24. 12. 2020
2 min. čtení

Tip na hokej | Kurhan vs Orsk (24.12.)

Zápas Kurhan vs Orsk nemá jasného favorita, protože tyto týmy jsou v tabulce kousek od sebe, nicméně stále nabízí skvělou příležitost na sázku. Jedná se o under 5,0 gólu, který je vzhledem k nízké gólové kapacitě obou těchto týmů velice pravděpodobný.

Orsk má průměr 5,1 gólu na zápas a na kontě celkem 19 under 5,5 gólu ze 31 utkání. Této statistice však zcela dominuje Kurhan, který je nejméně gólovým týmem celé ligy. Kurhan má průměr pouze 3,8 gólu na zápas a celkem 26 under 5,5 gólu ze 32 zápasů!!!

Orsk má dále 13 under 4,5 gólu, Kurhan potom 23 under 4,5 gólu. První vzájemný zápas sezóny skončil výsledkem 4:0 pro Orsk a tedy under 5,0 a dokonce i under 4,5 gólu.

Další statistiky najdete na stránkách výsledkového zpravodajství Livesport.

Kurhan vs Orsk – na co vsadit?

Jednoznačně na under. Oba tyto týmy se nacházejí na spodku tabulky a oba mají problémy s útokem. Kurhan se navíc svoje nedostatky snaží eliminovat alespoň pečlivou obranou. Vzhledem k tomu jsou v jeho zápasech opravdu hodně často k vidění undery a pokud se tyto týmy sejdou dohromady, je pravděpodobnost underu ještě mnohem větší.

kurhan-vs-orsk

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách