11. 12. 2020
2 min. čtení

Tip na futsal | Jaen vs Peniscola (12.12.)

Ačkoliv první pohled na statistiky účastníků zápasu Jaen vs Peniscola by mohl mluvit o opaku, domácí tým je v tomto zápase jasným favoritem. V této rychlo-analýze vám vysvětlím, proč tomu tak je?

Jaen má 9 bodů z 8 zápasů a je na 16. místě španělské futsalové Liga Nacional. Peniscola má 15 bodů ze 13 zápasů a je na 11. místě této soutěže. Jak vidíte, Peniscola má o něco více bodů, ale také hrála o mnoho více zápasů, takže s postavením v tabulce se nedá úplně počítat. Mnohem větší výpovědní hodnotu mají další dva údaje – postavení těchto týmů v minulém roce a vzájemné zápasy.

V minulé sezóně Jaen zakončilo se 33 body na 8. místě tabulky. Peniscola v uplynulém roce získala 26 bodů a skončila na 10. místě tabulky. Jaen navíc patřilo k těm lepším týmům domácí tabulky, stejně jako Peniscola. Venku se hostům dlouhodobě moc nevede, ve 12 venkovních zápasech minulé sezóny Peniscola získala pouze 6 bodů, což byl druhý nejhorší výsledek celé ligy.

Jaen vyhrálo 3 z posledních 5 vzájemných zápasů, ve zbylých 2 zápasech jsme viděli remízu.

Další statistiky můžete získat na stránkách Livesport.

Jaen vs Peniscola – na co vsadit?

Samozřejmě na výhru domácích. Domácí se po peripetiích způsobených koronavirem vracejí zpět na scénu a měli by svého soupeře v pohodě dotáhnout. Jaen má nad svým soupeřem jasně navrch a mělo by to potvrdit už v tomto zápasu.

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách