tipsport-chance-tipovacka-7-milionu-netu-bonus
9. 5. 2024
2 min. čtení

Tipování o 7 milionů Netů v Tipsport!

Tipovačka o Nety v online sázkovce Tipsport už je v plném proudu! Stále se můžete zapojit do 1. kola, kde je v banku celých 50 000 Netů. Které zápasy musíte uhádnout a kolik dalších bonusů bude k dispozici?

Tipsport tipovačka o Nety

První kolo aktuální Tipsport tipovačky právě probíhá. Uhádnete výsledky zápasů prvního hracího dne MS v hokeji? Na výběr jsou hned čtyři utkání včetně večerního zápasu českého národního týmu. Druhé kolo proběhne hned v sobotu, tak pozor, ať zbytečně nezmeškáte žádnou příležitost.

Jak získat největší výhru?

Odměny v hodnotě 7 milionů Netů se rozdělí mezi 60 000 sázkařů. Budete jedním z nich? Na celkového vítěze čeká rovnou půl milionů Netů. Celkem se tipéři utkají v 15 kolech aktuální Tipsport soutěže. Právě teď můžete tipovat už prvních pět kol. Svůj názor na jednotlivé zápasy si navíc budete moci porovnat s tipy mladých talentů českého a slovenského hokeje. Těmi jsou Matyáš Šapovaliv a Filip Mešár.

Zapojíte se do tipovačky, která potrvá až do 26. května? Pokud nechcete propásnout další zajímavosti ze světa online hraní, sledujte dál náš web. Přinášíme novinky pro sázeníonline casina. Hodně štěstí!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách