29. 12. 2020
2 min. čtení

Tip na hokej | Dornbirn vs Bolzano (30.12.)

Dornbirn vs Bolzano nabízí naprosto dokonalou příležitost pro sázku na méně než 5,5 gólu. Abych se přiznala, nabídka je to natolik lákavá, až mi kurz přijde podezřelý. Pojďte se na to podívat se mnou.

Dornbirn má průměr 5,5 gólu na zápas a celkem 16 ze 24 zápasů tohoto týmu skončilo pod hranicí 5,5 gólu. Méně než 5,5 gólu padlo ve 3 z posledních 5 zápasů tohoto týmu a ve 4 z posledních 5 domácích zápasů.

Bolzano má průměr 5,0 gólů na zápas. Méně než 5,5 gólu bylo k vidění v 18 ze 23 zápasů tohoto týmu. Poslední 4 zápasy tohoto týmu v řadě skončily pod hranicí 5,5 gólu. Venku Bolzano odehrálo 3 undery v řadě.

Undery se v hojné míře vyskytují také ve vzájemných zápasech. Méně než 5,5 gólu padlo v posledních 3 vzájemných střetech v řadě a může za to především slušná obrana obou těchto týmů (a především potom Bolzana).

Další statistiky najdete na stránkách Livesport.

Dornbirn vs Bolzano – na co vsadit?

Oba týmy se vyznačují nadstandardní obranou. Bolzano ve 23 zápasech dostalo dokonce pouze 38 gólů, což je průměr něco přes 1 obdržený gól na zápas. Není proto divu, že v zápasech tohoto týmu se vyskytuje spousta underů. A toto by měl být jeden z nich. Kurz je v současné době velice lákavý na všech sázkových kancelářích.

dornbirn-vs-bolzano-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách