10. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na hokej | Novopolotsk vs Pinskiye Yastreby (11.11.)

Nejvyšší běloruská hokejová liga (stejně jako v Čechách označovaná jako Extraliga) je všeobecně známá menším počtem gólů. V aktuální sezóně je sice řádově více overů, nicméně to by se nemělo týkat zápasu Novopolotsk vs Pinskiye Yastreby.

Novopolotsk a Pinskiye Yastreby v tabulce dělí propastných 13 bodů a 7 příček tabulky. Novopolotsk je na prvním místě, Pinskiye Yastreby na posledním místě běloruské Extraligy.

První místo tabulky si Novopolotsk vybojovalo především skvělou obranou. V rámci 12 odehraných zápasů Novopolotsk obdrželo pouze 15 gólů, což je průměr jenom lehce nad hranici jednoho obdrženého gólu na utkání. Útok Novopolotsk je přitom jen lehce nadstandardní, 38 vstřelených gólů znamená druhou nejlepší ofensivu v lize, nicméně tento útok má na kontě jen o 5 vstřelených gólů více než poslední tým ligy a jeho aktuální soupeř.

Pinskiye Yastreby nejvíce trápí obrana. V rámci 12 zápasů tento tým obdržel 42 gólů, což je průměr 3,5 obdržených gólů na zápas. To ovšem stále nelze považovat za úplnou tragédii.

Novopolotsk má průměr 4,3 gólu na zápas a celkem 7 under 5,5 gólu ze 12 zápasů, Pinskiye Yastreby mají průměr 6,1 gólu na zápas a celkem 5 under 5,5 gólu ze 12 zápasů.

Další statistiky můžete získat na stránkách výsledkového serveru Livesport.

Jak sázet na zápas Novopolotsk vs Pinskiye Yastreby?

Pinskiye Yastreby nejvíce overů posbíralo na začátku sezóny, kdy se museli sehrát někteří noví hráči, to samé platí i o Novopolotsk. Novopolotsk má sérii 4 underů v řadě. Poslední vzájemný zápas skončil under 5,5 a podobný výsledek lze očekávat znovu.

Čtěte i naše další tipy na sázení!

tiket-novopolotsk-vs-Pinskiye-Yastreby

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách