31. 12. 2020
2 min. čtení

Tip na fotbal | San Jose vs Vinto (31.12.)

San Jose vs Vinto je zápas s jasným favoritem a velice lákavým kurzem. Doporučuji vsadit. Zpříjemněte si Silvestra a zkuste to také.

San Jose má 22 bodů ze 25 zápasů a je na 13. místě tabulky. Tento tým ovšem všechny své body získal na začátku sezóny, poté začal ve velkém prohrávat. San Jose má nyní 9 proher v řadě a náprava je v nedohlednu, protože tomuto týmu se rozpadla celá hra. San Jose v posledních 9 zápasech vstřelilo pouze 2 góly, přitom inkasovalo rovných  23 gólů. To už o něčem svědčí.

Vinto rozhodně nepatří mezi nejlepší týmy ligy, se 37 body ve 25 zápasech ho najdeme na 9. místě tabulky, ovšem oproti San Jose je na to mnohem lépe. Vinto v posledních 5 zápasech slavilo 1 výhru a 2 remízy, přičemž v posledním venkovním zápasech vyhrálo nad Oriente Petrolero, což je lépe poastavený tým, než právě San Jose.

Další statistiky najdete na stránkách Livesportu.

San Jose vs Vinto – na co vsadit?

San Jose je druhým nejhorším týmem ligy, ode dna ho nejspíše dělí pouze tento zápas. San Jose se úplně rozpadlo a sbírá samé prohry. 9 porážek v řadě už o něčem svědčí – San Jose přitom prohrálo i s podobně postavenými týmy jako je Vinto (naposledy třeba Oriente Petrolero) a to navíc velkým rozdílem. Favorit je tedy jasný. Na výhru Vinto mají nejlepší kurz u Fortuny (1,95), ale můžete vsadit i u dalších sázkovek a to až do kurzu 1,80. Tento kurz nabízejí jak u Sazkabet (1,82), tak u Tipsportu (1,85).

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách