28. 12. 2020
3 min. čtení

Tip na fotbal | Brentford vs Bristol City (2.1.)

Brentford vs Bristol City se odehraje až za pár dní, ovšem kurzy jsou natolik lákavé, že vám doporučuji vsadit si co nejdřív. Můj tip zní, výhra hostů v handicapu +1,0.

Brentford má celkem 38 bodů z 21 zápasů a je na 4. místě anglické Championship. Brentford neprohrál už 15 zápasů v řadě, mezi těmito zápasy se ovšem nachází spousta remíz a samozřejmě také těsných výher o jeden gól (proto sázka Brentford AH+1,0). Kdo navíc viděl některé zápasy Brentfordu, musí uznat, že tento tým hraje trošku nad své standard. Zkrátka že mu tu a tam přeje také štěstí, což jak víte z našich stránek nemůže trvat věčně.

Bristol City vyhrálo pouze 2 z posledních 5 zápasů, ale i přes velké zaváhání a nedávné tři prohry v řadě má na kontě stále pěkných 33 bodů a najdeme ho na 9. místě tabulky. Mezi těmito týmy je tedy bodový rozdíl velice malý a já si myslím, že to tak je i s celkovou kvalitou týmu.

Hlavním důvodem je ovšem fakt, že Brentford se o tři dny později má představit v dalším kole EFL Cupu a to v zápase proti Tottenhamu, takže je dost pravděpodobné, že své hráče v tomto zápase bude šetřit.

Další statistiky najdete na stránkách výsledkového zpravodajství Livesport.

Brentford vs Bristol City – na co vsadit?

Jak jsem předeslala už na začátku článku, doporučuji vsadit na výhru hostů s handicapem +1,0. Brentford je sice už dlouho neporažen, ale na kontě má hodně remíz a těsných zápasů. Také se dá očekávat, že kvůli blížícímu zápasu v EFL Cupu bude některé své hráče šetřit. A nakonec Bristol City je poměrně kvalitním týmem, který by právě Brentfordu na hřišti měl stačit, alespoň na tu remízu.

Na výhru Bristol City v handicapu +1,0 je aktuálně vypsaný kurz pouze na Sazkabet (1,68). V dalších stázkovkách by se tato sázka měla objevit v následujících dnech. Sázka se vyplatí do hodnoty kurzu 1,55.

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách