19. 1. 2021
3 min. čtení

Tutovka | Vsaď si na favorita v zápase Rangers vs Ross County (23.1.)

Po delší době se vám hlásím s příspěvkem do naší pravidelné rubriky Tutovka, kde se spíše než na hodnotu kurzu zaměřujeme na pravděpodobnost nastalé události. Tato rubrika je vyhrazená pro tikety na ty největší favority a tak tomu bude i dnes. Pokud neradi sázíte na vítěze a zaměřujete se spíše na sázení s value, doporučím vám rubriku Tipy na sázení.

Rangers vs Ross County

  • 23.ledna od 16:00 hodin
  • Fotbal 1.skotská liga
  • Rangers AH-1,5 (kurz 1,33 – Tipsport)

Rangers mají v této sezóně ve skotské nejvyšší soutěži výsostné postavení. Rangers zatím ještě neprohráli a v rámci 24 zápasů mají bilanci 21 výher a 3 remízy. Rangers mají celkové skóre 60:7, tj. na jeden obdržený gól vstřelí v průměru cca 8 branek.

Rangers má obrovskou kvalitu, což dokazuje také fakt, že na druhý Celtic mají náskok 21 bodů. Je sice pravda, že Rangers odehráli o 3 zápasy navíc, ale i kdyby Celtic v těchto třech zápasech byli stoprocentní, stále budou mít hodně navrch.

Další zajímavá statistika se týká domácích zápasů Rangers. Rangers doma odehráli celkem 11 zápasů, všech 11 utkání dokázali vyhrát. Ještě působivější je přitom fakt, že Rangers v rámci těchto zápasů obdrželi jediný gól a vstřelili 31 branek!

Ross County má 20 bodů ze 24 zápasů a je na desátém místě tabulky. Ross County venku zapsalo bilanci 3 / 1 / 8 a v posledních 5 venkovních zápasech zapsalo 1 výhru a 4 prohry. Všechny 4 zápasy prohrálo o 2 a více gólů.

Rangers a Ross County v této sezóně odehrály už 2 vzájemné zápasy, oba vyhrálo Rangers, oba zvládlo vyhrát o 2 a více gólů (výsledky 2:0 a 4:0).

Rangers budou hrát na domácím hřišti, kde jsou dlouhodobě velmi silní a kde slabší týmy jako je Ross County pravidelně porážejí o 2 a více gólů. Vzhledem k tomu doporučuji vsadit na výhru domácích v handicapu -1,5.

Na výhru Rangers jsem vám doporučovala vsadit už na podzim, taktéž v handicapu -1,5. Jelikož Rangers tenkrát podrželi (a tato sázka byla výherní), rozhodla jsem se na ně vsadit i nyní.

Další statistiky najdete na stránkách Livesport.

Nejlepší kurz mají na Tipsportu (1,34):

rangers-vs-ross-county-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další preview nebo tipy na sázení!

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách