25. 12. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal | FUS Rabat vs Difaa El Jadidi (25.12.)

První svátek vánoční sice není takový výběr příležitostí, na které by se dalo vsadit s hodnotou, na jeden zápas jsem ale přece jen narazila. Jedná se o střet první marocké ligy FUS Rabat vs Difaa El Jadidi. V tomto zápase doporučuji vsadit na domácí.

FUS Rabat má 5 bodů ze 4 zápasů a je na osmém místě tabulky. FUS Rabat má bilanci 1 výhra, 2 remízy a 1 prohra. V minulé sezóně, která kvůli pandemii koronaviru skončila celkem nedávno, FUS Rabat zakončil na 4. místě tabulky s tím, že ve 30 zápasech získal 49 bodů.

Difaa El Jadidi má 1 bod ze 4 zápasů a je na 15. místě tabulky. Tenhle start přitom nelze přičítat jenom slabému začátku sezóny, protože pokles výsledků jsme u Difaa El Jadidi zaznamenali už minulou sezónu. Aktuálně tenhle tým drží sérii 11 nevyhraných zápasů (z toho 9 proher), takže v nové sezóně pouze navázalo na předchozí výsledky. Podle zpráv, které jsem dohledala, je tento pokles formy částečně způsobený koronavirovou krizí. Difaa El Jadidi muselo šetřit a tak se zbavilo některých hráčů. I bez toho by však FUS Rabat byl mnohem lepší a očekávalo by se od něj, že tento zápas vyhraje.

Další statistiky můžete najít na stránkách Livesport.

FUS Rabat vs Difaa El Jadidi – na co vsadit?

Jednoznačně doporučuji sázku na domácí. Domácí vyhráli 3 z posledních 5 vzájemných zápasů (a poslední dva vzájemné zápasy v řadě). Nejlepší kurz na FUS Rabat najdete na Sazkabet, konkrétně se jedná o tip AH-0,5 (2,04), ale pěkný kurz mají ve všech sázkovkách. Doporučuji vsadit do kurzu 1,90.FUS-Rabat-vs-difaa-el-jadidi-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách