12. 12. 2020
2 min. čtení

Tip na hokej: Soligorsk vs Mogilev (12.12.)

Soligorsk vs Mogilev je na první pohled jednoznačný zápas a my se o vítězi určitě nechceme hádat, nicméně jsme přesvědčeni, že se dá vsadit na hosty v handicapu. Jedná se o handicap +4,5, který je opravdu hodně vysoký. A to hned ze dvou důvodů.

Tak zaprvé, mezi těmito týmy je obrovský výkonnostní rozdíl, což často indikuje podcenění soupeře. Soligorsk se to často stává, například v posledním vzájemném zápase vyhrál právě jen o 4 góly. A to byl v plné síle. V tomto zápase však Soligorsk bude značně oslabený. A to je důvod číslo 2.

Shachtar Soligorsk dnes oznámil, že do zápasu nepůjdou dva elitní útočníci Kisly a Krikunenko, což je odliv velké spousty bodů. Když si k tomu připočteme fakt, že Mogilev v poslední době funguje opravdu hodně dobře (na své poměry), a že dokáže v nastaveném handicapu porážet i mnohem silnější soupeře (v posledních 5 venkovních zápasech v handicapu +4,5 dvakrát porazil aktuálního lídra soutěže, Yunost Minsk), tak je sázka jasná.

Další statistiky můžete získat na stránkách výsledkového zpravodajství Livesport.

Soligorsk vs Mogilev – na co vsadit?

V tomto zápase jednoznačně doporučujeme vsadit na výhru Mogilev v handicapu +4,5. Mogilev v tomto handicapu v poslední době dokázal porazit mnohem silnější soupeře, navíc Soligorsk do tohoto zápasu jde bez dvou velice kvalitních útočníků.

soligorsk-vs-mogilev-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách