24. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal: Juventus vs Ferencváros (24.11.)

Dnešní line-up Ligy mistrů nabídne také zápas Juventus vs Ferencváros. Jedná se o velmi důležitý zápas, který by prvnímu z týmů pomohl potvrdit postupovou pozici, zatímco druhému z týmů by napomohl alespoň k cestě za postupem do Evropské ligy. Jak na tento zápas sázet?

Ferencváros se v Lize mistrů zatím moc dobře neuvedl. Ve 3 zápasech získal 1 bod a zapsal celkové skóre 4:11. Je sice pravda, že Ferencváros v každém předešlém zápase vstřelil alespoň jeden gól a to včetně venkovního zápasu s Juventusem, nicméně to bylo spíš díky uvolněnému tempu zápasu a nejspíš také náhodou. Například proti Barceloně měl Ferencváros 2 střely na branku, což značí nadstandardní efektivitu.

Juventus má po 3 zápasech 6 bodů a aby se vyhnul problémům, v tomto zápase bude chtít vyhrát. A to by vzhledem k jeho celkovému hernímu projevu (celkem 6 branek ve 3 zápasech a průměr 2 branky na zápas) znamenalo, aby napustil jediný gól.

Další statistiky najdete na stránkách výsledkového zpravodajství Livesport.

Juventus vs Ferencváros – na co vsadit?

Ferencváros se sice trefil ve všech předchozích zápasech, nicméně to je výsledkem abnormální efektivity, kterou nelze držet věčně. Juventus navíc bude chtít vyhrát a to znamená hlavně neinkasovat, protože zatím jeho produktivita není nijak vysoká. Pro doporučujeme sázku na to, že hosté se v zápase gólově neprosadí.

Juventus-vs-Ferencváros-tiket

Ještě nemáš dost? Pokračuj na další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách