23. 12. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal | Olympique Beja vs Kairouan (23.12.)

Kurzy na zápas Olympique Beja vs Kairouan jsou lehce ovlivněné tím, že hostující tým v minulé sezóně byl účastníkem nejvyšší soutěže, zatímco domácí jsou jejím nováčkem. Ovšem Kairouan se v přestávce zbavil důležitých opor, zatímco domácí posilovali.

Oba týmy za sebou v nové sezóně mají pouze dva zápasy. Olympique Beja má na kontě 4 body, když vyhrál nad Rejiche a remízoval se Stade Tunisien. Olympique Beja je v lize nový, ale podle dostupných zpráv je velmi dobře financovaný a letos by měl hrát v první polovině tabulky. Porazit Rejiche tak byla povinnost, jedná se o hůře financovaného nováčka ligy, nicméně výhra nad Stade Tunisien se počítá, protože tento tým pravidelně patří do horní části tabulky.

Kairouan ve dvou zápasech nezískal jediný bod a ukázal, že letos bude mít ještě větší problémy se záchranou, než loni. Kairouan v těchto zápasech navíc zahrál s celkovým silně negativním skóre 1:6, tzn. zapsal průměr 3 obdržené  a 0,5 vstřeleného gólu na utkání.

Další statistiky najdete na stránkách Livesport.

Olympique Beja vs Kairouan – na co vsadit?

Olympique Beja je sice nováčkem soutěže, ale v této sezóně je díky dobrému financování týmu předpokladem, že budou hrát lépe, než Kairouan. Kairouan jako minulou sezónu bude hrát hlavně o záchranu a body se u něj tady nečekají. Na výhru Olympique Beja je aktuálně nejvýhodnější kurz na Fortuně (1,88), ovšem můžete si vsadit i v dalších SK za lehce nižší kurz.

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách