11. 1. 2021
2 min. čtení

Tip na fotbal | Hermannstadt vs Din. Bukurešť (13.1.)

Za normálních okolností by zápas Hermannstadt vs Din. Bukurešť neměl favorita nebo by lehkým favoritem byl hostující tým, ale v tomto utkání to bude naopak. Důvod je samozřejmě celkem jasný, jedná se o Covid-19 a s tím spojené finanční problémy.

Hermannstadt má 15 bodů z 15 zápasů a je na 14. místě tabulky. Dinamo Bukurešť má 16 bodů z 15 zápasů a je na 11. místě. V minulé sezóně Hermannstadt skončil na 10. místě (25 bodů) a Din. Bukurešť na 8. místě (34 bodů).

Din. Bukurešť je na tom lépe také co se týče formy. Din. Bukurešť má v posledních 5 zápasech bilanci 3 výhry / 1 remíza / 1 prohra. Hermannstadt má bilanci 1 výhra / 1 remíza / 3 prohry.

Další statistiky najdete na stránkách výsledkového zpravodajství Livesport.

Hermannstadt vs Din. Bukurešť – na co vsadit?

Jak jsem napsala na začátku. Za normálních okolností by šance těchto týmů byly vyrovnané, nebo lehce na straně hostů. Podle nejnovějších informací však Dinamo Bukurešť má vážné finanční problémy a stojí před krachem. Fanoušci tohoto týmu si dokonce kupují vstupenky na jejich zápasy, které kvůli koronaviru nemohou navštívit, čistě jenom proto, aby svůj oblíbený klub podpořili. I přesto to s Dinamem zůstává velmi vážné, muselo se tak zbavit několika svých posil. Vzhledem k tomu je v tomto zápase favoritem domácí tým.

Můj tip: Hermannstadt AH0 (kurz 1,83 – Sazkabet)

hermannstadt-din-bukurest-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách