1. 1. 2021
2 min. čtení

Tip na fotbal | Yeovil vs Torquay (2.2.)

Yeovil vs Torquay je zápas, ve kterém se vyplatí vsadit na více než 2,5 gólu a to hned ze dvou důvodů. V první řadě se jedná o vysoké gólové průměry obou těchto týmů, v druhé potom o velkou spoustu overů.

Yeovil má průměr 2,9 gólu na zápas a ve 13 zápasech získal 8 over 2,5 gólu. Torquay má průměr 3,3 gólu na zápas a v 16 zápasech získalo 11 over 2,5 gólu. Yeovil má za sebou sérii 6 overů v řadě. Torquay jde do zápasu se 2 overy v řadě.

Yeovil je o poznání slabším týmem, ale výhoda domácího prostředí by mu měla dopomoci vstřelit alespoň jeden gól. Torquay je lídrem tabulky a se slabšími týmy jako je Yeovil často vykazuje docela zběsilé výhry. Tak například první vzájemný zápas těchto týmů skončil výhrou Torquay 6:1.

Další statistiky najdete na stránkách Livesport.

Yeovil vs Torquay – na co vsadit?

Neexistuje důvod, proč se domnívat, že tento zápas by měl přinést jiný výsledek než nedávno hrané vzájemné utkání. Yeovil je o poznání slabším týmem, ale stále má kapacitu dát gól i těm nejlepším celkům ligy. Torquay je lídrem ligy, který díky své kvalitativní převaze většině týmů vstřelí minimálně dva, tři góly. Posední 3 vzájemné zápasy přinesly celkem 17 gólů, což je průměr téměř 6 gólů na utkání. To není náhoda a já doporučuji vsadit over 2,5 gólu.

Nejlepší kurz mají u Fortuny (1,80), ale dá se vsadit u všech českých SK a to až do kurzu 1,70.

yeovil-vs-torquay-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách