19. 11. 2020
2 min. čtení

Tip na volejbal: Košice vs Komárno (19.11.)

Ačkoliv na první pohled mohou být síly v zápase Košice vs Komárno naprosto vyrovnané, druhý pohled odhalí úplně něco jiného. Pojďme si to probrat hezky popořadě.

Košice mají 6 bodů z 5 zápasů a jsou na 6. místě tabulky. Košice prohrály poslední 2 zápasy v řadě a 3 z posledních 5 zápasů. Košice mají celkové skóre 7:11.

Komárno má 9 bodů ze 6 zápasů a je na 4. místě tabulky. Komárno vyhrálo poslední 2 zápasy v řadě. Komárno má celkové skóre 10:10.

V tomto zápase jsou důležité dvě věci. V první řadě statistiky. Košice loni skončily na mnohem vyšším místě, než jsou letos a měly by se tedy pomalu zvedat. Dále je tu statistika domácích zápasů, kdy Košice doma neprohrály už 11 vzájemných zápasů. To už není náhoda.

Druhý důležitý fakt – hosté by do Košic měli přijet značně oslabení, chybějí dva hráči základní sestavy. Tato informace zatím není potvrzená, nicméně i pokud by Komárno nakonec bylo v kompletní sestavě, Košice mají na výhru stále mnohem větší šanci. Košice jsou doma velice silné, jenom jim nevyšlo několik úvodních zápasů.

Více statistik najdete na stránce výsledkového zpravodajství Livesport.

Košice vs Komárno – na co sázet?

Košice jsou v domácích vzájemných zápasech mnohem lepším týmem, když vyhrály 11 domácích vzájemných zápasů v řadě. Komárno by navíc mělo být dost oslabené a proto doporučujeme vsadit na domácí.

kosice-vs-komarno-tiket

Ještě nemáš dost? Pokračuj k dalším tipům na sázení.

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách