23. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal: Jableh vs Al Wahda (23.11.)

V dnešním tipu zamíříme do trošku exotičtějších krajin a to do nejvyšší syrské ligy, kde nás čeká zápas Jableh vs Al Wahda.

Syrská liga je jak známo dost nevyvážená – mezi horní a spodní části tabulky jsou celkem skokové rozdíly, což naznačuje i rozdíl mezi těmito dvěma konkrétními týmy v minulé sezóně. Al Wahda sezónu zakončila na čtvrtém místě, když měla 44 bodů. Jableh potom skončilo na 11. místě, když mělo 22 bodů. A to se hrálo pouze na 26 zápasů.

Ještě zajímavější bylo celkové skóre. Al Wahda byla jasně v kladných číslech s bilancí 30:18, naopak Jableh bylo jasně v záporných číslech, když mělo bilanci 19:37. Jableh se prakticky na poslední chvíli vyhnulo sestupu.

Do nové sezóny Jableh vstoupilo docela slušně, ze tří zápasů vydolovalo 4 body a je na 8. místě. Nicméně Al Wahda opět hraje nadstandardně dobře, po 3 zápasech má 7 bodů a je na 7. místě.

Více statistik můžete získat na portálu výsledkového zpravodajství Livesport.

Jableh vs Al Wahda – jak sázet?

Poslední tři vzájemné zápasy skončily remízou, nicméně já bych se tady nestrachovala vsadit na hosty. Al Wahda je mnohem kvalitnější tým, který dlouhodobě patří mezi TOP týmy syrské ligy, naopak Jableh se minulou sezónu tak tak zachránil a ani během pauzy neudělal moc změn. Jinak řečeno, dobrý vstup do sezóny je jedna věc, nicméně Jableh nemá na čem stavět a jeho výsledky by měly jít dolů. A začít by to mělo už v tomto zápasu.

jableh-vs-al-wahda-tiket

Ještě nemáš dost? Čti další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách