1. 12. 2020
2 min. čtení

Tip na hokej: Mechel Čeljabinsk vs Rjazaň (1.12.)

Mechel Čeljabinsk vs Rjazaň je zápas, který bude silně poznamenán jednou absencí. Nicméně i bez ní by Rjazaň nejspíše byl obrovský favorit.

Mechel Čeljabinsk má 29 bodů ze 24 zápasů a je na 13. místě VHL. Rjazaň má 37 bodů ze 26 zápasů a je na 4. místě. Rjazaň vyhrála 3 z posledních 5 zápasů a zapsala celkové skóre 76:66. Mechel Čeljabinsk vyhrálo 2 z posledních 5 zápasů a zapsalo celkové skóre 53:46.

Mechel Čeljabinsk doma získalo 13 bodů z 10 zápasů a je tak na 21. místě domácí tabulky. Rjazaň venku získalo 15 bodů ze 12 zápasů a je tak na 9. místě venkovní tabulky.

Vůbec to nejdůležitější v tomto zápase jsou absence. Podle zápasu před utkáním bude domácímu Mechel Čeljabinsk chybět brankář Podskrebalin. Do brány se přitom místo něj dostane až týmová trojka, která je podle statistik velice zoufalá.

Další statistiky najdeš na stránkách výsledkového zpravodajství Livesport.

Mechel Čeljabinsk vs Rjazaň – na co vsadit?

Vzhledem k těmto skutečnostem – tedy k lepšímu postavení Rjazaň (i po odečtení chybějících zápasů) a k absenci jednoho z nejdůležitějších článků týmu na straně domácího Mechel Čeljabinsk doporučujeme vsadit na výhru hostů bez remízy. Pěkný kurz nabízejí například na Tipsportu.

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách