16. 1. 2021
3 min. čtení

Tip na hokej | NY Rangers vs NY Islanders (17.1.)

I když si dobře uvědomuji, že zápas NY Rangers vs NY Islanders je derby, musím jít proti domácím.

Proti Rangers jsem často sázela i loni a musím říct, že se mi to vyplatilo. Tenhle tým byl i přes příchod hvězdného útočníka Panarina opravdu hodně špatný. Patřil mezi jeden z nejhůře bránících týmů ligy, takže často prohrával i v případě, kdy se mu podařilo vstřelit třeba 5 gólů, což je neskutečné.

Podle mého názoru Rangers během pauzy měli udělat nějaký výraznější řez, ale to se nestalo. Schválně jsem čekala na první zápas a moje tušení se potvrdilo. Tomuhle týmu chybí spousta věcí, včetně třeba i nasazení, což bych celkově označila za absolutní absenci chemie.

Naopak Islanders v základní části šlapali jako dobře nařízené hodinky, a i když nedávali spoustu gólů, díky skvělé obraně spoustu zápasů vyhrávali. Z play-off vypadli v semifinále, v sérii s Tampou Bay, to ovšem neberu jako ostudu, protože Lightning nakonec vyhráli Stanley Cup. Tohle skvělé rozpoložení, hlavně v základní části, si potom Islanders přenesli i do nové sezóny. První zápas vyhráli, když porazili právě Rangers. Ještě lepší je, že svého protivníka vynulovali (4:0).

Další statistky najdete na stránkách Livesport nebo přímo na oficiálních stránkách NHL.

NY Rangers vs NY Islanders – na co vsadit?

Ať se koukám na statistiky nebo sestřih z prvního zápasu, NY Rangers navázali tam, kde minulý rok skončili. Tento tým se mi (zatím) nelíbí. Má sice potenciál, ale je značně rozladěný a aby mohl pomýšlet na lepší výsledky, bude muset udělat ještě hromadu práce. Naopak Islander se jeví ve velmi dobrém světle. Minimálně Rangers by měli porážet minimálně dvakrát ve třech zápasech, tudíž výhra do rozhodnutí s kurzem nad 1,70 má pro mě hodnotu. Nejlepší kurz mají u Sazkabetu (1,84), ale za rozumnou cenu můžete vsadit i u dalších sázkovek.

ny-islanders-vs-ny-rangers-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další preview nebo tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách