuje dost remíz, ale to je spíš statistická výjimka. Esperance Tunis má v poslední době mnohem větší kvalitu a je v o dost lepší formě a tento zápas by mělo zvládnout. Nejlepší kurz na výhru hostů mají na Sazkabet (2,00), za lehce nižší kurz potom na dalších sázkovkách. Vyplatí se do kurzu 1,90.

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách