10. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal: Redlands vs Gold Coast (11.11.)

Tento tip není založený ani tak na statistikách (i když i ony na remízu poukazují), jako spíš pohyb kurzů na tomto trhu. Většina sázkovek kurzy na zápas Redlands vs Gold Coast stáhla, ve zbytku sázkových kanceláří jdou kurzy pomalu dolů.

Takový pohyb obvykle znamená, že se na veřejnost dostala nějaká zásadní informace, která potlačí cenu tohoto kurzu dolů. Vzhledem k tomu očekáváme, že kurz se bude snižovat. Tudíž v případě této sázky je zapotřebí rychle reagovat.

Teď se pojďme podívat na statistiky. Tyto týmy mají stejný počet bodů (22), ačkoliv Redlands k jejich dosažení potřeboval o jeden zápas více. Na druhou stranu, Redlands má lepší formu – vyhrál 3 z posledních 5 zápasů, zatímco Gold Coast si v posledních 5 zápasů připsal pouze 1 výhru a 1 remízu.

Gold Coast patří mezi týmy, které mají velký počet remíz. V rámci 22 zápasů tento tým zaznamenal remízu již 7×. Tzn. že každý třetí zápas skončil remízou, což je při kurzu 4,00 opravdu nádherná hodnota.

Jenom pro informaci, Gold Coast postupně remízovali 2× s Moreton Bay Utd a 1× potom s Eastern Suburb, Peninsula, Capabala FC, Sunshine Cost Wanderers a s Queensland Lions.

Redlands sice zatím mají pouze jednu remízu, ale to je spíš anomálie. V australské NPL Queensland sice padá hodně gólů (což je předpoklad spíš pro menší počet remíz), ovšem remízy jsou zde na denním pořádku.

Statistiky zápasu Redlands vs Gold Coast najdete na Livesportu.

Redlands vs Gold Coast – na co sázet?

Ve vzájemných zápasech má jasně navrch Redlands. Tento tým vyhrál všech 5 posledních vzájemných zápasů, ovšem to nemůže trvat věčně. Gold Coast je pracovitý tým, který má na to uhrát alespoň remízu.

Pozor! Vzhledem k vyššímu kurzu (a tudíž o něco menší pravděpodobnosti) této sázky doporučujeme vsadit pouze polovinu běžného vkladu. V našem případě se jedná o 500 korun.

Ještě nemáte dost tipů zdarma? Mrkněte i na naše další tipy na sázení.

redlands-vs-goald-coast

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách