30. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal: Orgryte vs Umea (5.12.)

Zápas Orgryte vs Umea se odehraje na Mikuláše, přičemž tento tip se točí kolem jedné podstatné věci a to, že se bude jednat o vůbec poslední zápas sezóny.

Orgryte má 32 bodů a je na 13. místě druhé nejvyšší švédské ligy (Superettan). Orgryte vyhrálo 2 z posledních 5 zápasů a má celkové skóre 33:42. Doma Orgryte zaznamenalo celkem 22 bodů ze 14 zápasů, ovšem v posledních 5 zápasech dokázalo vyhrát pouze jedenkrát.

Umea má 26 bodů a je na 15., tedy předposledním místě druhé švédské ligy. I kdyby Umea vyhrála za tři body, kvůli horším vzájemným zápasům s týmem Dalkurd si nemůže polepšit a zajistit si místo baráže o udržení. Jinými slovy řečeno, Umea má jistý sestup do nižší soutěže. Orgryte by se naopak výhrou mohlo zachránit od jakýchkoliv sestupových starostí.

Další statistiky najdete na stránkách výsledkového zpravodajství Livesport.

Orgryte vs Umea – na co vsadit?

První vzájemný zápas hraný na hřišti týmu Umea skončil remízou. Jelikož Orgryte se v tomto zápase výhrou může zachránit, určitě do zápasu dá všechno. Naopak Umea už by se mohla šetřit a pokud ne, bude stejně bez motivace. Vzhledem k tomu doporučujeme vsadit na domácí.

Na výhru domácích (na čistou 1) můžete vsadit u Sazkabet s kurzem 1,60.

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách