19. 12. 2020
2 min. čtení

Tip na házenou: Motor Záporoží vs Nantes (20.12.)

Zápas Motor Záporoží vs Nantes se odehraje v neděli po poledni a přinese nám ho házenkářská Liga mistrů. Po prvním pohledu do tabulky by nás asi napadl jiný tip, než který vám tady budeme radit, ale je potřeba znát souvislosti.

Motor Záporoží má 10 bodů z 8 zápasů a je na 4. místě Ligy mistrů. Motor Záporoží je dlouhodobě jedním z nejlepších házenkářských klubů na Ukrajině, aktuálně mu patří první místo tabulky, když na druhý Donbas Mariupol při rovnosti zápasů má 2bodový náskok.

Nantes má v Lize mistrů zatím pouze 4 body, také však odehrálo o 2 zápasy méně, než Záporoží a to kvůli koronavirové nákaze. Na vrub pozitivním testům jde zčásti také výsledek prvního vzájemného zápasu, ve kterém chybělo hned několik hráčů základní sestavy. I tak Nantes do tohoto zápasu vstupovalo jako obrovský kurzový favorit a podlehlo pouze o jediný gól.

Nantes je jinak prověřeným házenkářským celkem, který dlouhodobě patří k francouzské elitě. Nantes má v lize aktuálně 13 bodů z 10 zápasů a zaujímá 5. místo.

Další statistiky najdete na stránkách Livesportu.

Motor Záporoží vs Nantes – na co vsadit?

Ačkoliv Nantes v tabulce zaostává a prohrálo první vzájemný zápas,  v tomto střetu je obrovským favoritem. Nantes aktuálně netrápí žádné absence a v Lize mistrů potřebuje zabrat. Když si k tomu přidáme fakt, že kvalita těchto celků je v podstatě nesrovnatelná, vyjde nám z toho výhra hostů.motor-zaporozi-vs-nantes-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách