12. 1. 2021
3 min. čtení

Tip na hokej | Philadelphia Flyers vs Pittsburgh Penguins (13.1.)

Konečně jsme se dočkali! Ta nejnablýskanější liga, která ukradla mé srdce před dlouhými a dlouhými roky, je po dlouhém období nejistoty zase mezi námi! První zápas NHL přitom budeme moci sledovat ve velice příznivém čase, jeho začátek je naplánovaný na středu 13.1. od 23:30 hodin! Budete-li na tento zápas koukat, pravděpodobně si budete chtít taky vsadit. Proto vám přináším tip na sázení! Co od zápasu Philadelphia Flyers vs Pittsburgh Penguins čekat?

Určujícím bodem pro tento tip není nic jiného, než Covid-19. Pittsburgh bude postrádat Kasperiho Kapanena, pravé křídlo, které je v karanténě. Kasperi Kapanen přišel před sezónou jako jedna z velkých posil z týmu Toronto Maple Leafs. V posledních dvou letech udělal celkem 80 bodů, tj. průměr 40 bodu na sezónu.

Pittsburgh kromě toho přerušil přípravný kemp, přičemž k tréninku se vrátil v neděli. Není to moc, ale v lize jako je NHL by to mohlo udělat nějaký rozdíl, protože zde opravdu rozhodují maličkosti.

Flyers na začátku sezóny hodnotím lépe, než Penguins. V tabulce síly je mám aktuálně o 4 příčky nad Pittsburghem, přičemž hlavním rozdílovým faktorem je skvělý brankář Carter Hart. Od něj letos očekávám další posun směrem k elitě.

Na začátku sezóny nebudu dávat žádnou výhodu domácího hřiště, takže všechny zápasy budu hodnotit, jako by se hrály na neutrálním hřišti. I přesto za favorita tohoto zápasu považuji Philadelphii.

Philadelphia Flyers vs Pittsburgh Penguins – na co vsadit?

Doporučuji vsadit na výhru domácích do rozhodnutí. Když pomineme výhodu domácího prostředí, soupiska Flyers vypadá před startem nové sezóny lépe. Jelikož se nacházíme na startu nové sezóny, kdy spousta věcí ještě není úplně jasná, doporučuji vsadit pouze 0,5 jednotky (polovinu běžné sázky).

philadelphia-flyers-vs-pittsburgh-penguins-tiket

Pozn.: Všechny své tipy pro NHL dávám ve formátu „výhra do rozhodnutí“. Tento formát používám kvůli tomu, že NHL je velmi vyrovnaná soutěž, která přináší také spoustu remíz. Výsledky do rozhodnutí proto mají o něco vyšší hodnotu a také se lépe počítají.

Ještě nemáš dost? Čti i další preview nebo tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách