15. 12. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal | Liberec vs Opava (16.12.)

Na našich stránkách se nejvyšší české fotbalové lize moc často nevěnujeme, o to větší radost máme z tohoto tipu. Tip na zápas Liberec vs Opava zní “oba týmy dají gól – ANO”.

Opava je na tom sice velice špatně, po 11 zápasech je na posledním místě, nicméně jedno jí upřít nejde – i přes svou bídu se pořád snaží hrát i dopředu. Opava se do brány soupeřů trefila v posledních 3 zápasech v řadě (celkem 4 góly) a nevidíme důvod, proč by se neměla trefit zrovna proti Liberci.

Liberec je samozřejmě obrovským favoritem tohoto zápasu. Liberec je dlouhodobě jedním z těch lepších domácích týmů ligy, navíc má v lize o poznání vyšší postavení než Opava. Liberec v 10 zápasech získal 14 bodů a je na 12. místě tabulky.

Liberec v této sezóně dostal už 14 gólů, což je průměr 1,4 obdrženého gólu na zápas. Liberec inkasoval v posledních 4 zápasech v řadě. Kromě Slavie se do jeho branky trefily také Slovácko, Jablonec a Teplice, které jsou jen o chlup lepším týmem než Opava.

Další statistiky a informace o zraněných najdete na stránkách výsledkového zpravodajství Livesport.

Liberec vs Opava – na co vsadit?

Opava v tomto zápase nemá co ztratit. Jelikož se jedná o jeden z nejhůře bránících týmů ligy, bylo by bláhové snažit se to proti Liberci hrát na 0 vzadu. Mnohem spíše opět uvidíme snahu Opavy o hru dopředu a tudíž bychom se od ní měli dočkat alespoň jednoho gólu. A s tím, že se trefí Liberec, se už tak nějak počítá…

liberec-vs-opava-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách